TJ Litohlavy z.s.

Výsledky 2014/2015

Vloženo 2.8.2015

Tabulka ke stažení:

image

Vloženo 25.6.2015

TJ Litohlavy : TJ Vřeskovice  26 : 20 (15:10)

14.6.2015

Poslední utkání sezóny bylo ve znamení střeleckého koncertu dvojice Pepa Pelc se 13-ti zásahy a Franta Menc s 9-ti brankami. Gólový účet uzavřel Jan Kozák, který se radoval 4 X. Obrana v nouzové sestavě si dokázala se soupeřem poradit, takže body zůstaly doma.

imageVloženo 25.6.2015

TJ Litohlavy : TJ Příchovice  20 : 26 (11:12)

13.6.2015

Dlouhou dobu se nám dařilo být mladému družstvu Příchovic rovnoceným soupeřem. Nadějné vedení v konci první půle jsme ztratili a vstup do druhého dějiství jsme zaspali, takže jsme dotahovali a čekali na chybu soupeře. Příchovitští jsou, ale zkušení mazáci a "nedali nám ani čichnou". Smůla:-((
Naši střelci: Josef Pelc - 10 , František Menc - 6 , Roman Vaňourek - 3 a Jaroslav Brož - 1

imageVloženo 3.6.2015

TJ Sokol Záluží : TJ Litohlavy  17 : 20 (9:9)

V poslední době jsme proti borcům s medvídkem házenkářem na prsou neodehráli mnoho utkání, která by byla pro naše barvy bodově úspěšná. V tomto duelu, na rozdíl od sobotního debaklu ve Všenicích, se nám podařilo se soupeřem udržet krok v prvním poločase. Standartní situace nebyla tentokrát trestem pro nás, a to hlavně proto, že si seřídil miřidla Pavel Šnajdr, který nasázel Hynkovi Polákovi v brance Záluží jedenáct branek. Všichni naši borci bojovali. Vinikající utkání odehrál Pavel Souček na pozici beka. Tentokrát svěřenci trenéra Zdeńka Kozáka odjížděli ze Záluží s úsměvem. 
Naši střelci:
Pavel Šnajdr - 11 , Josef Pelc - 6 , František Menc - 3.

imageVloženo 3.6.2015

TJ Všenice : TJ Litohlavy  25 : 13 (12:6)

Velké množství neproměněných standardních situací, marodka a také neúčast klíčových hráčů nás stála ve Všenicích tu možnost si zahrát o body. Pro nás smolné a nedůstojné utkání.
Naši střelci: Pavel Šnajdr - 6 , František Menc - 5 , Jaroslav Brož - 2

imageVloženo 24.5.2015

TJ Litohlavy : Baník Most NH    22 : 19 (13:10)

Začátek utkání nás opět zastihl s "trenkami u kolen"! Dostali jsme laciné branky a prohrávali jsme 2:4 a později 4:6. V 15. minutě jsme dotáhli na 6:6 získali jsme jistotu. Naše útoky byly nebezpečné a povedlo se nám "vystřídat" Rudu Ibla, který nám již několikrát v minulosti dělal vrásky. Skóre se "tahalo" a dařilo se nám vést o jednu až dvě branky. Poločasové skóre 13:10 nám dávalo dobrou pozici do druhého dějiství. Další minuty nebyly pro naše hráče jednoduché, ale pravidelně se nám vedlo odpovídat na ataky soupeře. Obvzvláště Pepa Pelc si několikrát pohrál se zadáky soupeře a mužeme konstatovat, že toto utkání jej zastihlo ve skvělé formě. Dobře zachytal Lukáš Holub, který střídal Zbyňka Chodoru, takže jedním s faktorů našeho úspěchu byla jistě kvalita druhých brankářů. Naše obrana fungovala dobře bez větších chyb. Pozitivní byl výkon Jakuba Koldinského, který dokázal přinést rychlost a sílu do našich zadních řad, takže se zkušenostmi Pavla a Václava to byla výborná kombinace. Útok ve složení Jarda Brož , Pepa Pelc a Franta Menc o dehráli utkání bez střídání, což bylo fyzicky náročné, ale naši bojovali a konec utkání jsme si již pohlídali.
Naši střelci: Pepa Pelc - 11 , Fanda Menc - 9 a Jarda Brož - 2

imageVloženo 3.5.2015

TJ Litohlavy : TJ Sokol Ejpovice  13 :15 (5:8)

