TJ Litohlavy z.s.

Výsledky 2018/2019

Vloženo 6.11.2018

Tabulka přípravky mladší - podzim 2018

Tabulka pdf:

 

Vloženo 4.11.2018

Tabulka přípravky starší - podzim 2018

Tabulka pdf:

 

 

Vloženo 20.10.2018
20.10.2018

Turnaj přípravek starších Plzeň-Újezd
2. místo

Výsledky: TJ Litohlavy : TJ Přeštice - 10:2 , TJ Litohlavy : TJ Plzeň-Újezd A - 10:10 , TJ Litohlavy : TJ Božkov - 8:2 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Nezvěstice B - 7:0 , TJ Litohlavy : TJ Plzeň-Újezd B - 10:7 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Tymákov - 9:7

Naši střelci: Vojtěch Kopecký - 27 , Pavel Vohlmuth - 16 , Lukáš Rousek - 2 , Mikuláš Čipera - 1


 

Vloženo 13.10.2018
13.10.2018

Turnaj přípravek mladších Plzeň-Újezd
3. a 6. místo

Výsledky TJ Litohlavy A:

TJ Litohlavy A : TJ Sokol Tymákov - 3:6 , TJ Litohlavy A : TJ Plzeň-Újezd B - 4:2 , TJ Litohlavy A : TJ Sokol Nezvěstice - 2:6 , TJ Litohlavy A : TJ Plzeň-Újezd A - 4:6 , TJ Litohlavy A : TJ Příchovice - 7:3 , TJ Litohlavy A : TJ Litohlavy B - 4:1

Naši střelci: Mikuláš Čipera - 18 , Ondřej Wohlmuth - 13 , Václav Svoboda - 1 , Matěj Novák - 1

Výsledky TJ Litohlavy B:

TJ Litohlavy B : TJ Přeštice - 3:2 , TJ Litohlavy B : TJ Příchovice - 6:5 , TJ Litohlavy B : TJ Plzeň-Újezd A - 6:6 , TJ Litohlavy B : TJ Sokol Tymákov - 2:7 , TJ Litohlavy B : TJ Pzeň-Újezd B - 3:5 , TJ Litohlavy B : TJ Sokol Nezvěstice 2:7 , TJ Litohlavy B : TJ Litohlavy A - 1:4

Naši střelci: Eliška Bártová - 10 , Tereza Tycarová - 10 , Milena Bojdová - 2 , Šimon Klik - 1 


 

Vloženo 7.10.2018
7.10.2018

Turnaj přípravek starších Příchovice
1. místo

Výsledky: TJ Litohlavy : TJ Přeštice - 8:2 , TJ Litohlavy : TJ Příchovice - 11:4 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Nezvěstice - 8:4 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Ejpovice - 9:6 , TJ Litohlavy : TJ Božkov - 11:7 , TJ Litohlavy : TJ Plzeň-Újezd A - 10:8 , TJ Litohlavy : TJ Plzeň-Újezd B - 11:2
Naši střelci: Vojtěch Kopecký - 32 , Pavel Wohlmuth - 26 , Lukáš Rousek - 7 , Lucie Celundová - 4

Diplom:

 

Vloženo 6.10.2018
6.10.2018

Turnaj přípravek mladších Tymákov
2. a 6. místo

Výsledky TJ Litohlavy A:

TJ Litohlavy A : TJ Litohlavy B - 11:3 , TJ Litohlavy A : TJ Sokol Tymákov B - 13:0 , TJ Litohlavy A : TJ Sokol Nezvěstice - 9:5 , TJ Litohlavy A : TJ Sokol Kyšice - 3:3 , TJ Litohlavy A : TJ Sokol Tymákov A - 5:9 , TJ Litohlavy A : TJ Přeštice - 8:3

Naši střelci: Mikuláš Čipera - 28 , Ondřej Wohlmuth - 10 , Jan Roček - 5 , Václav Svoboda - 4 , Matěj Novák - 2

Výsledky TJ Litohlavy B:

TJ Litohlavy B : TJ Lotphlavy A - 3:11 , TJ Litohlavy B : TJ Sokol Tymákov A - 4:10 , TJ Litohlavy B : TJ Přeštice - 4:7 , TJ Litohlavy B : TJ Sokol Tymákov B - 10:1 , TJ Litohlavy B : TJ Sokol Nezvěstice - 1:5 , TJ Litohlavy B : TJ Sokol Kyšice - 3:8

Naši střelci: Eliška Bártová - 13 , Tereza Tycarová - 5 , Šimon Klik - 2 , Milena Bojdová - 1


 

Voženo 28.9.2018
28.9.2018

Turnaj přípravek mladších Přeštice
1. a 7. místo

Výsledky TJ Litohlavy A:

TJ Litohlavy A : TJ Příchovice - 11:2 , TJ Litohlavy A : TJ Přeštice B - 11:1 , TJ Litohlavy A : TJ Přeštice A - 13:0 , TJ Litohlavy A : TJ Litohlavy B - 11:2 , TJ Litohlavy A : TJ Žatec - 9:3 , TJ Litohlavy A : TJ Sokol Tymákov 9:2 , TJ Litohlavy A : TJ Sokol Nezvěstice - 12:1

Naši střelci: Pavel Wohlmuth - 35 , Lucie Celundová - 18 , Mikuláš Čipera - 15 , Ondřej Wohlmuth - 8

Výsledky TJ Litohlavy B:

TJ Litohlavy B : TJ Sokol Tymákov - 5:10 , TJ Litohlavy B : TJ Sokol Nezvěstice - 2:5 , TJ Litohlavy B : TJ Žatec - 2:10 , TJ Litohlavy B : TJ Litohlavy A - 2:11 , TJ Litohlavy B : TJ Příchovice - 3:8 , TJ Litohlavy B : TJ Přeštice B - 5:7 , TJ Litohlavy B : TJ Přeštice A 9:5

Naši střelci: Martin Roček - 14 , Jan Roček - 9 , Václav Svoboda - 3 , Milena Bojdová - 2

Obrázky:

 

Vloženo 22.9.2018
22.9.2018

Turnaj přípravek starších Ejpovice
1. místo

Výsledky: TJ Litohlavy : TJ Přeštice B - 8:0 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Dobřív - 10:0 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Tymákov 12:2 , TJ Litohlavy : TJ Příchovice 10:5 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Nezvěstice A 11:4 , TJ Litohlavy : TJ Plzeň-Újezd A - 9:5 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Ejpovice - 8:5

Naši střelci: Kopecký Vojtěch - 33 , Pavel Wohlmuth - 30 , Lukáš Rousek - 4 , Lucie Celundová - 1         Výsledky, tabulky:             Obrázky:              Diplom:


 

Vloženo 16.9.2018
15.9.2018

Turnaj přípravek starších Litohlavy / Plzeň-Újezd
3. místo

Výsledky:

TJ Litohlavy : TJ Přeštice B - 8:3 , TJ Litohlavy : TJ Přeštice A - 7:3 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Záluží 1:11 , TJ Litohlavy : TJ Spartak Rožmitál - 9:2 , TJ Litohlavy : TJ Příchovice 5 : 2 , TJ Litohlavy : TJ  Všenice - 16:0 , TJ Litohlavy : TJ  Sokol Dobřív - 6:4 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Nezvěstice A - 7:4 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Ejpovice - 3:8 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Tymákov - 7:4 , TJ Litohlavy : TJ Plzeň-Újezd - 8:10

Naši střelci: Vojtěch Kopecký - 36 , Pavel Wohlmuth - 31 , Lukáš Rousek - 9 , Jaromír Kafka - 8 , Lucie Celundová - 3 , Martin Roček - 1

Diplom:   Výsledky Litohlavy:   Výsledky Újezd:  Výsledky 1.-8.  Obrázky:

 

Voženo 8.9.2018
8.9.2018

Turnaj přípravek mladších Litohlavy
1. a 7. místo

Výsledky TJ Litohlavy A:

TJ Litohlavy A : TJ Přeštice - 9:4 , TJ Litohlavy A : TJ Sokol Nezvěstice - 5:3 , TJ Litohlavy A : TJ Sokol Kyšice - 11:3 , TJ Litohlavy A : TJ Sokol Tymákov B - 9:0 , TJ Litohlavy A : TJ Sokol Tymákov A - 7:7 , TJ Litohlavy A : TJ Litohlavy B - 8:3 , TJ Litohlavy A : TJ Příchovice - 10:3

Naši střelci: Mikuláš Čipera - 32 , Ondřej Wohlmuth - 19 , Jan Roček - 4 , Václav Svoboda - 4

Výsledky TJ Litohlavy B:

TJ Litohlavy B : TJ Příchovice - 6:8 , TJ Litohlavy B : TJ Sokol Tymákov B - 20:2 , TJ Litohlavy B : TJ Přeštice 7:9 , TJ Litohlavy B : TJ Sokol Tymákov A - 3:11 , TJ Litohlavy B : TJ Sokol Nezvěstice - 4:8 , TJ Litohlavy B : TJ Litohlavy A - 3:8 , TJ Litohlavy B : TJ Sokol Kyšice 7:11

Naši střelci: Tereza Tycarová - 21 , Eliška Bártová - 19

Diplom A:   Diplom B:   Tabulka:   Obrázky:

 

TOPlist
"Můj klub 2018"
"Můj klub 2018"