TJ Litohlavy z.s.

Výsledky 2017/2018

Vloženo 12.6.2018
9.6.2018

Turnaj přípravek starších Rožmitál
2. místo

 

 

Podrobnosti připravujeme:

Diplom:

 

Voženo 9.6.2018
9.6.2018

Turnaj přípravek mladších Nezvěstice
1. a 8. místo

Výsledky TJ Litohlavy A:

Výsledky: TJ Litohlavy A : TJ Litohlavy B - 12:1 , TJ Litohlavy A : TJ Přeštice - 15:1 , TJ Litohlavy A : TJ Příchovice - 7:1 , TJ Litohlavy A : TJ Sokol Nezvěstice A - 8:3 , TJ Litohlavy A : TJ Sokol Tymákov A - 12:1 , TJ Litohlavy A : TJ Sokol Nezvěstice B - 13:3 , TJ Litohlavy A : TJ Sokol Tymákov B - 8:3

Naši střelci: Pavel Wohlmuth - 32 , Jaromír Kafka - 31 , Lucie Celundová - 8 , Mikuláš Čipera - 4

Výsledky TJ Litohlavy B:

TJ Litohlavy B : TJ Litohlavy A - 1:12 , TJ Litohlavy B : TJ Sokol , TJ Litohlavy B : TJ Příchovice - 2:7 , TJ Litohlavy B : TJ Přeštice - 2:7 , TJ Litohlavy B : TJ Sokol Tymákov B - 3 : 7 , TJ Litohlavy B : TJ Sokol Nezvěstice B - 7:9 , TJ Litohlavy B : TJ Sokol Nezvěstice A - 1:8 , TJ Litohlavy B : TJ Sokol Tymákov A - 3:8

Naši střelci: Ondřej Wohlmuth - 12 , Jan Roček - 7

Diplom A:   Diplom B:   Výsledky 2017/2018:   Tabulka:

 

Vloženo 19.5.2018
19.5.2018

Turnaj přípravek starších Litohlavy
2. místo

Výsledky: TJ Litohlavy : TJ Spartak Rožmitál - 8:3 , TJ Litohlavy : TJ Přeštice A - 10:1 , TJ Litohlavy : TJ Plzeň-Újezd A - 10:2 , TJ Litohlavy : TJ Příchovice - 13:3 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Kyšice A - 11:1 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Kyšice B - 3:6 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Dobřív - 9:3 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Ejpovice - 6:1

Naši střelci: Martin Celunda - 21 , Vojtěch Kopecký - 18 , Tomáš Tycar - 14 , Lukáš Rousek - 9 , Pavel Wohlmuth - 8

Výsledky a tabulky:                                                Diplom:

 

Vloženo 14.5.2018
12.5.2018

Turnaj přípravek starších Božkov
3. místo

Výsledky: TJ Litohlavy : TJ Přeštice B - 10:1 , TJ Litohlavy : TJ Plzeň-Újezd A - 8:2 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Tymákov 8:4 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Kyšice A - 13:0 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Ejpovice A - 2:5 , TJ Litohlavy : TJ Spartak Rožmitál - 3:5

Naši střelci: Vojtěch Kopecký - 16 , Martin Celunda - 13 , Tomáš Tycar - 13 , Lukáš Rousek - 2


 

Vloženo 12.5.2018
12.5.2018

Turnaj přípravek mladších Tymákov
1. a 8.  místo

Výsledky TJ Litohlavy A:

TJ Litohlavy A : TJ Litohlavy B - 15:5 , TJ Litohlavy A : TJ Příchovice - 9:2 , TJ Litohlavy A : TJ Přeštice - 12:3 , TJ Litohlavy A : TJ Sokol Tymákov C - 11:4 , TJ Litohlavy A : TJ Sokol Nezvěstice - 9:6 , TJ Litohlavy A : TJ Sokol Tymákov B - 11:5 , TJ Litohlavy A : TJ Sokol Tymákov A - 12:5

