Vloženo 5.10.2020

1. ročník turnaje místních amatérských trojic v nohejbalu

proběhl v sobotu 3.10.2020 od 10:00 na kurtech nohejbalového oddílu TJ Litohlavy . Turnaje se zúčastnilo deset týmů smíšených trojic. Hrálo se na dvě skupiny systémem každý s každým, ze kterých vzešlo po tuhých a vyčerpávajících bojích osm týmů do užšího finále hraného formou vyřazovacích zápasů. Na turnaji se sešla i velká divácká základna, která povzbuzovala své favority a proto doufáme, že i do dalších ročníků těchto turnajů se budeme scházet ve velkém počtu a v úžasné atmosféře, která celé sobotní dopoledne i odpoledne provázela. Děkujeme všem zúčastněným hráčům a blahopřejeme vítězům.

Vloženo 6.9.2020

8. ročník turnaje trojic

Dne 22.8.2020 se odehrál 8. ročník nohejbalového turnaje trojic na hřišti v Litohlavech. Dohromady přijelo hrát 19 trojic. Turnaj nebyl omezen věkem, pohlavím ani výkonností. Zúčastnili se i zástupci nejvyšší soutěže. V základní části se odehrálo 36 zápasů, následovalo play off. Vítězem celého turnaje se stala trojice s názvem "Šmoulové"(Jan Sušánka, Václav Hrubý, Dominik Štolle), na stříbrném místě se umístil tým "Já spal chvíli" s domácím Lukášem Šůchou (Lukáš Šůcha, Radek Tomášek, Michal Hynek) a na bronzovém místě se umístila trojice "Tonda tým" (Jiří Miksán, Richard Novotný, Petr Fejfárel). Tradiční speciální cenu, missák turnaje, letos získal Dan Škudrna.