imageVloženo 4.4.2017

13.-16.4.2017

Oddílové soustředění družstev mládeže TJ Litohlavy

proběhlo o Velikonocích. Byli jsme ubytovaní v sokolovně v Kyšicích, kde jsme měli výborné podmínky k tréninku i odpočinku. Mohli jsme využívat víceúčelové hřiště i tělocvičnu místního sokola. Spali jsme v šatnách a stravování jsme měli v restauraci sokolovny. Trénovali jsme národní házenou a učili jsme se pravidla. V tělocvičně jsme večer hráli doplňkové sporty. Udělali jsme si turnaj ve florbale. Na louce "Na Drahách" jsme hráli hry. V sobotu dopoledne jsme odjeli s družstvem starších žáků do Plzně-Újezda, kde jsme sehráli soutěžní utkání oblastního přeboru. Prohráli jsme po bojovném výkonu 25:9. Na našich borcích bylo vidět, že jsme to ve čtvrtek a pátek přehnali se střelbou a měli jsme vyházenou ruku. Odpoledne po tréninku jsme navštívili utkání extraligy házené družstva Talent MAT Plzeň. Při odjezdu do Plzně se nám povedlo odjet bez Vašíka Fialy, který se nám zapomněl na toaletě. Naštěstí si dokázal přes maminku zavolat pomoc. Vrátili jsme se pro něj do Kyšic a Vašík mohl vidět zápas spolu s námi. Velké poděkování patří maminkám našich nejmenších házenkářů, které se nám staraly o zásobování proviantem na snídaně a svačiny. Na soustředění se podíleli trenéři Radek Tycar, Pavel Šnajdr, Karel Nekut a trenérka Pavla Vágnerová.