Vloženo 5.9.2020

Prázdninové soustředění mládeže

se uskutečnilo v termínu 20.-23.8.2020. Jako "základnu" jsme použili již tradičně klubovnu místních dobrovolných hasičů. Máme zde skvělé zázemí s kuchyní a jídelnou. Pánská ložnice byla zapůjčena ze skladu sdružení obcí, takže kluci měli poležení v krásném stanu o velikosti 12 X 6 metrů. Trénovali jsme na hřišti v Litohlavech. Hlavním naším cílem bylo, se dobře připravit na pohár mladších žáků, který jsme měli hrát následující víkend. Sehráli jsme dvě přátelská utkání se Sokolem Dobřív. První utkání jsme spojili s výletem a koupáním na Hamru. Bylo to neobyčejně parné odpoledne u osvěžující vody. Míra Kafka přispěchal se zásilkou nanuků a limonády pro každého sportovce. Jídelníček jsme měli sestavený podle hlasování na webovém formuláři, takže se nemohlo stát, že by byl někdo nespokojen. K večeři jsme měli takové "pecky" jako palačinky a hamburgery, a pak na nás čekal filmový večer, nebo stezka odvahy ke kostelu Navštívení panny Marie na Vršíčku.

Vloženo 5.6.2020

Prázdninové soustředění mládeže

Termín: 20. - 23.8. 2020.
Místo: sportovní areál TJ Litohlavy
Ubytování: dívky v klubovně hasičárny a chlapci ve stanu na pozemku hasičárny v Litohlavech. Nejmenší hráči mohou spát doma (jako příměstský tábor).
Doprava: individuální, příjezd 20.8. v 9:00, odjezd 23.8. ve 14:00 hod.
Stravování: strava 5x denně, (snídaně, svačina, oběd, svačina večeře) začíná se ve čtvrtek dopolední svačinou a končí se v neděli obědem.
Cena: 600 Kč. (Účastníci platí pouze stravu, ostatní náklady TJ Litohlavy z.s.)
Platbu zašlete prosím přímo na účet TJ Litohlavy z.s.: - nejpozději do 15.7.2020
Číslo účtu: 2501378641 / 2010 Pro identifikaci platby uveďte do textu jméno hráče.
Přihlášky: odesílejte na knekut70@gmail.com - nejpozději do 30.6.2020
Program: Soustředění je určené pro sportovce narozené 2014 - 2008. Zaměříme se na přípravu na PČR mladších žáků a zdokonalování herních činností před začátkem sezóny. Nebudou chybět ani hry, výlet a koupaliště.

Vloženo 5.6.2020

Prázdninové soustředění mládeže

Termín: 20. - 23.8. 2020.
Místo: sportovní areál TJ Litohlavy
Přihlášky: odesílejte na knekut70@gmail.com - nejpozději do 30.6.2020

Přihláška        více ...

Obrázky ve fotogalerii

Letní soustředění 2020

Co nám chutná na soustředění?

Ukončené hlasování