imageVloženo 29.10.2017

26.- 29.10.2017

Podzimní soustředění družstev mládeže

 Z národní házené jsme hlavně trénovali střelbu, výkroky z brankoviště, pokutové hody a dlouhé přihrávky. Dále jsme se snažili zlepšit kličku na obránce a rozehrávání standardních situací. V soutěžním testu útočníků i v pokutových hodech zvítězil Lukáš Šůcha. Ve vytrvalostních běžeckých disciplínách se dařilo Adamovi Černému.


Florbalem jsem si zpestřili nejeden večer. Uspořádali jsme si turnaj, v kterém si nejlépe vedla trojice Krtek, Sejky Maty.


Na louce nad "státovkou" jsme sehráli pro mnohé z nás první ragbiový zápas s pravou šiškou. Pravidla jsme malinko upravili. Nebyla nouze o pěkné a tvrdé skládky, jen uvolnit šišku řádně podle pravidel byl někdy problém, jelikož ji přikryla pěkná hromada. Nejtvrdší hráčkou ragby byla jednohlasně zvolena Sabina Fastová, která se nezalekla ani těch nejurostlejších "mlynářů" družstva kluků!


Softbal nás letos dokonale pohltil, a tak jsme si vzali vybavení i na soustředění. Sportovně se musí přiznat, že s chytáním a házením míčku se zatím pereme, ale odpaly to je něco jiného. Krtek a nebo Maty to umějí napálit skvěle a mají za sebou již několik "homerunů".
Páteční odpoledne jsme věnovali mokré přípravě, ale nebylo to jen polehávání ve výřivce (to měl povolené jen trenér dorostenek). V plaveckém závodě měl tentokrát nejlepší formu Václav Fiala.