Ve vyhecovaném a bojovném utkání jsme nestačili na leadera soutěže. Nepovedlo se nám uhlídat hlavně Vaška Kleila, který byl na konci utkání ten "faktor-X", který rozhodl o výhře hostí na našem hřišti. 

imageVloženo 3.5.2015

TJ Litohlavy : TJ Sokol Kyšice  16 : 17 (9:8)


Naše sestava:
Brankář: Chodora Zbyněk 
Obránci: Pouza Václav , Čihák Václav , Souček Pavel , Koldinský Lukáš , Toman Josef
Útočníci: Pelc Josef - 11 , Kozák Jan - 2 , Vaňourek Roman - 2 , Menc František - 1 a Brož Jaroslav

imageVloženo 19.4.2015

TJ Litohlavy - KNH Chomutov  16 : 10  (9:7)

Našemu družstvu mužů se povedl vstup do jarní části sezóny. Po bojovném a kolektivním výkonu přehráli družstvo KNH chomutov 16:10. Vítězství se nerodilo pro naše barvy tak jednoznačně, jak napovídá konečné skóre. Museli jsme se vypořádat s absencí našeho ranaře Honzi Kozáka, který se musí léčit s následků pracovního úrazu. " Zdroj, který si nepřál být jmenován tvrdí, že je Honza zaměstnán jako krotitel psa baskervillského":-)) Honzovi přejem brzké uzdravení a jako rekonvalescenci mohu doporučit četbu. Třeba některé s děl Arhura Conana Doyla.
Naše sestava:
Brankáři: Chodora Zbyněk , Holub Lukáš
Obránci: Pouza Václav , Čihák Václav , Souček Pavel , Koldinský Jakub
Útočníci: Pelc Josef - 9 , Menc František - 5 , Vaňourek Roman - 1 , Brož Jaroslav - 1

 

imageVloženo 21.10.2014

TJ Vřeskovice : TJ Litohlavy  20 : 17  (11:4)

V neděli 19.10.2014 se naši borci pokusili o reparát ve Vřeskovicích. Čtyři vstřelené branky za první poločas je prostě slabota. Nemohoucnost našich útočníků usnadnila soupeři cestu za bodovým ziskem. Poslední utkání podzimní části jsme si představovali určitě jinak:-((
Naše sestava:
Brankáři: Holub Lukáš , Zbyněk Chodora
Obránci: Pouza Václav , Čihák Václav , Junek Tomáš , Souček Pavel , Macek Martin
Útočníci: Menc František - 8 , Kozák Jan - 5 , Pelc Josef - 2 , Vaňourek Roman - 2
 

imageVloženo 21.10.2014

TJ Příchovice : TJ Litohlavy  27 : 20 (18:10)

Hodně nepovedený první poločas nás předem připravil o možnost si zahrát o body. Nic není platné, že druhou polovinu vyhrajeme, ale je to za stavu, kdy soupeř dohrává utkání na volnoběh. Je to velká škoda. Na nováčka II.ligy jsme nestačili a i toto utkání potvrdilo, že "Příchovice porážíme jen když  o nic nejde:-)) "
Naše sestava:
Brankáři: Chodora Zbyněk , Lukáš Holub
Obránci: Junek Tomáš , Pavel Souček , Pouza Václav , Čihák Václav , Macek Martin
Útočníci: Pelc Josef - 7 , Kozák Jan - 6 , Menc František - 2 , Vaňourek Roman - 2

imageVloženo 13.10.2014

TJ Litohlavy : Slavoj Řevnice  16:18 (7:12)

Nedokázali jsme proměňovat trestné hody, které jsme si vybojovali. S toho také vyplíval nepříznivý stav v prvním poločase. Střelám Pepi Pelce se několikrát postavila do cesty konstrukce branky, ale jak říká Milda Kalčík "Tyč je 10cm.vedle" :-(( Naproti tomu naše obrana měla před sebou vždy nelehký úkol, ubránit nebezpečného lišáka Frantu "Robokopa" Zavadila:-)) Fanda dokáže dokonale "na hraně dvou vteřin", podržet míč, a pak nalézá chytrými přihrávkami svoje spoluhráče. Obránci nezbyde nic jiného, než zkřípění zubů.
Naše sestava:
Brankáři: Holub Lukáš , Chodora Zbyněk
Obránci: Čihák Václav , Pouza Václav , Junek Tomáš , Souček Pavel , Koldinský Jakub
Útočníci: Pelc Josef - 5 , Vaňourek Roman - 4 , Kozák Jan - 4 , Menc František - 3 

image

Vloženo 5.10.2014

TJ Litohlavy : TJ Záluží  16 : 21 (10:10)

