TJ Litohlavy z.s.

Výsledky 2018/2019

Vloženo 7.6.2019

Závěrečná tabulka přípravky mladší 2018/2019

Tabulka pdf:

 

Vloženo 7.6.2019

Závěrečná tabulka přípravky starší 2018/2019

Chlapci a Lucka Celundová slaví vítězství v oblastním přeboru přípravky starší. Celou soutěž jsme se pekelně naháněli s Újezdem A. V polovině soutěže jsme měli na kontě shodně 61 bodů. Vzájemná utkání byla vždy vyrovnaná a vítěz nejednou odcházel ze hřiště s přívlastkem ten šťastnější. 
V soutěži jsme na devíti soutěžních turnajích byli 5 X první. 3 X druzí a 1 X třetí. Je to jedinečná bilance a vhozená rukavice pro další hráče přípravek na hřišti pod Vršíčkem.

Tabulka pdf:

 

Vloženo 9.6.2019
8.6.2019

Turnaj přípravek mladších Nezvěstice
4. místo

Výsledky: TJ Litohlavy : TJ Sokol Tymákov A - 4:10 ,  TJ Litohlavy : TJ Přeštice B - 14:3 ,  TJ Litohlavy : TJ Sokol Tymákov B - 4:2 ,  TJ Litohlavy : TJ Příchovice - 7:8 ,  TJ Litohlavy : TJ Sokol Nezvěstice - 3:8 ,  TJ Litohlavy : TJ Přeštice A - 7:4

Naši střelci: Jan Roček - 19 , Patrik Novák - 14 , Vojtěch Procházka - 4 , Nikola Kohout - 1 , Jakub Rousek -  1

Výsledky pdf:              Diplom pdf:

 

Vloženo 9.6.2019
8.6.2019

Sedmičkový turnaj přípravek starších Litohlavy
2. místo

Výsledky: TJ Litohlavy : TJ Přeštice - 10:7 , 11:10 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Nezvěstice - 8:5 , 4:5 , TJ Litohlavy : TJ Plzeň-Újezd - 7:4 , 11:12

Naši střelci: Vojtěch Kopecký - 36 , Pavel Wohlmuth - 10 , Lukáš Rousek - 3 , Lucie Celundová - 1 , Jaromír Kafka - 1

Výsledky pdf:

 

Vloženo 25.5.2019
25.5.2019

Turnaj přípravek starších Ejpovice
1. místo

Výsledky: TJ Litohlavy : TJ Božkov - 11:7 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Nezvěstice A - 9:4 , TJ Litohlavy : TJ Přeštice - 10:5 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Tymákov - 11:3 , TJ Litohlavy : TJ Plzeň-Újezd - 9:8 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Nezvěstice B - 5:2 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Ejpovice - 11:8 , TJ Litohlavy : TJ Příchovice - 7:5

Naši střelci: Vojtěch Kopecký - 43 , Pavel Wohlmuth - 19 , Lukáš Rousek - 6 , Lucie Celundová - 2 , Jaromír Kafka - 2 , Martin Roček - 1

Výsledky:                   Diplom:

 

Vloženo 19.5.2019
18.5.2019

Turnaj přípravek starších Přeštice
2. místo

Výsledky: TJ Litohlavy : TJ Přeštice A - 13:7 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Nezvěstice B - 8:3 , TJ Litohlavy : TJ Plzeň-Újezd - 6:8 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Tymákov - 13:6 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Nezvěstice A - 8:8

Naši střelci: Pavel Wohlmuth - 31 , Lukáš Rousek - 9 , Jaromír Kafka - 3 , Lucie Celundová - 3 , Jiří Bojda - 2

Výsledky:

 

Vloženo 18.5.2019
18.5.2019

Turnaj přípravek mladších Příchovice

TJ Litohlavy A - 3. místo

Výsledky: TJ Litohlavy A : TJ Sokol Tymákov A - 6:5 , TJ Litohlavy A : TJ Litohlavy B - 6:2 , TJ Litohlavy A : TJ Přeštice A - 6:6 , TJ Litohlavy A : TJ Přeštice B - 13:3 , TJ Litohlavy A : TJ Sokol Nezvěstice - 7:5 , TJ Litohlavy A : TJ Sokol Tymákov B - 19:0 , TJ Litohlavy A : TJ Příchovice - 6:9

