Konečná tabulka soutěže mladších žáků v sezóně 2014 / 2015

imageVloženo 27.6.2015

TJ Všenice : TJ Litohlavy   16 : 7 (8:5)

9.6.2015

Bez Lukáše, Matouše, Martina, ale s početnou skupinou dívek jsme vyrazili do Stupna odehrát poslední utkání soutěže mladších žáků. Na mokrém konipuru jsme více klouzali než běhali. Zahráli jsme si všichni, ale na domácího brankáře dokázali vyzrát jen Daniel Klik 6 X a Jakub Lukeš 1 X.

imageVloženo 7.6.2015

TJ Litohlavy : TJ Sokol Ejpovice   6 : 16 (4:9)

imageVloženo 31.5.2015

TJ Úslavan Ždírec : TJ Litohlavy  4 : 19 (1:11)

Před duelem ve ždírci náš zkrušila velká marodka. Lukáš Šůcha, Jaroslav Brožík zůstali v posteli a kvůli povinnostem u družstva starších žaček nám chyběla i Valerie Šauerová. Posily jsem sháněl celou sobotu, ale nakonec si svoji pramiéru v soutěži mladších žáků odehrál Tomáš Tycar. Tomáš je hráčem přípravky mladší a dlužno dodat, že se projevil jako řízný obránce. Matouš v brance je naší jistotou a ve Ždírci tomu nebylo jinak. Svoji premiéru na pozici beka si odbyl Martin Charvát spolu s bratrem Šimonem a Adamem Černým nastoupili v základu. V útoku jsme se mohli spolehnout na Daniela Klika, Jakuba Lukeše, Kristýnu Auingerovou a Terezu Kantoříkovou. Dařila se nám střelba hlavně z "dálky" a rychlého protiútoku. V kombinaci nám chyběl Lukáš, takže to možná nebylo "ono", ale body jsme vezli domů zaslouženě.
Naši střelci: Daniel Klik - 7 , Jakub Lukeš - 6 , Kristýna Aingerová - 5 , Tereza Kantoříková - 1

imageVloženo 24.5.20015

TJ Litohlavy : TJ Sokol Kyšice  28 : 4 (12:1)

Proti Kyšicím jsme se rozjížděli pomaleji, ale postupně jsme naši převahu dokázali "přetavit" v gólový příděl v brance soupeře. V zadních řadách jsme se mohli spolehnout na zákroky Matouše Moravce a stále se zlepšujícího Jaroslava Brožíka. Střelecky se dařilo všem. V druhém poločase jsme dokázali být úspěšní i z rychlého protiútoku. Na konci utkání se spokojenost zračila v očích hráčů i domácích diváků a proběhla naše obviklá "děkovačka".
Naši střelci: Lukáš Šůcha - 4 , Jakub Lukeš - 8 , Daniel Klik - 6 , Kristýna Auingerová - 4

imageVloženo 23.5.2015

TJ Sokol Nezvěstice : TJ Litohlavy  9 : 6 (5:2)

V Nezvěsticích jsme předvedli bojovný výkon, který bohužel na soupeře nestačil. O výsledku se rozhodlo již v prvním poločase. V soutěži, kdo vícekrát orazítkuje tyč, jsme byli opravdu dobří, ale góly nám to nepřineslo. V druhém poločase bylo znát, že soupeře začínáme "uběhávat", ale nezvěstiční dali vždy branku, když potřebovali. Na dostřel jsme se dostali jednou, a to za stavu 6:5, ale to bylo z naší strany vše. Všichni si zaslouží pochvalu za bojovnost.
Naši střelci: Daniel Klik - 4 , Lukáš Šůcha - 1 a Kristýna Auingerová - 1.

imageVloženo 16.5.2015

TJ Litohlavy : DIOSS Nýřany   36 : 0  (18:0)

Proti začínajícím chlapcům z Nýřan si s chutí zastříleli naši mladší žáci. Utkání jsme odehráli v pátek 15.5. od 17:00. Hráli jsme za početné divácké kulisy a slunečného počasí. V tomto utkání dostali více času hráči z lavičky.
Střelci našeho družstva: Daniel Klik - 12 , Lukáš Šůcha - 9 , Kristýna Auingerová - 8 , Jakub Lukeš - 6 a Tereza Kantoříková - 1

Závěrečná děkovačka mladších žáků s rodiči a diváky.

