TJ Sokol Kyšice : TJ Litohlavy  21 : 15 (9:7)

Naši střelci: Radek Tycar - 13 , Jiří Maršík - 1 , Jan Kozák - 1

TJ Sokol Ejpovice : TJ Litohlavy  16 : 13 (7:6)

Naši střelci: Jan Kozák - 7 , František Menc - 5 , Jiří Maršík - 1

11.6.2017 - 15:00

TJ Litohlavy : TJ Šroubárna Žatec  19 : 24 (8:13)

Naši střelci: Jiří Maršík - 8 , František Menc - 3 , Jan Kozák - 3 , Josef Pelc - 3 , Pavel Hirman - 2

4.6.2017 - 10:45

TJ Litohlavy : TJ Všenice A 17 : 19 (9:10)

Naši střelci: Josef Pelc - 8 , František Menc - 5 , Jiří Maršík - 4

imageVloženo 3.6.2017

3.6.2017 - 15:00

TJ Litohlavy : TJ Sokol Záluží  16 : 23 (10:11)

Naši střelci: Josef Pelc - 8 , František Menc - 4 , Šnajdr Pavel - 2 , Pavel Hirman - 1 , Vlastimil Klír - 1

28.5.2017 - 15:00

Jiskra Raspenava : TJ Litohlavy 26 : 17 (16:8)

Naši střelci: František Menc - 8 , Jan Kozák - 5 , Pavel Hirman - 2 , Jiří Maršík - 2

imageVloženo 21.5.2017

21.5.2017 - 10:45

TJ Litohlavy : Baník Most NH  19 : 16 (12:8)

Naši střelci: Josef Pelc - 9 , František Menc - 5 , Jiří Maršík - 3 , Pavel Hirman - 2

14.5.2017 - 9:30

TJ Příchovice A : TJ Litohlavy 25 : 15 (10:7)

Naši střelci: Josef Pelc - 7 , Pavel Hirman - 4 , Jan Kozák - 3 , Jiří Maršík - 1

imageVloženo 13.5.2017

13.5.2017 - 14:00

TJ Vřeskovice : TJ Litohlavy  21 : 21 (12:12)

Naši střelci: Josef Pelc - 11 , Jan Kozák - 8 , Pavel Hirman - 1 , Jiří Maršík - 1

imageVloženo 30.4.2017

30.4.2017 - 10:45

TJ Litohlavy : DIOSS Nýřany  19 : 21 (11:10)

Naši střelci: Josef Pelc - 10 , Jan Kozák - 4 , Pavel Hirman - 2 , František Menc - 2 , Jiří Maršík - 1

imageVloženo 25.4.2017

22.4.2017 - 10:45

TJ Litohlavy : TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem  17 : 16 (10:6)

Naši střelci: Josef Pelc - 9 , Jiří Maršík - 7 , František Menc - 1

Výsledky mužů - podzim 2016

imageVloženo 16.10.2016

16.10.2016 - 10:45

TJ Litohlavy : TJ Sokol Kyšice  17 : 19 (10:8)

Naši střelci: Josef Pelc - 8 , Pavel Šnajdr - 4 , František Menc - 3 , Jiří Maršík - 2

imageVloženo 15.10.2016

15.10.2016 - 15:00

TJ Litohlavy : TJ Sokol Ejpovice  19 : 19 (8:10)

Naši střelci: Radek Tycar - 10 , Pavel Šnajdr - 7 , František Menc - 1 , Josef Pelc - 1

imageVloženo 9.10.2016

9.10.2016 - 8:45

TJ Šroubárna Žatec : TJ Litohlavy  18 : 7 (9:3)

Naši Střelci: Jiří Maršík - 4 , František Menc - 2 , Zbyněk Chodora - 1

imageVloženo 2.10.2016

2.10.2016 - 10:30

TJ Všenice : TJ Litohlavy  18 : 16 (9:12)

Naši střelci: Josef Pelc - 9 , Vlastimil Klír - 5 , Jiří Maršík - 2

imageVloženo 1.10.2016

1.10.2016 - 15:00

TJ Sokol Záluží : TJ Litohlavy  16 : 18 (8:7)

Naši střelci: Josef Pelc - 13 , Jiří Maršík - 4 , Vlastimil Klír - 1

imageUtkání k kterém dominovali brankáři a excelentní střelci jsme sehráli na písku v Záluží. První poločas jsme začali se Zbyňkem Chodorou v brance, ale v průběhu utkání se ukázalo, že na střelce Třísku je mnohem lépe připraven Honza Trnka, kterému se povedlo v utkání zlikvidovat dva šestimetrové hody. Obrana přinášela celé utkání do našich řad jistotu. V útoku se nám dařilo do stavu 4:4, pak jsme "dokázali" dvacet minut nic nevymyslet! V závěru první půle, kdy na časomíře svítil stav 8:6 a poslední minuta utkání, se k odraženému míči dostal domácí Radim Ruml. Všichni jsme již rezignovali a Radim střílel do skoro prázdné branky. Trefil dlaň pravé ruky Honzy Trnky. Z následného protiútoku jsme dávali na polo časové skóre 8:7. V druhém dějství se povedlo našim útočníkům pravidelně skórovat a odskočili jsme až na rozdíl čtyř gólů. V závěru utkání se nám náskok zmenšil na polovic, ale to nám radost z vítězství neubralo. Střelecky se nejvíce dařilo Josefu Pelcovi, který se třinácti zásahy byl tentokrát v Záluží k nezastavení.

imageVloženo 26.9.2016

25.9.2016 - 10:45

TJ Litohlavy : Jiskra Raspenava  22 : 14 (14:8)

Naši střelci: Josef Pelc - 8 , Jiří Maršík - 6 , František Menc - 4 , Vlastimil Klír - 4

imageVloženo 18.9.2016

18.9.2016 - 15:00

Baník Most NH : TJ Litohlavy  15 : 15 (9:5)

Naši střelci: Josef Pelc - 10 , Vlastimil Klír - 3 , Jiří Maršík - 2

image

Vloženo  11.9.2016

11.9.2016 - 10:45

TJ Litohlavy : TJ Příchovice  15 : 14  (9:9)

Naši střelci: Jiří Maršík - 8 , Jan Kozák - 3 , František Menc - 2 , Vlastimil Klír - 2

imageVloženo 11.9.2016

10.9.2016 - 13:30

TJ Litohlavy :TJ Vřeskovice  18 : 17 (11:9)

Naši střelci: Jan Kozák - 10 , Jiří Maršík - 4 , Vlastimil Klír - 3 , František Menc - 1

imageVloženo 4.9.2016

4.9.2016 - 8:45

TJ DIOSS Nýřany : TJ Litohlavy 26 : 21 (16:10)

Naši střelci: Jan Kozák - 7 , Vlastimil Klír - 4 , František Menc - 6 , Jiří Maršík - 4

imageVloženo 28.8.2016

28.8.2016 - 10:30

TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem : TJ Litohlavy  19 : 17 (10:10)

Naši střelci: Josef Pelc - 7 , Vlastimil Klír - 4 , František Menc - 4 , Jiří Maršík - 2