Naši střelci: Ondřej Wohlmuth - 34 , Mikuláš Čipera - 15 , Eliška Bártová - 7 , Milena Bojdová - 5 , Vojtěch Procházka - 2

Diplom:

TJ Litohlavy B - 5. místo

Výsledky: TJ Litohlavy B : TJ Přeštice A - 7:2 , TJ Litohlavy B : TJ Litohlavy A - 2:6 , TJ Litohlavy B : TJ Sokol Tymákov A - 5:7 , TJ Litohlavy B : TJ Sokol Nezvěstice - 3:8 , TJ Litohlavy B : TJ Přeštice B - 7:3 , TJ Litohlavy B : TJ Příchovice - 5:10 , TJ Litohlavy B : TJ Sokol Tymákov B - 7:1

Naši střelci: Patrik Novák - 20 , Jan Roček - 14 , Václav Svoboda - 1 , Jakub Rousek - 1

Diplom:

 

Vloženo 12.5.2019
11.5.2019

Turnaj přípravek mladších Plzeň-Újezd
2. místo

Výsledky: TJ Litohlavy : TJ Příchovice - 5:2 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Kyšice - 6:2 , TJ Litohlavy : TJ Plzeň-Újezd - 9:2 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Tymákov B - 5:3 , TJ Litohlavy : TJ Přeštice - 9:0 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Tymákov A - 4:5 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Nezvěstice - 4:1

Naši střelci: Mikuláš Čipera - 27 , Patrik Novák - 5 , Tereza Tycarová - 4 , Jan Roček - 3 , Milena Bojdová - 3


 

Vloženo 5.4.2019
4.5.2019

Turnaj přípravek starších Božkov
1. místo

Výsledky: TJ Litohlavy : TJ Božkov - 9:2 , TJ Litohlavy : TJ Přeštice - 4:3 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Nezvěstice B - 5:6 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Nezvěstice A - 9:6 , TJ Litohlavy : TJ Příchovice - 9:6 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Ejpovice - 6:4 , TJ Litohlavy : TJ Plzeň-Újezd A - 12:10

Naši střelci: Vojtěch Kopecký - 35 , Pavel Wohlmuth - 14 , Lukáš Rousek - 3 , Lucie Celundová - 1 , Martin Roček - 1

 


 

Vloženo 28.4.2019
27.4.2019

Turnaj přípravek starších Litohlavy
1. místo

Výsledky: TJ Litohlavy : TJ Plzeň-Újezd A - 9:5 , TJ Litohlavy : TJ Božkov - 8:5 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Nezvěstice B - 5:1 , TJ Litohlavy : TJ Plzeň-Újezd B - 7:0 , TJ Litohlavy : TJ Přeštice A - 9:3 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Kyšice - 8:2 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Nezvěstice A - 5:2

Naši střelci: Vojtěch Kopecký - 27 , Pavel Wohlmuth - 13 , Lukáš Rousek - 4 , Lucie Celundová - 3 , Jaromír Kafka - 2 , Mikuláš Čipera - 2

Výsledky:

 

Vloženo 14.4.2019
13.4.2019

Turnaj přípravek mladších Litohlavy 

První jarní turnaj přípravek mladších organizovala TJ Litohlavy, ale nakonec jsme hráli v hale v Ejpovicích s těmito výsledky.

Litohlavy A - 3. místo

Výsledky: TJ Litohlavy A : TJ Sokol Kyšice - 6:3 , TJ Litohlavy A : TJ Přeštice - 6:1 , TJ Litohlavy A : TJ Sokol Tymákov - 8:6 , TJ Litohlavy A : TJ Sokol Nezvěstice - 4:8 , TJ Litohlavy A : TJ Litohlavy B - 3:1 , TJ Litohlavy A : TJ Příchovice - 4:5

Naši střelci: Mikuláš Čipera - 17 , Ondřej Wohlmuth - 10 Eliška Bártová - 1 , Tereza Tycarová - 2 , Milena Bojdová - 1