imageVloženo 8.5.2015

TJ Vřeskovice : TJ Litohlavy   11 : 7 (6:4)

Nedělní odpoledne 3.května jsme strávili na hřišti TJ Vřeskovice, kam jsme přijeli bojovat o body do tabulky oblastního přeboru mladších žáků. Na rozdíl od utkání v Plzni-Újezdě jsme hráli velice aktivně. Byli jsme úspěšní v osobních soubojích a v mnoha případech se nám povedlo důkladným obsazováním při rozehrávce vybojovat míč a jít do protiútoku. V obraně opět excelovala Valerie Šauerová a v brance předvedl spolehlivý výkon Matouš Moravec. Útočníci se snažili prosazovat proti obráncům, kteří poněkud většího vzrůstu, ale dokázali je překonat pohybem a kombinací. Naše střelecké pokusy narážely často na um a fyzické předpoklady brankáře domácích, ale na vzdory tomu se nám povedlo 7x skórovat. Na body jsme bohužel nedosáhli, ale předvedli jsme výkon, po kterém si zaslouží každý hráč pochvalu!!
Nastoupili jsme v tradiční setavě a naše branky zaznamenali: Daniel Klik 4  a Lukáš Šůcha 3.

TJ Plzeň-Újezd : TJ Litohlavy  11 : 6 (5:4)

Ve středu 29.4.2015 jsme odehráli v Plzni-Újezdě nepříliš povedený duel s místními mladšími žáky. Do zápasu jsme vstoupili nekoncentrovaní a prvních deset minut jsme hráli jako ve zlém snu. Potom se náš výkon zlepšil a povedlo se nám náskok soupeře dotáhnout na poločasové skóre 5:4, které nám dávalo solidní výchozí pozici do druhé půle. Po přestávce jsme na naše zlepšení navázat nedokázali a toto pro nás nepovedené utkání jsme otočit nedokázali. Nastoupili jsme v kompletní sestavě.
Naši střelci: Kristýna Auingerová - 3 , Lukáš Šůcha - 2 , Daniel Klik - 1.

image

Vloženo 25.4.2015

TJ Přeštice : TJ Litohlavy   9 : 4 (7:2)

Oslabeni o neúčast Valerie Šauerové a Daniela Klika jsme nastoupili v Přešticích proti místním chlapcům, kteří pod vedení trenérů Stanislava Zadražila a Václava Brady mají ty nejvyšší ambice. Jak už bývá zvykem, přeštičtí mají velice dobře propracovanou defenzivu a tak se také stalo, že náš první gól se nám povedlo vstřelit ve 20. minutě. Největší problém nám dělalo vynášení balonů z obranné třetiny. V této činnosti nám Valerie chyběla nejvíce. Naši útočníci si mnohokrát vylámali zuby na domácím brankáři, ale to samé mohou říci i domácí střelci jelikož Matouš Moravec v naší svatyni, se opravdu překonával. Chytil i šestimetrový hod a v utkání měl určitě 25 úspěsných zákroků. V tomto utkání se radoval ze vstřelené branky z našich ůtočníků jen Lukáš Šůcha.

image

Vloženo 16.4.2015

TJ Litohlavy : TJ Litice  20 : 3 (11:1)

V prvním zápase sezóny jsme přehráli Litice 20:3. S Matoušem Moravcem v brance jsme měli v zadních řadách velkou jistotu. Naše obrana odvedla solidní práci a získala mnoho míčů. V útoku dostali tentokrát nejvíce prostoru kluci.
Nastoupili jsme v sestavě:
Brankář: Matouš Moravec
Obránci: Valerie Šauerová , Tereza Kantoříková , Jaroslav Brožík , Martin Charvát , Adam Černý
Útočníci: Lukáš Šůcha - 7 , Daniel Klik - 9 , Jakub Lukeš - 3 , Kristýna Auingerová - 1

II. místo

Naše smíšené družstvo mladších žáků se představilo na turnaji zimního halového poháru mládeže. Jednalo se o družstva hrající mimo soutěž a povedlo se jim v konkurenci pěti družstev obsadit třetí místo.

imageVloženo 23.10.2014

TJ Litohlavy : TJ Všenice  14 : 14 (9:6)