Naši střelci: Pavel Wohlmuth - 36 , Jaromír Kafka - 27 , Lucie Celundová - 8 , Martin Roček - 5 , Mikuláš Čipera - 2 , Eliška Bártová - 1

Výsledky TJ litohlavy B:

TJ Litohlavy B : TJ Litohlavy A - 5:15 , TJ Litohlavy B : TJ Sokol Tymákov A - 3:10 , TJ Litohlavy B : TJ Příchovice - 2:10 , TJ Litohlavy B : TJ Přeštice - 1:12 , TJ Litohlavy B : TJ Sokol Tymákov B - 6:17 , TJ Litohlavy B : TJ Sokol Nezvěstice - 2:12 , TJ Litohlavy B : TJ Sokol Tymákov C - 2:8 

Naši střelci: Ondřej Wohlmuth - 16 , Jan Roček - 7

Diplom Litohlavy A:               Diplom Litohlavy B:

 

Vloženo 9.5.2018
8.5.2018

Turnaj přípravek mladších Příchovice
2. místo

Výsledky: TJ Litohlavy : TJ Přeštice - 9:2 , TJ Litohlavy : TJ Příchovice - 6:4 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Nezvěstice - 2:6 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Kyšice - 4:4 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Tymákov A - 7:4 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Tymákov B - 7:3

Naši střelci: Jaromír Kafka - 28 , Martin Roček - 4 , Tereza Tycarová - 2 , Lucie Celundová - 1

Diplom:                                Dort:

 

Vloženo 12.5.2018
28.4.2018

 

Turnaj přípravek starších Plzeň-Újezd
4. místo

Výsledky: TJ Litohlavy : TJ Přeštice A - 5:2 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Nezvěstice - 3:1 , TJ Litohlavy : TJ Spartak Rožmitál - 5:5 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Kyšice B - 6:3 , TJ Litohlavy : TJ Plzeň-Újezd A - 5:3 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Ejpovice B - 5:4 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Tymákov 3:3

Naši střelci: Tomáš Tycar - 15 , Martin Celunda - 9 , Vojtěch Kopecký - 8 , Lukáš Rousek - 1


 

Vloženo 29.4.2018
28.4.2018

Turnaj přípravek mladších Litohlavy
1. a 8. místo

Výsledky TJ Litohlavy A:

TJ Litohlavy A : TJ Litohlavy B - 12:2 , TJ Litohlavy A : TJ Přeštice - 11:2 , TJ Litohlavy A : TJ Sokol Kyšice - 11:3 , TJ Litohlavy A : TJ Sokol Tymákov A - 13:4 , TJ Litohlavy A : TJ Sokol Tymákov B - 7:3 , TJ Litohlavy A : TJ Sokol Nezvěstice - 9:6 , TJ Litohlavy A : TJ Příchovice - 8:4

Naši střelci: Jaromír Kafka - 40 , Pavel Wohlmuth - 11 , Martin Roček - 7 , Eliška Bártová - 6 , Lucie Celundová - 4 , Tereza Tycarová - 2 , Mikuláš Čipera - 1

Výsledky TJ Litohlavy B:

TJ Litohlavy B : TJ Litohlavy A - 2:12 , TJ Litohlavy B : TJ Přeštice - 4:15 , TJ Litohlavy B : TJ Sokol Kyšice - 2:8 , TJ Litohlavy B : TJ Sokol Tymákov A - 0:11 , TJ Litohlavy B : TJ Sokol Tymákov B - 3:17 , TJ Litohlavy B : TJ Sokol Nezvěstice - 1:10 , TJ Litohlavy B : TJ Příchovice - 0:9

Naši střelci: Jan Roček - 10 , Ondřej Wohlmuth - 1 , Václav Svoboda - 1

Výsledky a tabulky:               Obrázky:          Pohár za 1. místo:

 

imageVloženo 21.4.2018
21.4.2018

Turnaj přípravek mladších Přeštice
1. místo

Výsledky: TJ Litohlavy : TJ Příchovice 9:6 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Tymákov B 13:5 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Tymákov A 16:4 , TJ Litohlavy : TJ Přeštice 14:2 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Kyšice 15:1 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Nezvěstice 10:8

Naši střelci: Jaromír Kafka - 35 , Pavel Wohlmuth - 27 , Lucie Celundová - 8 , Eliška Bártová - 3 , Mikuláš Čipera - 2 , Václav Svoboda - 2

Výsledky a nejlepší hráči:                                 Video:

 

Vloženo 4.3.2018
4.3.2018

ZHPM přípravek starších Přeštice 
2. místo

TJ Litohlavy : TJ Sokol Tymákov - 7 : 3 , TJ Litohlavy : TJ Plzeň-Újezd B - 11 : 2 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Kyšice A - 7 : 2 , TJ Litohlavy : TJ Přeštice A - 9 : 1 , TJ Litohlavy : Spartak Rožmitál - 6 : 5 , Finále - TJ Litohlavy : TJ Sokol Kyšice B - 4 : 7
Naši střelci: Tomáš Tycar - 21 , Martin Celunda - 14 , Vojtěch Kopecký - 8

Po vítězství ve skupině jsme nestačili na TJ Kyšice B. Kyšičtí se "Sejrem" byli nad síly našich borců, ale druhé místo je skvělý výsledek. Nejlepším hráčem našeho družstva byl zvolen Tomáš Tycar.

Výsledky:

 

Vloženo 4.3.2018
3.3.2018

ZHPM přípravek mladších Přeštice 
1. místo

TJ Litohlavy : TJ Přeštice 15 : 7 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Nezvěstice 13 : 10 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Tymákov B 14 : 2 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Tymákov A 19 : 4 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Kyšice 11 : 3

Naši střelci: Jaromír Kafka - 30 , Pavel Wohlmuth - 20 , Lucie Celundová - 10 , Eliška Bártová - 5 , Mikuláš Čipera - 4 , Ondřej Wohlmuth - 2 , Tereza Tycarová - 1

Výsledky:                    Video - nej. hráči:              Video - medaile:

                                                             

 

imageVloženo 27.11.2017

Zimní halové poháry mládeže - změna v termínech

Poznamenejte si prosím termíny zímních halových pohárů. 

3.3.2018 - sobota

Ml. přípravka: - ZŠ Na Jordáně, Přeštice

4.3.2018 - neděle

St. přípravka - ZŠ Na Jordáně, Přeštice


Vloženo 19.1.2018
13.1.2018

Turnaj přípravek mladších Nezvěstice
2. místo

Výsledky: TJ Litohlavy : TJ Sokol Tymákov B - 1 : 9 , TJ Litohlavy : TJ Přeštice - 3 : 7 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Nezvěstice - 6 : 2 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Kyšice - 4 : 11 , TJ Litohlavy : TJ Příchovice - 1 : 7 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Tymákov A - 5 : 8

Naši střelci: Jaromír Kafka - 24 , Lucie Celundová - 14 , Martin Roček - 3 , Tereza Tycarová - 2 , Václav Svoboda - 1

Výsledky a tabulky:                              Diplom:

 

imageVloženo 11.11.2017
11.11.2017

Turnaj přípravek mladších Přeštice
1. místo

Výsledky: TJ Litohlavy : TJ Sokol Nezvěstice 14:7 , TJ Litohlavy : TJ Příchovice 14:8 , TJ Litohlavy : TJ Přeštice 20:6

Naši střelci: Pavel Wuhlmuth - 17 , Lucie Celundová - 14 , Jaromír Kafka - 10 , Mikuláš Čipera - 3 , Ondřej Wohlmuth - 3

Výsledky a tabulky:

 

imageVloženo 15.10.2017
 
14.10.2017

Turnaj přípravek starších Litohlavy
1. místo

Výsledky: TJ Litohlavy : TJ Sokol Ejpovice - 7:4 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Kyšice B - 10:3 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Nezvěstice - 3:3 , TJ Litohlavy : TJ Přeštice B - 11:2 , TJ Litohlavy : TJ Příchovice - 13:0 , TJ Litohlavy : TJ Plzeň-Újezd - 9:6 , TJ Litohlavy : TJ Spartak Rožmitál - 7:5 , TJ Litohlavy : TJ Přeštice A - 7:6

Výsledky a tabulky:                  Diplom:                  Obrázky:

 

imageVloženo 8.10.2017
7.10.2017

Turnaj přípravek starších Přeštice
3.místo

Výsledky: TJ Litohlavy : TJ Přeštice B 9:2 , TJ Litohlavy : TJ Plzeň-Újezd A 10:3 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Kyšice A 8:2 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Ejpovice 2:4 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Dobřív 6:5 , TJ Litohlavy : TJ Spartak Rožmitál 5:5 , TJ Litohlavy : TJ Přeštice A 6:5 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Kyšice B 7:5

¨Naši střelci: Martin Celunda - 18 , Vojtěch Kopecký - 17 , Tomáš Tycar - 7 , Maxim Černeckyj - 4 , Lukáš Rousek - 4 , Pavel Wohlmuth - 3

Výsledky a tabulky:


 

imageVloženo 1.10.2017
30.9.2017

Turnaj přípravek mladších Litohlavy
1. místo

Výsledky: TJ Litohlavy : TJ Přeštice - 13 : 8 , TJ Litohlavy : TJ Příchovice - 9 : 1 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Kyšice - 10 : 1 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Nezvěstice - 9 : 5 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Tymákov A - 12 : 3 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Tymákov B - 12 : 1

Naši střelci: Pavel Wohlmuth - 29 , Lucie Celundová - 20 , Ondřej Wohlmuth - 8 , Martin Roček - 4 , Mikuláš Čipera - 2 , Tereza Tycarová - 1 , Jan Roček - 1

Výsledky:

 

imageVloženo 16.9.2017
16.9.2017

Turnaj přípravek starších Nezvěstice
1. místo

Vásledky: 1.-6. místo    7.-12. místo    Skupina A    Skupina B     Diplom     Ostatní podrobnosti připravujeme:

 

imageVloženo 16.9.2017
16.9.2017

Turnaj přípravek mladších Tymákov
1. místo

Výsledky: TJ Litohlavy : TJ Sokol Nezvěstice - 8 : 2 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Tymákov B - 20 : 2 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Tymákov A - 14 : 2 , TJ Litohlavy : TJ Přeštice 11 : 4 

Naši střelci: Pavel Wohlmuth - 30 , Jaromír Kafka - 8 , Mikuláš Čipera - 6 , Lucie Celundová - 5 , Ondřej Wohlmuth - 3 , Tereza Tycarová - 1

Podrobnosti připravujeme:

 

imageVloženo 9.9.2017
9.9.2017

Turnaj přípravek starších Ejpovice
2.místo

Výsledky: TJ Litohlavy : TJ Sokol Ejpovice - 2:5 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Dobřív - 6:3 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Nezvěstice - 9:4 , TJ Litohlavy : TJ Přeštice A - 10:3 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Kyšice B - 6:3 , TJ Litohlavy : TJ Sokol Tymákov 3:4 , TJ Litohlavy : TJ Plzeň-Újezd 9:3 , TJ Litohlavy : TJ Spartak Rožmitál 7:4

Naši střelci: Vojtěch Kopecký - 19 , Tomáš Tycar - 16 , Pavel Wohlmuth - 9 , Martin Celunda - 6 , Lukáš Rousek - 2

Výsledky:                         Diplom:                        Obrázky:                     Reportáž na Plzeň TV:

 

TOPlist
"Soustředění družstev mládeže 2017"
"Soustředění družstev mládeže 2017"