Vloženo 2.11.2016

Tuneláři

Součástí soustředění družstev mládeže byl i tunelářský rychlokurz pod vedením lektorů Pavla Šnajdra a Radka Tycara. Pánové mají vystudované stavební vzdělání, takže našim nejmenším házenkářům mohli nejlépe pomoci nahlédnout do tajů řemesla starých barabů. Kurz se povedl dokonale. Mladí tuneláři ústí tunelu našli, "prokopali" se černočernou tmou a na konci podzemní štrapáce vypadali jako řádní členové cechu barabů zabláceného, ošuntělého a otrhaného vzhledu. Není se co divit, že nejeden kus oblečení skončil v pevném sevření mužných rukou "pradleny Radky". Rychlokurz ukončili frekventanti po vzoru novodobých tunelářů - relaxací v golfovém rezortu.

imageVloženo 22.10.2016

Marek Klír - ukoptěný knír

Po podrobném zkoumání obrázku zvětšovacím sklem by Sherlock Holmes zjistil: "Mladý gentleman miluje čokoládovou zmrzlinu, a jak napovídají brýle, také skupinu Laura a její tygři"
My zase víme, že Marek je náš velký fanoušek a právě vycházející hvězda přípravky TJ Sokol Dobřív. Studuje mateřskou školku a podle jeho slov je jejich paní učitelka velice pohledná. Více se našemu redaktorovi zjistit nepovedlo, ale již dnes je jasné, jestli se naučí stejnou vykláněčku, jako jeho táta, tak se máme na co těšit:-))