V posledním zápase sezóny jsme se smírně rozešli s hráči TJ Všenice, takže jsme napodobyli výsledkem družstvo mužů, které uhrálo se stejným soupeřem rovněž remízu. V utkání jsme 3/4 zápasu vedli. Hosté jenom dotahovali a poločasové skóre odpovídalo obrazu hry. Po přestávce jsme se nemohli dostat do tempa. Hlavně útočníci si najednou nevěděli rady. Razitkovali tyče a soupeř byl najednou na dostřel. Soupeř vyrovnal, a pak jsme o dvě branky prohrávali a bylo zle!! Museli jsme podpořit obranu, takže Danda se přesunul na místo halva. V útoku jsme začali hrát jednoduše a záhy se nám povedlo snížit, a pak i srovnat. Bohužel jsme ještě jednou inkasovali z trestného hodu, znovu jsme vyrovnali a povedlo se nám opět získat míč, ale na vítěznou trefu nám již nezbylo dostatek štěstí a klidu v koncovce. Moc hezké utkání a spravedlivá remíza.
Naše sestava:
Brankáři: Martin Charvát , Jakub Lukeš
Obrana: Valerie Šauerová , Jaroslav Brožík , Adam Černý , Anežka Hejlová , Šimon Charvát
Útočníci: Lukáš Šůcha - 10 , Daniel Klik - 3 , Kristýna Auingerová - 1

imageVloženo 19.10.2014

TJ Sokol Kyšice : TJ Litohlavy  9 : 19 (6:9)

V neděli odpoledne jsme nastoupili proti notně omlazenému družstvu mladších žáků z Kyšic. Hrálo se za slunešného počasí a od počátku jsme měli herní převahu, kterou jsme dokázali plně uplatnit až po přestávce, kdy se v útoku objevil náš útočníko/brankář Jakub:-)) Ze čtveřice útočníků se nejvíce dařilo Lukáši Šůchovi a již zmíněnému Kubovi Lukešovi. V obraně zářila Valerie Šauerová spolu s Jardou Brožíkem a Šimonem Charvátem.
Brankáři: Martin Charvát , Jakub Lukeš
Obránci: Valerie Šauerová , Jaroslav Brožík , Adam Černý , Šimon Charvát , Tereza Kantoříková

imageVloženo 18.10.2014

TJ Sokol Ejpovice : TJ Litohlavy  8 : 4  (6:2)

Chodit se na tom dá, ale s běháním je to už horší, a když se chcete pokusit o házenou, musíte počítat s tvrdým přistáním. Tolik stručná charakteristika mokrého conipuru v Ejpovicích. V zápise o utkání nás bylo napsáno devět. V prvním poločase jsme v brance spoléhali na Jakuba Lukeše a v druhé půli se do branky postavil Martin Charvát. Na obraně se nám začíná rýsovat základní sestava pro další zápasy. Vedle Valerie Šauerové a Jardy Brožíka se zabydlel na místě prvního "halva" Šimon Charvát. Naši útočníci to měli opět těžké. Již tradičně si lámou zuby na domácím brankáři Roubalovi, který svoje "řemeslo" ovládá opravdu dobře. Střely našich útočníků neměli správné množství razance, přesnosti, nebo obojího, a tak bylo vice než příznačné, že všechny naše branky vstřelil Lukáš Šůcha. Vše nejlepší k svátku Lukáši:-))
Brankáři: Jakub Lukeš , Martin Charvát
Obránci: Valerie Šauerová , Jaroslav Brožík , Tereza Kantoříková , Šimon Charvát
Útočníci: Lukáš Šůcha - 4 , Daniel Klik , Kristýna Auingerová

imageVloženo 12.10.2014

TJ Litohlavy : Úslavan Ždírec  20 : 9 (12:7)

V omlazené sestavě a bez Valerie, která měla povinnosti u oddílu karate, jsme nastoupili za ranního kuropění proti Úslavanu Ždírec. Do utkání se zapojilo hned několik hráčů přípravky. Takže mezi "již harcovníky" Danem Klikem a Šimonem Charvátem se do sestavy dostala i Anežka Hejlová a výbornou premiéru si odehrál Vašek Fiala, který v budoucnu určitě zamotá sestavou družstva mladších žáků. Pochvalu samozřejmě zaslouží všichni. Výbornou premiéru zažil na postu beka Jarda Brožík. Střelci tentokrát měli formu. Hlavně Lukáš Šůcha měl svůj den a zatížil účet soupeře devíti góly.
Brankáři: I. pol. Jakub Lukeš , II. pol. Martin Charvát
Obránci: Jaroslav Brožík , Tereza Kantoříková , Adam Černý , Anežka Hejlová , Šimon Charvát , Václav Fiala
Útočníci: Lukáš Šůcha - 9 , Kristýna Auingerová - 6 , Daniel Klik - 3 a Jakub Lukeš - 2

imageVloženo 5.10.2014

TJ Litohlavy : TJ Sokol Nezvěstice  9 : 12 (5:6)

