TJ Litohlavy : TJ Sokol Ejpovice  17 : 17 (6:11)

imageVloženo 18.6.2016
18.6.2016 - 16:00

TJ Litohlavy : TJ Sokol Kyšice   23 : 18 (8:7)

Naši střelci: Josef Pelc - 14 , Vlastimil Klír - 4 , Roman Vaňourek - 3 , František Menc - 2

imageVloženo 16.6.2016
12.6.2016 - 8:45

TJ DIOSS Nýřany B : TJ Litohlavy  25 : 12 (11:5)

Naši střelci: připravujeme

5.6.2016 - 10:00

TJ Příchovice : TJ Litohlavy   16 : 11 (11:6)

Naši střelci: Připravujeme

4.6.2016 - 16:00

TJ Vřeskovice : TJ Litohlavy   17 : 21 (6:8)

Naši střelci: Josef Pelc - 10 , Vlastimil Klír - 4 , Jan Kozák - 4 , František Menc - 2 , Roman Vaňourek - 1

imageVloženo 29.5.2016
29.5.2016 - 10:45

TJ Litohlavy : TJ Slavoj Řevnice  18 : 18 (10:9)

Naši střelci: Josef Pelc - 11 , František Menc - 4 , Vlastimil Klír - 2 , Roman Vaňourek - 1

imageVloženo 24.5.2016
22.5.2016 - 10:45

TJ Litohlavy : TJ Avia Čakovice   16 : 19 (8:9)

Naši střelci: Pavel Šnajdr - 7 , Josef Pelc - 5 , František Menc - 3 , Jan Kozák - 1

imageVloženo 18.5.2016
15.5.2016 - 10:30

TJ Všenice : TJ Litohlavy   17 : 13 (10:5)

Naši střelci: Kozák Jan - 6 , Pelc Josef - 4 , Pavel Šnajdr - 2 , František Menc - 1

14.5.2016

TJ Sokol Záluží : TJ Litohlavy  16 : 11 (7:7)

imageVloženo 1.5.2016

1.5.2016 - 10:45

TJ Litohlavy : Jiskra Raspenava   17 : 15 (9:9)

Naši střelci: Josef Pelc - 5 , František Menc - 7 , Jan Kozák - 5

imageVloženo 24.4.2016
24.4.2016 - 15:00

Baník Most NH - TJ Litohlavy  21 : 23 (9:11)

Muži TJ Litohlavy vstoupili do sezóny povinnou výhrou v Mostu. Do utkání jsme nastoupili poměrně rozvážně. Za stavu 4:2 šel do branky Honza Trnka a v útoku k obratu zavelel Josef Pelc. V půli svítil na časomíře stav 9:11. V druhém dějiství se naši chlapci dostali do pětigólového vedení, ale nebyla to úplnná selanka. Soupeř nás trestal z rychlého protiútoku a dařilo se mu dávat branky z větší vzdálenosti. Vítězství jsme si nakonec vzít nenechali.
Naši střelci: Josef Pelc - 10 , František Menc - 10 , Jan Kozák - 3

Vloženo 21.10.2015
imageVloženo 19.10.2015
18.10.2015 - 10:30

TJ Sokol Ejpovice : TJ Litohlavy  14 : 12 (7:7)

Naši střelci: Jan Kozák - 5 , Josef Pelc - 5 , František Menc - 2

17.10.2015 - 16:00

TJ Sokol Kyšice : TJ Litohlavy  21 : 16 (12:7)