V 10:45 zahájila píšťalka sudího Mixtaje nedělní zápas II. ligy mezi TJ Litohlavy a svěřenci Petra "Pezona" Ulče TJ Záluží. Všichni diváci, kteří si našli cestu na hřiště pod Vršíčkem, se těšili na to, jestli naši borci dokáží navázat na zlepšený výkon proti TJ Všenice. V prvním poločase jsme v útoku nevyužili několika dobrých střeleckých příležitostí, ale naší obraně se povedlo zaváhání napravit. Šli jsme do vedení o tři branky, což bylo velice příjemné. V tomto momentu nás držel výkon brankáře Zbyňka Chodory, ale produktivita útočného tria nebyla stabilní. Nechávali dost často vyniknout hostujícího Hynka Poláka v brance, kterému družstvo Záluží v tomto utkání vděčí za mnohé. Vedení jsme do konce poločasu neudrželi. Nebyli jsme produktivní, čehož hosté využili a do kabin se šlo za stavu 10:10. Nástup do druhé půle jsme nezvládli v útoku a ani v obraně. Hlavně výkon naší zadní řady připomínal cedník. Útočníci kontrovat nedokázali a za šest minut jsme prohrávali o tři branky. Tato ztráta se nás držela jako klíště do konce zápasu a veškeré naše snažení postrádalo dostatek klidu a vůle s tímto stavem něco udělat. Závěrečné minuty postrádaly náboj včerejšího utkání. Dohrávalo se v poklidu. Hostující si závěr užívali a nám zůstali hlavy sklopené. Tentokrát si dva body odvezli hráči s logem medvídka házenkáře na prsou.
Naše sestava:
Brankáři: Chodora Zbyněk , Holub Lukáš
Obránci: Čihák Václav , Pouza Václav , Souček Pavel , Koldinský Jakub , Macek Martin
Útočníci: Kozák Jan - 4 , Pelc Josef - 6 , Menc František - 6   

 

imageVloženo 4.10.2014

TJ Litohlavy : TJ Všenice  20 : 20  (10:12)

