Vloženo 13.11.2016

26.-30.10.2016

Oddílové soustředění mládeže TJ Litohlavy

V době podzimních prázdnin od 26.-30.10.2016 pořáda TJ Litohlavy oddíl národní házené podzimní soustředění družstev mládeže, kterého se zúčastnilo 31 sportovců. Ubytováni jsme byli v tělocvičně v Ejpovicích a ve sportovním areálu místních sokolů se odehrávala převážná část sportovního vyžití, které jsme pro svoje svěřence připravili. Do programu soustředění jsme nezařadili jen národní házenou, ale děti si mohli zasoutěžit a vyzkoušet basketbal, florbal, handbal a házenkářský víceboj. Zpestřením byl páteční výlet na Ostrý kámen, sobotní táborák, večerní hry a návštěva požární zbrojnice v Ejpovicích. Snídaně a svačiny pro nás nachystaly maminky hráčů přípravky, které nás zásobovaly dobrotami všeho druhu. O obědy a večeře jsme měli postaráno ve školní jídelně v Ejpovicích. O sportovní stránku se starala nejen trojice trenérů TJ Litohlavy Radek Tycar, Pavel Šnajdr, Karel Nekut, ale také trenérky Iva Králová z SKH Stupno a Monika Valášková ze Sokola Krčín, kterým moc děkujeme za pomoc a přínos při organizaci naší sportovní akce. Poděkování za spolupráci patří rovněž SDH Ejpovice, TJ Sokol Ejpovice a panu Jaromíru Kalčíkovi starostovi obce Ejpovice.