Litohlavy B - 7

Výsledky: TJ Litohlavy B : TJ Přeštice - 3:3 , TJ Litohlavy B : TJ Sokol Tymákov - 1:6 , TJ Litohlavy B : TJ Sokol Kyšice - 1:6 , TJ Litohlavy B : TJ Příchovice - 5:5 , TJ Litohlavy B : TJ Litohlavy A - 1:3 , TJ Litohlavy B : TJ Sokol Nezvěstice 1:8

Naši střelci: Matěj Novák - 6 , Jan Roček - 4 , Patrik Novák - 1 , Nikola Kohout - 1

Výsledky pdf:

 

Vloženo 24.3.2019
23.3.2019

ZHPM přípravek mladších Plzeň-Bolevec 

Litohlavy A - 2. místo

Výsledky: TJ Litohlavy A : TJ Sokol Nezvěstice - 12:10 , TJ Litohlavy A : TJ Sokol Kyšice - 15:8 , TJ Litohlavy A : TJ Sokol Tymákov B - 15:2 , TJ Litohlavy A : TJ Litohlavy B - 13:2 , TJ Litohlavy A : TJ Sokol Dobřív - 19:3 , TJ Litohlavy A : TJ Příchovice - 7:7 , TJ Litohlavy A : TJ Přeštice - 12:5 , TJ Litohlavy A : TJ Sokol Tymákov A - 10:12

Naši střelci: Mikuláš Čipera - 39 , Eliška Bártová - 26 , Tereza Tycarová - 21 , Milena Bojdová - 17

Litohlavy B - 7. místo

Výsledky: TJ Litohlavy B : TJ Sokol Dobřív - 9:4 , TJ Litohlavy B : TJ Příchovice - 5:13 , TJ Litohlavy B : TJ Přeštice - 8:10 , TJ Litohlavy B : TJ Sokol Tymákov A - 10:14 , TJ Litohlavy B : TJ Litohlavy A - 2:13 , TJ Litohlavy B : TJ Sokol Nezvěstice - 11:9 , TJ Litohlavy B : TJ Sokol Kyšice - 5:10 , TJ Litohlavy B : TJ Sokol Tymákov B - 10:0

Naši střelci: Matěj Novák - 27 , Jan Roček - 16 , Patrik Novák - 13 , Václav Svoboda - 2 , Nikola Kohout - 2

Výsledky:

 

Vloženo 22.3.2018
17.3.2018

ZHPM přípravek starších Ejpovice 
5 . místo

Výsledky: TJ Litohlavy : TJ Sokol Ejpovice - 5:13 , TJ Litohlavy : TJ Přeštice B - 5:13 , TJ Litohlavy : TJ Plzeň-Újezd B - 11:8 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Nezvěstice - 12:5 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Tymákov - 14:14
Naši střelci: Vojtěch Kopecký - 30 , Jaromír Kafka - 12 , Lucie Celundová - 5

Výsledky:

 

Vloženo 29.1.2019
26.1.2019

Turnaj přípravek starších Lázně Bělohrad
                             1. a 3. místo

Výsledky TJ Litohlavy A:

TJ Litohlavy A : Sokol Krčín A - 5:2 , 10:2 , TJ Litohlavy A : TJ Lázně Bělohrad - 8:0 , 5:1 , TJ Litohlavy A : TJ Litohlavy B - 3:3 , 7:0 , TJ Litohlavy A : Sokol Krčín B - 7:0 , 7:0 , TJ Litohlavy A : TJ Sokol Podhorní Újezd - 7:1 , 4:2

Naši střelci: Vojtěch Kopecký - 25 , Lukáš Rousek - 17 , Lucie Celundová - 13 , Jaromír Kafka - 5 , Václav Klíma - 3

Výsledky TJ Litohlavy B:

TJ Litohlavy B : TJ Litohlavy A - 3:3 , 0:7 , TJ Litohlavy B : Sokol Krčín A - 1.0 , 2:0 ,  TJ Litohlavy B : TJ Lázně Bělohrad - 9:1 , 9:1 ,  TJ Litohlavy B : Sokol Krčín B - 3:0 , 2:2 ,  TJ Litohlavy B : TJ Sokol Podhorní Újezd - 1:4 , 0:1

Naši střelci: Ondřej Wohlmuth - 23 , Milena Bojdová - 2 , Patrik Novák - 2 , Matěj Novák - 2 , Mikuláš Čipera - 1