Tak to bylo utkání, které by zvedlo ze sedačky i toho nejupjatějšího strejce. Představte si úvod v našem podání. Všichni jsme v pižamech, ploužíme se po koupelně, v očích ospalky a hledáme zubní kartáček. Na straně druhé náš soupeř, který jako to ranní ptáče, se čiperně činí. První minuty utkání, tak jak šel čas, posuďte sami. 3.' - 3:0 , 10.' - 5:1 a v 15.' - 8:2. Time jsme si brali již v 6.' a zlepšení se nějak né a né dostavit. Soupeři se povedlo všechno, na co šáhnul. Byli jsme zralí na ručník a do konce prvního dějiství se nám povedlo umazat jen jeden gól. Na tabuli svítilo, toho pošmourného odpoledne skóre 12:7.
Po přestávce se přeci jen našel v našich řadách rek, který pozvedl náš prapor. Pavel Šnajdr má na hřišti Sokola Kyšice vždycky speciální motivaci, a na soupeře vlétl jako uragán. Než se místní sokoli stačili rozkoukat, bylo to již jen o dvě branky. Stav ze 34.' 12:10 byl pro nás velice nadějný, ale stalo se zase něco co nám mnoho úsměvů nepřineslo. My jsme začali až moc tlačit na pilu a nejvíce naši hru by charakterizovalo slovo spěch. Náběh, bum, risk je zisk, ale nedotažené akce a uspěchaná střelba nám úspěch nepřinesly. Naproti tomu si domácí počínali velize zkušeně i bez naprosto "vykolejeného" "šutéra" domácích Míry Petráka, který prožíval na lavičce svoji nervózní desetiminutovku, hráli trpělivě, rychle a efektivně. V našich barvách byl ofenzivně naladěný Pavel poměrně osamocen. V následujísích dvanácti minutách jsme se trefili jen jednou a po odehraných 3/4 utkání byl stav 18:11. Domácí diváci si užívali úspěch kyšických hráčů a za tohoto stavu se opět do hry dostal Pavel, který pojal poslední minuty utkání jako svoji "show". Měl hodně velkou potřebu dokázat divákům ve svém rodišti, že házenou opravdu nezapomněl a za druhou půli se mu povedlo vsítit šest branek! Na soupeře jsme tentokrát nestačili a o reparát se pokusíme hned zítra v Ejpovicích.

Naši střelci: Pavel Šnajdr - 8 , František Menc - 3 , Vlastimil Klír - 3 , Josef Pelc - 2

imageVloženo 11.10.2015
11.10.2015 - 10:45

TJ Litohlavy : TJ DIOSS Nýřany B  11 : 21 (8:12)

Proti nýřanským v nejsilnější sestavě jsme od počátku působili hodně ustrašeně. V útoku jsme neměli k dispozici Honzu ani Radka a v brance jsme se museli obejít bez Šípka, a tak se také stalo, že naše neporazitelnost začínala mít trhliny velice záhy. Nehráli jsme dobře. Naše hra postrádala rychlost a lehkost. Náš oslabený útok se musel postavit ostříleným exprvoligovým borcům, kteří ukázali svoji třídu. Nezaujatý divák se mohl bavit opravdu pěknými akcemi hostí, kteří obvzvláště v té první formaci Tausche, Špirk, Wisura předváděli něco exkluzivního. V brance čaroval Josef "Keny" Průcha. Oba body si po zásluze odvezli hosté do Nýřan.

Naši střelci: Josef Pelc - 6 , František Menc - 2 , Šnajdr Pavel - 2 , Roman Vaňourek - 1

imageVloženo 4.10.2015
4.10.2015 - 10:45

TJ Litohlavy : TJ Příchovice  19 : 19 (11:10)

Tabulka II.ligy sk.A po 8.kole:

Pátá remíza se nerodila jednoduše. 3/4 zápasu tahali hosté za kratší konec. Díky nepřesnostem na sraně naší jsme jim "nechali číchnout", a pak jsme se museli bojovat o jeden bod za nerozhodný výsledek, který se nám povedlo v posledních sekundách utkání uhájit. Měli jsme možnost si zahrát proti vysoce kvalitnímu týmu, který má velkou budoucnost. V útoku spoléhá na vynikající hráče, kteří jsou rychlí a talentovaní.

Naši střelci: František Menc - 7 , Josef Pelc - 7 , Jan Kozák - 4 , Pavel Šnajdr - 1

Máme za sebou první třetinu soutěže a chtělo by se křičet "pískej konec". Na bilancování je samozřejmě brzo. Nejsou "srovnaná" utkání doma a venku, takže pohled na umístění je ještě zkreslený, ale již mnohé napovídá. Co to znamená pro naše družstvo plné veteránů a "krajánků". Jsme jediní z dvanáctičlenného pelotonu týmů, který ještě nepoznal pachuť porážky. Naše bilance tří výher a pěti remíz dává tušit, že hrajeme vyrovnaná a bojovná utkání. Podle počtu održených branek máme druhou nejlepší obranu a na to jsme po dlouhá léta nebyli zvyklí. Před sezónou se nám povedlo vhodně doplnit kádr o důležité hráče, kteří odvádí skvělou práci pro družstvo. Come back se povedl Pavlu Šnajdrovi, který měl zdravotní potíže a vyloženě si užívá toho faktu, že nemusí odehrát celých šedesát minut. Po třech letech se do sestavy vrací  Radek Tycar, na kterém herní výpadek nebyl vůbec patrný, a právě posledně jmenovaní dva pánové v sobotním utkání proti TJ Vřeskovice nechali návštěvníkům našeho areálu vzpomenout na úspěšná léta minulá. Poslední postřeh a doufám, že to není jen můj klamný dojem. Začínají se nám vracet diváci.