S Adamem Liškou v brance jsme sehráli zatím nejlepší utkání proti Sokolu Nezvěstice. V "klasické" sestavě s Valčou v obraně jsme narušovali snažení hostí o vstřelení branky. Naše útočná čtveřice se snažila překonat pozornou obranu s bekem na prostředku i na kraji. Jako obvykle byl největší překážkou pro vstřelení branky brankář hostí. Některé střely byly nepovedené, ale poločasové skóre nebylo nikterak tragické. V druhém poločase se nám již tolik nedařilo, ale všichni hráči předvedli bojovný a odhodlaný výkon, za který si zaslouží pochvalu.
Brankář: Adam Liška
Obránci: Valerie Šauerová , Adam Černý , Martin Charvát , Šimon Charvát , Tereza Kantoříková , Jaroslav Brožík
Útočníci: Lukáš Šůcha - 4 , Daniel Klik - 4 , Kristýna Auingerová - 1 , Jakub Lukeš

imageVloženo 26.9.2014

DIOSS Nýřany : TJ Litohlavy   6 : 8 (4:5)

Oslabeni o naše opory a s velkou pokorou jsme se v pátek postavili na hrací plochu Diossu Nýřany. Martin Charvát se rozhodl, že přeci jen toto utkání odchytá, takže jsme mohli počítat s Jakubem Lukešem v útoku a postupem času se tato skutečnost ukázala, jako rozhodující:-)) Měli jsme opět hodně šancí, ale tentokrát se skvěle hrající Valčou v obraně jsme byli po 50-ti odehraných minutách šťastnější. Svoje první utkání odehrál Jarda Brožík, který se po několika trénincích postavil na místo záložníka a po boku Terezky, Valči, Adama a Šimona si počínal, jako zkušený harcovník. Pochvalu rovněž zaslouží naše útočné trio, které se o vstřelené branky podělilo vskutku nesobecky.
Brankář: Martin Charvát
Obránci: Valerie Šauerová , Adam Černý , Tereza Kantoříková , Jaroslav Brožík , Šimon Charvát
Útočníci: Lukáš Šůcha - 3 , Kristýna Auingerová - 3 , Jakub Lukeš - 2

imageVloženo 21.9.2014

TJ Litohlavy : TJ Vřeskovice   3 : 13  (2:6)

Souboj s brankářem hostí, tak by se nechal charakterizovat dnešní duel mezi našimi útočníky a urostlým chlapce, v brance vřeskovických. Měli jsme "moře" šancí. Některé ze hry i ze standardních situací, ale každému našemu útočníkovi bylo dáno si zaznamenat jenom jeden čestný zásah. Naše obrana stabilně těží s vinikajícího výkonu Valči Šaueové a v brance tentokrát zářil Jakub Lukeš.
Brankář: Jakub Lukeš
Obránci: Valerie Šauerová , Adam Černý , Tereza Kantoříková , Martin Charvát , Šimon Charvát
Útočníci: Lukáš Šůcha - 1 , Kristýna Auingerová - 1 , Daniel Klik

imageVloženo 19.9.2014

TJ Božkov : TJ Litohlavy  11 : 2  (7:2)

Páteční utkání v Božkově se našim útočníkům vůbec nepovedlo naposledy jsme vedli 1:2  a to bylo z naší strany všechno. Střelecké smůly jsme si vybrali pytel, ale dlužno dodat, že některé naše střely byly nepovedené, to všechno v kombinaci s umem domácího golmana a bylo zaděláno na průšvih. Na příštím tréninku budeme muset zkontrolovat "miřidla" a někdo má možná i mušku "upilovanou":-)) Obraně se "povedlo" několikrát propadnout ve zkoušce, která se nazívá "trhák". Valča hrála jako z partesu, ale z její pozice se prostě branky nedávají. Opět, jako pořádný brousek, se ukázal Šimon Charvát.
Obránci: Valerie Šaueová , Tereza Kantoříková , Martin Charvát , Šimon Charvát , Adam Černý
Útočníci: Lukáš Šůcha - 2 , Daniel Klik , Jakub Lukeš a Kristýna Auingerová

imageVloženo 18.9.2014

TJ Litohlavy : TJ Přeštice   10 : 13 (2:5)