Povzbuzeni výkonem z Mostu jsme nastoupili proti TJ Všenice. Chtěli jsme před domácím publikem ukázat, že bodové zisky na venkovních hřištích nejsou náhoda. V obraně jsme se mohli opět  spolehnout na Vencu Pouzu. V době jeho karetního trestu jsme se přesvědčili, jak je pro nás Vašek důležitý. Již začátek utkání ukázal, jak to budou mít dnes obrany těžké. Oba útoky ukazovali v úvodu zápasu svoji kvalitu a v 15. minutě na časomíře svítil stav 7:5 což bylo pro naše barvy povzbuzující. Ve druhé čtvrtině utkání jsme vypadli z tempa, a také jsme se pokoušeli panu rozhodčímu Beštovi "vysvětlovat náš názor na některá jeho rozhodnutí" což nebyl zrovna dobrý nápad. Naštěstí pan sudí byl vůči našim "rádcům" a "pravidlovým expertům" velkorysý:-)) Ztrátu koncentrace jsme "zaplatili" poločasovým skóre 10:12. Celý druhý poločas jsme se snažili umazat ztrátu. Nedokázali jsme eliminovat hostující střelce Pavla Berku a Tomáše Elšlégra, ale nejvíce diváky zaujal výkon a herní projev Davida Kroce. Nenápadný útočník z neuvěřitelně šikovnou střeleckou rukou těžil z toho, že pozornost obránců na sebe poutal hlavně spoluhráč Berka. Po každé jeho úspěšné střele jsem si říkal, jestli by ji naši bývalí dvorní blokaři dokázali zneškodnit, ale Honza Macek nebo Mirek Hrubec by určitě šanci měli.
Poslední čtvrtina byla již válkou nervů. Neustále jsme prohrávali o jeden až dva góly. V poslední pětiminutovce jsme z levačky Fandy Mence neproměnili šestimetrový hod. Což jsem považoval za rozhodující a tušil jsem, že se nám body vzdalují. Naší obraně se povedlo několikrát získat míč a 75 vteřin před koncem jsme šli do útoku za stavu 19:20. Pohádku, jak jsme utíkali hrobníkovi z lopaty, by dnešnímu utkání mohl závidět i Andersen, ale i takové příběhy píše národní házená. Bylo také až neuvěřitelné, kolik sporných okamžiků a diskutabilních situací přineslo posledních několik vteřin. Faktem je, že se pan sudí opravdu zapotil. Nejdříve se hostujícímu brankáři povedlo/nepovedlo udržet míč před brankovou čárou a další sporná situace byl trestný hod, který jsme rozehrávali z uctivé vzdálenosti a 10 vteřin před koncem. Fanda Menc si vyměnil balon s Honzou Kozákem a v náběhu se mu povedlo prostřelit vše co mu stálo v cestě. Branka padla s poslednímy vteřinami a s hvizdem rozhodčího přišla na straně jedné ohromná radost a na straně druhé zklamání a výčitky. Pan rozhodčí pak ochotně diskutoval s hosty o všech jeho rozhodnutích, ale jeho ochota ho jistě později mrzela:-)) Na každý pád jsme brali jeden bod, který má v současné době pro nás cenu zlata.
Naše sestava:
Brankáři: Chodora 
Zbyněk , Holub Lukáš 
Obránci: Čihák Václav , Pouza Václav , Koldinský Jakub , Junek Tomáš , Macek Martin 
Útočníci: Pelc Josef - 9 , Kozák Jan - 6 , Menc František - 5 , Vaňourek Roman

imageVloženo 28.9.2014

Baník Most : TJ Litohlavy   14 : 21 (8:12)

Hned v prvním utkání, kdy mohl nastoupit po karetním trestu Vašek Pouza jsme brali body v Mostu.
Naše sestava:
Brankáři: Chodora Zbyněk , Holub Lukáš 
Obránci: Čihák Václav , Pouza Václav , Souček Pavel , Koldinský Jakub
Útočníci: Pelc Josef - 8 , Kozák Jan - 6 , Vaňourek Roman - 5 , Menc František - 2

 

imageVloženo 21.9.2014

TJ Litohlavy : Avia Čakovice   13 : 23  (5:13)

Souboj dvou družstev, které v současné době asi nejvíce zaměstnávají disciplinární úsek STK, mohli dnes ráno shlédnout diváci na hřišti po Vršíčkem. Žádné drama se nekonalo. Čakovičtí se ujali vedení a každou minutou dávali na vědomí, jakou cestou se bude duel ubírat. Naši svěřenci se střelecky trápili a nedokázali se soupeřem držet krok ani prvních deset minut.
Naše sestava:
Brankáři: Chodora Zbyněk , Holub Lukáš
Obránci: Souček Pavel , Junek Tomáš , Koldinský Jakub , Čihák Václav , Macek Martin
Útočníci: Pelc Josef - 6 , Kozák Jan - 3 , Menc František - 2 , Vaňourek Roman - 2 , Brož Jaroslav  

image

Vloženo 14.9.2014

TJ Sokol Ejpovice : TJ Litohlavy  20 : 15 (8:7)