Výsledky pdf:                                            Obrázky:


 

Vloženo 12.1.2019

Turnaj přípravek mladších Nezvěstice
2. a 4. místo 

Výsledky TJ Litohlavy A:

TJ Litohlavy A : TJ Litohlavy B - 10:6 , TJ Litohlavy A : TJ Sokol Tymákov A - 7:6 , TJ Litohlavy A : TJ Sokol Tymákov B - 11:1 , TJ Litohlavy A : TJ Sokol Nezvěstice - 3:9

Naši střelci: Ondřej Wohlmuth - 12 , Mikuláš Čipera - 9 , Jan Roček - 7 , Václav Svoboda - 3

Diplom:
Výsledky TJ Litohlavy B:

TJ Litohlavy B : TJ Litohlavy A - 6:10 , TJ Litohlavy B : TJ Sokol Nezvěstice - 3:13 , TJ Litohlavy B : TJ Sokol Tymákov B - 14:4 , TJ Litohlavy B : TJ Sokol Tymákov A - 10:13

Naši střelci: Eliška Bártová - 17 , Tereza Tycarová - 10 , Milena Bojdová - 6

Diplom:

 

Vloženo 11.12.2018
8.12.2018

Turnaj přípravek starších Sokol Krčín
1. a 5. místo

Výsledky TJ Litohlavy A:

Výsledky: TJ Litohlavy A : Sokol Krčín A - 14:2 , TJ Litohlavy A : Sokol Krčín B - 10:0 , TJ Litohlavy A : TJ Litohlavy B - 6:1 , TJ Litohlavy A : TJ Sokol Podhorní Újezd - 6:5 , TJ Litohlavy A : TJ Lázně Bělohrad - 7:0 , TJ Litohlavy A : TJ Plzeň-Újezd A - 6:3 , TJ Litohlavy A : TJ Plzeň-Újezd B - 5:2 , TJ Litohlavy A : TJ Sokol Ostopovice - 8:1

Naši střelci: Vojtěch Kopecký - 35 , Pavel Wohlmuth - 18 , Lucie Celundová - 8

Výsledky TJ Litohlavy B:

Výsledky: TJ Litohlavy B : Sokol Krčín A - 4:3 , TJ Litohlavy B : Sokol Krčín B - 6:6 , TJ Litohlavy B : TJ Litohlavy A - 1:6 , TJ Litohlavy B : TJ Sokol Podhorní Újezd - 0:3 , TJ Litohlavy B : TJ Lázně Bělohrad - 8:1 , TJ Litohlavy B : TJ Plzeň-Újezd A - 1:10 , TJ Litohlavy B : TJ Plzeň-Újezd B - 1:4 , TJ Litohlavy B : TJ Sokol Ostopovice - 5:2

Naši střelci: Mikuláš Čipera - 14 , Ondřej Wohlmuth - 8 , Václav Svoboda - 2 , Milena Bojdová - 2


 

Vloženo 6.11.2018

Tabulka přípravky mladší - podzim 2018

Tabulka pdf:

 

Vloženo 4.11.2018

Tabulka přípravky starší - podzim 2018

Tabulka pdf:

 

 

Vloženo 20.10.2018
20.10.2018

Turnaj přípravek starších Plzeň-Újezd
2. místo

Výsledky: TJ Litohlavy : TJ Přeštice - 10:2 , TJ Litohlavy : TJ Plzeň-Újezd A - 10:10 , TJ Litohlavy : TJ Božkov - 8:2 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Nezvěstice B - 7:0 , TJ Litohlavy : TJ Plzeň-Újezd B - 10:7 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Tymákov - 9:7

Naši střelci: Vojtěch Kopecký - 27 , Pavel Vohlmuth - 16 , Lukáš Rousek - 2 , Mikuláš Čipera - 1


 

Vloženo 13.10.2018
13.10.2018

Turnaj přípravek mladších Plzeň-Újezd
3. a 6. místo

Výsledky TJ Litohlavy A:

TJ Litohlavy A : TJ Sokol Tymákov - 3:6 , TJ Litohlavy A : TJ Plzeň-Újezd B - 4:2 , TJ Litohlavy A : TJ Sokol Nezvěstice - 2:6 , TJ Litohlavy A : TJ Plzeň-Újezd A - 4:6 , TJ Litohlavy A : TJ Příchovice - 7:3 , TJ Litohlavy A : TJ Litohlavy B - 4:1