Netradičně ve čtvrtek 18.9.2014 jsme sehráli odložené utkání proti družstvu TJ Přeštice. V neděli nás na hřiště nepustil déšť, zato dnes nás celý zápas šimralo na nose sluníčko, čož bylo velice příjemné. Naše sestava byla oslabená o neúčast Adama Lišky, takže jej musel nahradit v brance Jakub Lukeš. Jakub se ukázal jako zdatný žák litohlavské brankářské školy. Na jásání, že máme nového "Horníčka" je možná ještě brzy, ale dlužno dodat, že Jakub předvedl excelentní výkon. V obraně kralovala Valerie Šauerová a na místě záložníků se objevilo hned několik nových tváří. Všichni jsou odchovanci a nebo ještě hráči naší přípravky a předvedli výborný výkon. Někteří musí zlepšit pohyb po brankovišti, a také si musíme dávat větší pozor na ofsajd. Jedno příjemné zjištění: Z Šimona Charváta nám roste velice řízný obránce. Útočníci měli dnes velice těžkou pozici, také skoro celý první poločas dělali s hostujísího brankáře "otloukánka" Šanci si vytvoříme a pak nekvalitní střelba, což je velká škoda. Minimálně jsme měli šance na to vstoupit do druhého poločasu s vedením o tři branky. Pořádně jsme se rozehráli, až ve druhé půli. Na střílení gólů jsme bohužel byli jen tři, takže jsme nemohli vystřídat a na hru soupeře se podívat ze střídačky. Ohromné plus je, že jsme dokázali se soupeřem běhat, obsazovat a bojovat celý zápas. Tentokrát jsme na svěřence trenérů Václava Brady a Standy Zadražila nestačili, ale již teď se těšíme na odvetu.
Obránci: Valerie Šauerová , Adam Černý , Tereza Kantoříková , Šimon Charvát , Anežka Hejlová , Martin Charvát
Útočníci: Daniel Klik - 5 , Kristána Auingerová - 4 , Lukáš Šůcha - 1

imageVloženo 7.9.2014

TJ Litohlavy : TJ Plzeň Újezd   6 : 9 (3:6)

V druhém utkání sezóny jsme nestačili na TJ Plzeň Újezd. V sestavě jsme se museli obejít bez Petra Zedy a Martina Charváta. Hrálo se za slunečného počasí a na naše hřiště si našla cestu početná komunita fanoušků, kteří hráče mohutně povzbuzovali.
Obránci: Valetie Šauerová , Adam Černý , Tereza Kantoříková
Útočníci: Lukáš Šůcha - 3 , Jakub Lukeš - 1 , Krystýna Auingerová - 1 , Daniel Klik - 1

imageVloženo 4.9.2014

TJ Plzeň - Litice : TJ Litohlavy  5 : 22  (3:10 )

Velice dobře vykročili do sezóny naši mladší žáci. Diváci, kteří si našli cestu na hřiště TJ Plzeň - Litice mohli sledovat utkání, které bylo v několika ohledech neobyčejné:-))
1) V Liticích je již asfalt minulostí. Na místě původního tvrdého asfaltu mají na pružné podložce položenou novou umělou trávu. Gratulujeme k novému povrchu a můžeme potvrdit, že se nám hrálo skvěle.
2) Do naší branky se postavil Adam Liška. Moc možností na výběr jsme neměli a v průběhu utkání se to ukázalo jako dobrá volba.
3) Na postu obránce odehrál velice solidní utkání Martin Charvát.
Kladným rysem našeho prvního utkání bylo to, že skórovali všichni útočníci. Mnoho branek padlo do sítě soupeře tak, že jsme důsledným obsazováním donutili soupeře k chybě a po získání balonu jsme dokázali skórovat. Mnoho akcí domácích zkončilo po první přihrávce v náruči naší Valči, která vybojovala spoustu míčů. Od brankáře přes obranu a útok si všichni zaslouží za svůj výkon jedničku.