Výsledky 2014/2015

imageVloženo 16.6.2015

TJ Sokol Ejpovice : TJ Litohlavy  20 : 6 (10:2)

imageVloženo 12.6.2015

TJ Plzeň - Újezd : TJ Litohlavy  34 : 5 (14:2)

Na několikráte odložené utkání jsme odehráni ve čtvrtek 11.4.2015 v Plzni-Újezdě. Proti velezkušenému soupeři jsme bojovali, ale mnoho šancí jsme neměli.
Neše střelkyně: Tereza Brejchová - 3 , Tereza Sýkorová - 2

imageVloženo 12.6.2015

TJ Sokol Tymákov : TJ Litohlavy  23 : 1 (12:1)

Netradičně v pondělí nás prověřili svěřenkyně trenérky Venduly Šmídlové. Až na Terezu Brejchovou jsme byli komplet. Jediná do listiny střelkyň se na naší straně zapsala Nikola Faitová.

imageVloženo 31.5.2015

TJ Sokol Kyšice : TJ Litohlavy  20 : 12 (9:3)

Chyběla nám nemocná Terezka Sýkorová a za mladší žáky hrající Kristýna Auingerová s Terezou Kantoříkovou. V prvním poločase jsme nedokázali být v útoku více nebezpeční a produktivní. Naše náběhy do obrany nebyly dostatečně přímé, ostré, takže málo nebezpečné. V obraně to bylo slušné, ale to góly nepřidá, takže nastal čas na experiment. Posílili jsme útok o Valerii Šauerovou a na obraně její povinnosti vřevzala Lucka Opatrná. Změna se projevila okamžitě. Začali jsme dávat góly. Většinu po jednoduchých akcích. Šňůra a bum ze třetího. Jednoduché a účinné. Rozstřílela se Nikola Faitová a svoje tři zásahy na pomyslné pažbě má i Valerie Šauerová. Nově složená obranná řada neudělala žádné zásadní chyby. Zapracovat musíme na vynášení balonů, ale to si natrénujeme. Jednoznačně pozitivní zápas pochvalu si zaslouží všechny hráčky.
Naše střelkyně: Nikola Faitová - 8 , Valerie Šauerová - 3 , Tereza Brejchová - 1

imageVloženo 16.5.2015

TJ Přeštice "B" : TJ Litohlavy  38:3 (20:1)

Naše děvčata si zahrála proti velice kvalitnímu mužstvu, které nemá slabinu. Obsazování po celém hřišti, kvalitní střelba a rychlé protiútoky tyto dovednosti zdobí neše soupeřky.
Naše střelkyně: Nikola Faitová - 1 , Tereza Sýkorová - 1 , Kristýna Auingerová - 1.

imageVloženo 9.5.2015

TJ Sokol Blovice : TJ Litohlavy  13 : 1 (8:1)

V Blovicích jsme dostali mnoho branek z rychlého protiútoku. Neumíme útočící hráčky ve středním pásmu zbrzdit, nebo hru přerušit a často hrajeme příliš naivně. V útoku se zatím neumíme prosadit individuálně. Druhý poločas poznamenala bouřka, která nám prodloužila přestávku na dvacet minut. Mokrý míč nám dělal problém a možná i proto jsme v druhém poločasu branku nevstřelili.
Hráli jsme v obvyklé sestavě a čestný zásah našeho útoku zaznamenala Nikola Faitová.

imageVloženo 8.5.2015

TJ Přeštice "A" : TJ Litohlavy  25 : 2 (10:1)

Velké školení zažila naše děvčata v Přešticích proti jejich "áčku". Naše začínající družstvo si zahrálo proti úřadujícím vítězkám oblastního přaboru a stříbrným medailistkám z poháru SNH. V poli jsme odvedli solidní a bojovný výkon. V útočné a obranné fázi, kde je třeba více zkušeností, jsme působili bezradně, ale jsme na dobré cestě a čeká nás spousta práce.
Naše branky zaznamenala: Nikola Faitová 1X a Kristýna Auingerová 1X.

imageVloženo 20.4.2015

TJ Příchovice : TJ Litohlavy   25 : 4 (15:2)

Již na začátku utkání bylo patrné, že družstvo Příchovic bude pro naše děvčata težším soupeřem, než v prvním utkání Štěnovice. Bohužel jsme se museli obejít bez naší útočnice Kristýny Auingerové, která ochořela, takže jí přejeme brzské uzdravení. V útoku se tedy představily samé začátečnice a to byl asi ten hlavní důvod proč se naše gólové radosti rodily složitě. Poměrně často si na našich střelkyních smlsly bobře blokující obránkyně domácího družstva. V obraně jsme se spoléhaly na výkon Valerie Šauerové a v brance odehrála dobré utkání Andrea Faitová. Všechna naše děvčata bojovala, ale musíme sportovně uznat, že družstvo Příchovic je v současně době nad naše síly.
Branky našeho týmu vstřelily: Nikola Faitová - 3 , Tereza Sýkorová - 1

imageVloženo 14.4.2015

TJ Sokol Štěnovice : TJ Litohlavy  11 : 9 (6:1)

První utkání jarní sezóny starších žaček jsme sehráli na školním hřišti TJ Sokola Štěnovice.  Se vstupem do zápasu bylo hodně znát, že jsme družstvo převážně tvořené z hráček, které se s národní házenou seznamují. Náše útočnice měly snahu, ale dlouho to nevedlo ke vstřelení branky. Celkem slušně a jistě jsme si přihrávali, ale naše střelba byla nepřesná, a tak často jsme "dělali" z domácí brankářky hvězdu, i když její zásluhy byly mizivé. Naše obrana celkem pravidelně připravovala pro domácí útočnice překvapení ve formě Valerie Šauerové. "Najednou se objeví Robin Hood s číslem 11 na dresu a sebere míč, jako mávnutím kouzelného proutku" Ostatním hráčkám na obraně, tak Valerie ukazovala, jak si má správná obránkyně počínat. Nejtěžší pozici v družstvu měla podle mého soudu Andrea Faitová v naší brance. Jako začínající brankářka během utkání mnoho chyb neudělala, ale má před sebou ještě mnoho práce. Pomyslný ukazatel skóre se v poločase zastavil na stavu 6:1. V druhém dějiství se začal obraz hry měnit. Byli jsme v útoku drzejší a v poslední čtvrhodince jsme domácí obraně několikrát předvedli, že se také umíme trefit. Rozstřílela se Nikola Faitová s pěti zásahy a Kristýna Auingerová se trefila čtyřikrát. Na konci utkání bylo znát, že naše hráčky mají více sil. Že by kvalitní zimní příprava:-))