Naši střelci: Mikuláš Čipera - 18 , Ondřej Wohlmuth - 13 , Václav Svoboda - 1 , Matěj Novák - 1

Výsledky TJ Litohlavy B:

TJ Litohlavy B : TJ Přeštice - 3:2 , TJ Litohlavy B : TJ Příchovice - 6:5 , TJ Litohlavy B : TJ Plzeň-Újezd A - 6:6 , TJ Litohlavy B : TJ Sokol Tymákov - 2:7 , TJ Litohlavy B : TJ Pzeň-Újezd B - 3:5 , TJ Litohlavy B : TJ Sokol Nezvěstice 2:7 , TJ Litohlavy B : TJ Litohlavy A - 1:4

Naši střelci: Eliška Bártová - 10 , Tereza Tycarová - 10 , Milena Bojdová - 2 , Šimon Klik - 1 


 

Vloženo 7.10.2018
7.10.2018

Turnaj přípravek starších Příchovice
1. místo

Výsledky: TJ Litohlavy : TJ Přeštice - 8:2 , TJ Litohlavy : TJ Příchovice - 11:4 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Nezvěstice - 8:4 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Ejpovice - 9:6 , TJ Litohlavy : TJ Božkov - 11:7 , TJ Litohlavy : TJ Plzeň-Újezd A - 10:8 , TJ Litohlavy : TJ Plzeň-Újezd B - 11:2
Naši střelci: Vojtěch Kopecký - 32 , Pavel Wohlmuth - 26 , Lukáš Rousek - 7 , Lucie Celundová - 4

Diplom:

 

Vloženo 6.10.2018
6.10.2018

Turnaj přípravek mladších Tymákov
2. a 6. místo

Výsledky TJ Litohlavy A:

TJ Litohlavy A : TJ Litohlavy B - 11:3 , TJ Litohlavy A : TJ Sokol Tymákov B - 13:0 , TJ Litohlavy A : TJ Sokol Nezvěstice - 9:5 , TJ Litohlavy A : TJ Sokol Kyšice - 3:3 , TJ Litohlavy A : TJ Sokol Tymákov A - 5:9 , TJ Litohlavy A : TJ Přeštice - 8:3

Naši střelci: Mikuláš Čipera - 28 , Ondřej Wohlmuth - 10 , Jan Roček - 5 , Václav Svoboda - 4 , Matěj Novák - 2

Výsledky TJ Litohlavy B:

TJ Litohlavy B : TJ Lotphlavy A - 3:11 , TJ Litohlavy B : TJ Sokol Tymákov A - 4:10 , TJ Litohlavy B : TJ Přeštice - 4:7 , TJ Litohlavy B : TJ Sokol Tymákov B - 10:1 , TJ Litohlavy B : TJ Sokol Nezvěstice - 1:5 , TJ Litohlavy B : TJ Sokol Kyšice - 3:8

Naši střelci: Eliška Bártová - 13 , Tereza Tycarová - 5 , Šimon Klik - 2 , Milena Bojdová - 1


 

Voženo 28.9.2018
28.9.2018

Turnaj přípravek mladších Přeštice
1. a 7. místo

Výsledky TJ Litohlavy A:

TJ Litohlavy A : TJ Příchovice - 11:2 , TJ Litohlavy A : TJ Přeštice B - 11:1 , TJ Litohlavy A : TJ Přeštice A - 13:0 , TJ Litohlavy A : TJ Litohlavy B - 11:2 , TJ Litohlavy A : TJ Žatec - 9:3 , TJ Litohlavy A : TJ Sokol Tymákov 9:2 , TJ Litohlavy A : TJ Sokol Nezvěstice - 12:1

Naši střelci: Pavel Wohlmuth - 35 , Lucie Celundová - 18 , Mikuláš Čipera - 15 , Ondřej Wohlmuth - 8

Výsledky TJ Litohlavy B:

TJ Litohlavy B : TJ Sokol Tymákov - 5:10 , TJ Litohlavy B : TJ Sokol Nezvěstice - 2:5 , TJ Litohlavy B : TJ Žatec - 2:10 , TJ Litohlavy B : TJ Litohlavy A - 2:11 , TJ Litohlavy B : TJ Příchovice - 3:8 , TJ Litohlavy B : TJ Přeštice B - 5:7 , TJ Litohlavy B : TJ Přeštice A 9:5

Naši střelci: Martin Roček - 14 , Jan Roček - 9 , Václav Svoboda - 3 , Milena Bojdová - 2

Obrázky:

 

Vloženo 22.9.2018
22.9.2018

Turnaj přípravek starších Ejpovice
1. místo

Výsledky: TJ Litohlavy : TJ Přeštice B - 8:0 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Dobřív - 10:0 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Tymákov 12:2 , TJ Litohlavy : TJ Příchovice 10:5 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Nezvěstice A 11:4 , TJ Litohlavy : TJ Plzeň-Újezd A - 9:5 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Ejpovice - 8:5

Naši střelci: Kopecký Vojtěch - 33 , Pavel Wohlmuth - 30 , Lukáš Rousek - 4 , Lucie Celundová - 1         Výsledky, tabulky:             Obrázky:              Diplom:


 

Vloženo 16.9.2018
15.9.2018

Turnaj přípravek starších Litohlavy / Plzeň-Újezd
3. místo

Výsledky:

TJ Litohlavy : TJ Přeštice B - 8:3 , TJ Litohlavy : TJ Přeštice A - 7:3 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Záluží 1:11 , TJ Litohlavy : TJ Spartak Rožmitál - 9:2 , TJ Litohlavy : TJ Příchovice 5 : 2 , TJ Litohlavy : TJ  Všenice - 16:0 , TJ Litohlavy : TJ  Sokol Dobřív - 6:4 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Nezvěstice A - 7:4 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Ejpovice - 3:8 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Tymákov - 7:4 , TJ Litohlavy : TJ Plzeň-Újezd - 8:10

Naši střelci: Vojtěch Kopecký - 36 , Pavel Wohlmuth - 31 , Lukáš Rousek - 9 , Jaromír Kafka - 8 , Lucie Celundová - 3 , Martin Roček - 1

Diplom:   Výsledky Litohlavy:   Výsledky Újezd:  Výsledky 1.-8.  Obrázky:

 

Voženo 8.9.2018
8.9.2018

Turnaj přípravek mladších Litohlavy
1. a 7. místo

Výsledky TJ Litohlavy A:

TJ Litohlavy A : TJ Přeštice - 9:4 , TJ Litohlavy A : TJ Sokol Nezvěstice - 5:3 , TJ Litohlavy A : TJ Sokol Kyšice - 11:3 , TJ Litohlavy A : TJ Sokol Tymákov B - 9:0 , TJ Litohlavy A : TJ Sokol Tymákov A - 7:7 , TJ Litohlavy A : TJ Litohlavy B - 8:3 , TJ Litohlavy A : TJ Příchovice - 10:3

Naši střelci: Mikuláš Čipera - 32 , Ondřej Wohlmuth - 19 , Jan Roček - 4 , Václav Svoboda - 4

Výsledky TJ Litohlavy B:

TJ Litohlavy B : TJ Příchovice - 6:8 , TJ Litohlavy B : TJ Sokol Tymákov B - 20:2 , TJ Litohlavy B : TJ Přeštice 7:9 , TJ Litohlavy B : TJ Sokol Tymákov A - 3:11 , TJ Litohlavy B : TJ Sokol Nezvěstice - 4:8 , TJ Litohlavy B : TJ Litohlavy A - 3:8 , TJ Litohlavy B : TJ Sokol Kyšice 7:11

Naši střelci: Tereza Tycarová - 21 , Eliška Bártová - 19

Diplom A:   Diplom B:   Tabulka:   Obrázky:

 

TOPlist
Kalendář utkání a turnajů
Kalendář utkání a turnajů
Kam na podzimní soustředění?

Souhlasíte, aby bylo podzimní soustředění 2019 v Liberci?


zobrazit výsledky
Pomáhají naplňovat naše sportovní cíle
Pomáhají naplňovat naše sportovní cíle
Obec Litohlavy
Obec Litohlavy