imageVloženo 3.10.2015
3.10.2015 - 15:00

TJ Litohlavy : TJ Vřeskovice  26 : 18 (11:11)

Vítězství v utkání o povinné body se nerodilo lehko. Dlouho jsme v prvním poločase prohrávali a naše hra připomínala rozjezd parní lokomotivy, které se na začátku protočí kola na místě, ale vagóny stojí! Topič si utře umouněné čelo a pořádně přiloží pod kotel. Oblak dýmu, píšťaly pronikavý zvuk a už se jede. Pak už jen záleží na tlaku páry a jak kvalitní uhlí přikládáš.
Zatímco my se rozjíždíme, náš soupeř byl v plnné rychlosti a vedl již 2:5 a 3:6. Dlouho jsme nenacházeli recept na "rychlíky", které se řítily na naší obranu a nerozhodné skóre v polovině utkání bylo opravdu "vydřené". V druhém poločasu se trenérovi povedlo přiložit pod litohlavský kotel opravdu kvalitní "brikety". Nejdříve se do hry dostal Pavel Šnajdr a po několika minutách měli divácí možnost tleskat útoku ve složení Menc, Šnajdr, Tycar. Radek s Pavlem hráli naposledy spolu před třemi lety a dnešního sobotního odpoledne se jim povedl great come back. Utkání jsme pro sebe rozhodli  v prostřední části druhé půle a dohrávalo se v pohodovém tempu, které mělo ke konci znaky exhibice. Poděkování patří každému hráči za předvedený výkon.

Naši střelci: Josef Pelc - 7 , František Menc - 3 , Jan Kozák - 4 , Pavel Šnajdr - 8 , Radek Tycar - 4

imageVloženo 28.9.2015
27.9.2015 - 15:00

NH Řevnice : TJ Litohlavy  15 : 15 (6:7)

Další velice vyrovnané utkání mají "v nohách" naši muži. Z Řevnic jsme poslední léta mnoho bodů nepřivezli, proto nedělní remíza je pro naše "chlapce" hodně důležitá. Do utkání jsme vstoupili aktivně. Opět hrály prim obrany a rozhodčí Beran notně napomínal pomocí "barevných kartiček". Rudou barvu si mohli prohlédnout borci na obou stranách "barikády". Vedli jsme již 2:6, ale v poločase jsme drželi jen jednobrankové vedení. Koncovka utkání byla hodně nezvózní a o dělbě bodů rozhodl pokutový hod nařízený proti nám v posledních vteřinách utkání. Z následného protiútoku jsme již branku nedali. Smůla! Vztek! Nespravedlnost! Emoce! Záleží na úhlu pohledu. V každém případě máme po letech nejlepší vstup do sezóny, což uznejme nečekal ani ten největší optimista, samozřejmě vyjímaje Zbyňka Chodoru, jelikož ten před sezónou predikoval, že budou "s klukama hrát horní polovinu tabulky"! "Zajíci se počítají po honu", ale zatím to Zbyňkovi a jeho partě pod vedením Jardy Urbana vychází, takže držíme palce.

imageVloženo 20.9.2015
20.9.2015 - 11:00

Avia Čakovice : TJ Litohlavy  15 : 15 (9:8)

U utkání jsem nebyl přítomen, takže si čtenář může i myslet, že moje vyprávění je pravdě na hony vzdáleno, ale věřte! Tento příběh se stal! Dnešního kalného rána jsem se na hřišti v Litohlavech vítal s dlouholetým spoluhráčem a potom také dlouholetým protihráčem a počínaje dnešním dnem opět spoluhráčem. O kom je řeč? Někomu jistě postačí oslovení, kterým mne počastoval. " Nazdar blonďáku" (nebo další nápověda) Velice srdečné bylo"Vobušku", to když byl spoluhráč příslušníkem ozbrojených sil a nebo velice procítěné "Zdar otylouši", když se někdo velice vzdáleně přibližoval jeho proporcím. Ano odborníci již jistě tuší, že do branky TJ Litohlavy se vrátil Jan "Šípek" Trnka. Takže Šípku vítej.

V Čakovicích jsme hráli vyrovnané utkání, ve kterém hrály prim obrany. Do utkání jsme vstoupili aktivně, ale neodpustili jsme si menší výpadek v útoku. Byli jsme rádi, když se nám před koncem poločasu povedlo srovnat  na 8:8, ale z následně nařízeného trestu  po čase jsme dostali branku. Po přestávce jsme museli překonat krizi, která se vyznačovala zvlhnutím střelnoho prachu, ale skvělé střídání předvedl Honza "Šípek", který to "zabetonoval" a nám se povedlo znova vrátit do hry. Konec poločasu byl opět napnutý jako kšandy dědy Pepy po posvícení, když babička upekla husu. Bylo tam možná nějaké sporné rozhodnutí a opět se na naši branku střílel trest po čase, ale plichtu jsme ubránili. Chlapi bravo. Bod z Čakovic je zlatý a mnoho družstev si ho letos odtud nepřiveze. Hvězdami zápasu byli jistě Honza Trnka a Petr Počátecký, který svěle kočíruje naši obranu. Střelecky se dařilo Janu Kozákovi.

Naši střelci: Jan Kozák - 7 , František Menc - 5 , Josef Pelc - 3.

imageVloženo 13.9.2015
13.9.2015 - 10:45

TJ Litohlavy : TJ Všenice   23 :20 (13:11)

Celý zápas jsme udrželi vedení. V 15'. to bylo jen o branku 8:7, ale po zbytek utkání jsme o dvě nebo tři branky byli před soupeřem. Charakteristickým rysem duelu byl obtížně zastavitelný útočník, a to na obou stranách. V našem dresu to byl v prvním poločase Honza Kozák, který zaznamenal za prvních 30' deset gólů! Většinu krátkým švihem podstřelem. Nečekaná rána spoza obránce. Později jeho roli přebral Pepa Pelc. Ve všenickém dresu to byl dnes vynikající Tomáš Elšlégr, který naše konto zatížil dvanácti brankami! Celé utkání bylo nezvózní, a proto obtížné pro rozhodčího. Hrálo se velice tvrdě. Soupeř do posledních minut nesložil zbraně. Vybojované dva body jsou pro naše barvy vynikající. Velká škoda je zranění Honzi Kozáka minutu před koncem. Po odehraném čtvrtém kole máme šest bodů, takže po letech dobrý vstup do sezóny:-))

Naši střelci: Jan Kozák - 12 , Josef Pelc - 8 , Pavel Šnajdr - 2 a František Menc - 1.

imageVloženo 12.9.2015
12.9.2015 - 15:00

TJ Litohlavy : TJ Sokol Záluží  17 : 17 (9:9)

Začátek utkání jakoby režíroval sám Alfred Hitchcock. V 10' jsme prohrávali 2:5 a velice obtížně jsme hledali recept na vynikajícího Hynka Poláka v brance zálužských. Naše obrana připomínala trhačku. Museli jsme vystřídat na místě záložníka a obránce jsme přesunuli na prostředek. Do hry se tak dostala naše posila z Blovic Petr Počátecký. Sehrávali jsme se za "pochodu", ale v 25'. jsme prohrávali 6:8. Museli jsme najít způsob, jak naši hru udělat produktivní v útoku. Do hry se dostal Pavel Šnajdr, který dodal našim akcím "šťávu", ale  také jistou míru polemiky s panem rozhodčím, za což si také vysloužil žluté pokárání. Dvě minuty před koncem jsme prohrávali 8:9, ale soupeř uspěchal střelbu. Ta samá pošetilost se povedla i forvardům v litohlavském dresu. Naše obrana se semkla proti náporu zálužských, kteří se chystali dohrát poločas na jistotu, a ještě lépe skórovat. Scénář se ale opakoval a naši útočníci šli deset vteřin před poločasovým hvizdem do protiútoku. Pavel Šnajdr excelentním obstřelem ala Mikkael Hansen skóroval a za dvě vteřiny rozhodčí pískal konec prvního poločasu. Na stavu skóre v ten moment svítilo na ukazateli skóre 9:9.
Druhý poločas byl z počátku vyrovnaný v 5'. byl stav 12:12, takže branky padaly a diváci se určitě dobře bavili. Čekalo se na moment, kdy se některé družstvo dopustí hrubé chyby. V desáté minutě se tomu tak stalo, kdy červenou kartu viděl náš Pavel Šnajdr, který neudržel na uzdě svoji temperamentní nervovou soustavu:-)) Vyzkoušeli jsme si hru v oslabení, ale k závažnému odskočení jsme soupeře nepustili. Oslabení jsme přečkali, vystřídali jsme na místě záložníka, kdy se na hřišti objevil veterán Karel Nekut, ale největší zkoučku jsme si připravili ve 20'. kdy jsme neproměnili pokutový hod. Soupeř se dostal do dvougólového vedení  a začali hrát na jistotu. To je samozřejmě dobrá taktika, ale nesmíš dělat chyby, ale zase tak dobře náš soupeř nehrál. Ztráceli míče v útoku a my jsme dostávali další a další šance. Povedlo se nám skórovat a znovu získat míč, což bylo svělé, ale střelbu jsme uspěchali. Soupeř měl jít do útoku. V ten moment přišla "pomoc" od člověka, od kterého jsme to čekali nejméně. Hynek Polák, brankář soupeře, se jako obvykle neměl s rozehráním míče od svojí branky a samozřejmě si myslel, že mu to opět projde. Toto jednání se ale nelíbylo rozhodčímu Baumrukovi, který mu rovnou ukázal červenou kartu a nám svitla naděje. Začali jsme s Alfredem Hitchcockem, ale koncovka utkání byla snad v režiji Quentina Tarantina, protože se nám povedlo vyrovnat a z posledního útoku soupeř vytěžil trestný hod po čase, který se jim nepovedlo proměnit. Na hrací ploše propuklo divoké křepčení našich borců, kteří oslavovali zisk důležitého bodu za remízu 17:17.

Naši střelci: Josef Pelc - 9 , František Menc - 4 , Pavel Šnajdr - 3 a Jan Kozák - 1.

imageVloženo 9.9.2015
6.9.2015 - 15:00

Jiskra Raspenava : TJ Litohlavy  12 : 12 (6:4)

Deštivé a opravdu studené odpoledne. Louže, jako když zrovna zuří monzun, tak by se také dalo popsat hřiště v Raspenavě. Dlouho jsme se nedokázali dostat do tempa a počasí bylo jen jedním z faktorů, které hrály roli. V hodně "okrájené" sestavě a vzhledem k nepříznivému vývoji utkání byla pro naše barvy remíza výhrou.

Naši střelci: Šnajdr Pavel - 4 , Pelc Josef - 4 , Menc František - 4.

30.8.2015 - 10:45

TJ Litohlavy : Baník Most NH  23 : 19 (10:9)

Povedl se nám vstup do utkání. Naše obrana pracovala prvních 20' na výbornou, jelikož jsme do této doby obdrželi jen čtyři branky. Brankáři odváděli kvalitní výkon a jenom díky několika nepřesným finálním přihrávkám jsme se připravili o výraznější vedení, které bylo v tu dobu 7:4. Fandu Mence vystřídal v útoku Vlasta Klír, který hned svým první pokusem rozvlnil síť, kdy nedal brankáři šanci při tresném hodu. Jeho "houpák" byl excelentní a staronový trenér na naší střídačce Jaroslav Urban si mohl mnout ruce, jaké se mu povedlo střídání. Třetí desetiminutovka se nám moc nepovedla. Soupeř razantně dotahoval. Jakub "vyfasoval" ve 29' žlutou kartu a za stavu 10:8 jsme šli do útoku. Šanci odskočit v poločase na tři branky jsme prohospodařili a z následného kontru soupeř korigoval na poločasové skóre 10:9.
Druhá půle se v mnohém podobala té první. Šli jsme opět do vedení v 10.' na 13:10 a ve 22.' na 20:17. Hra brankářů měla obvyklý rytmus. Zbyněk chytal více ze hry a Lukáš ho zastupoval při trestech. Střelecky se začalo dařit všem našim útočníkům. Dokázali být produktivní a to se hůře brání. Jedinečný zákrok předvedl ve 30' Zbyněk, kdy v rozkleku vychytal útočníka hostí. Konec jsme si zkušeně pohlídali. Můžeme tedy konstatovat: "První dva body jsou doma".

Naši střelci: Kozák Jan - 6 , Menc František - 3 , Pelc Josef - 9 , Klír Vlastimil - 5