V neděli 14.9.2014 v deset hodin třicet minut zahájil hvizd píšťalky sudího Jaroslava Holého utkání mezi muži TJ Sokol Ejpovice a TJ Litohlavy. Kdysi to bylo utkání, které mělo punc "malého derbi" na Rokycansku:-)). Litohlavy měli tradičně největšího rivala na Oseku a ejpovičtí již tradičně v Kyšicích. Postupem času se sice naše duely staly "derbi č.1", ale vzhledem k propojenosti obou družstev, vždyť spoustu hráčů na obou stranách oblékalo dresy obou oddílů, nás pojilo a pojí nadstandartní kamarádství. Časem se také stalo, že naše počáteční převaha a jistota v utkáních proti sokolům z Ejpovic se začala vytrácet a v současné době bohužel "taháme" za kratší konec. Ano vyběhli na hrací plochu a nebyli jsme favority. 
První dvacetiminutovka probíhala podle not domácích. Nedařilo se nám proměňovat šance a ve 22. minutě svitil na časomíře stav 7:4. Do konce poločasu se obrana zlepšila a v poločase jsme prohrávali o jednu branku 8:7, což bylo hratelné. Do druhého poločasu jsme vstoupili tou správnou nohou. Dokázali jme se domácím vyrovnat a ve 40. minutě bylo srovnáno na 10:10. Potom jsme udělali několik chyb, které pohřbily naše šance. Neohlídali jsme si 3X ofsajd a soupeř nás doslova vykoupal. Stříleli do prázdné branky. Pro diváka to byla lahůdka. Neproměnili jsme pokutový hod a bohužel Pepovi Pelcovi se povedlo razítkovat jenom tyče. Svůj den neměli ani brankáři, a také proto jsme v Ejpovicích prohráli 20:15. 
Naše sestava:
Brankáři: Chodora Zbyněk , Holub Lukáš
Obránci: Souček Pavel , Junek Tomáš , Koldinský Jakub , Čihák Václav
Útočníci: Kozák Jan - 8 , Pelc Josef - 2 , Menc František - 2 , Brož Jaroslav - 3

imageVloženo 13.9.2014

TJ Sokol Kyšice : TJ Litohlavy   23 : 20 (10:11)

V kádru nám chyběli čtyři obránci, proto se museli do sestavy TJ Litohlavy vrátit "skoropadesátníci" Míra Hrubec a Josef Toman. Tímto bych chtěl klukům poděkovat a složit poklonu za předvedený výkon. V první polovině velice vyrovnaného utkání se nám dařilo držet jednogólové vedení, ale soupeři se povedlo vždy dotáhnout. Zlom nastal v druhé polovině, kdy jsme se dostali do dvojitého oslabení. Nejdříve byl vyloučen Fanda Menc a o dvě minuty později viděl červenou i Honza Kozák. Svůj den neměl bohužel ani Zbynďa Chodora v brance, takže se nám ani letos nepovedlo v Kyšicích brát body.
Naše sestava:
Brankáři: Chodora Zbyněk , Holub Lukáš
Obránci: Souček Pavel , Hrubec Miroslav , Toman Josef , Macek Martin
Útočníci: Vaňourek Roman - 5 , Cingroš Jan - 5 , Menc František - 4 , Pelc Josef - 4 , Kozák Jan - 1 , Brož Jaroslav - 1 

imageVloženo 8.9.2014

TJ Litohlavy : Šroubárna Žatec  19 : 22 (10:16)

Zajímavé, bojovné a rychlé viděli diváci v neděli dopoledne na hřišti v Litohlavech. Naši borci se prvních 15´ drželi. Padalo hodně gólů a obě obrany nechávaly často svoje brankáře na holičkách, takže spíše připomínaly cedník, než-li neprostupnou hráz. Hostující družstvo předvedlo několik rychlých protiútoků, které se nám nepovedlo zachytit a dostávali jsme velice laciné góly. Hra žateckých byla rychlá, moderní, rychlonohá a pohledná. My jsme kontrovat zprvu dokázali, ale na branky jsme se hodně nadřeli. Naše útočné snažení v tu dobu podporoval hlavně Fanda Menc, ale od 16. minuty jsme až do konce poločasu nedokázali skórovat a jen jsme přihlíželi, jak soupeř zvětšuje náskok až na poločasové skóre 10:16. Po přestávce se hrálo stále podle žateckých not až do 45. minuty, kdy na ukazateli svítilo skóre 14:21. Během utkání jsme několikrát změnili složení i rozestavení naší obrané formace. Naši zadáci se nodokázali proti hostujícím chytit, až v poslední patnáctiminutovce jsme začali dotahovat, ale to bylo možná i důsledkem změny taktiky hostí, kteří přepnuli na "redukci". Na hřiště se dostali náhradníci, kteří dohrávali utkání "na údržbu". Naši útočníci se usilovně snažili utkání zdramatizovat, ale na zvrat již bylo pozdě. Vítězství Šroubárny Žatec bylo zasloužené.
Naše sestava:
Brankář: Holub Lukáš
Obránci: Souček Pavel , Čihák Václav , Hrubec Miroslav , Macek Martin
Útočníci: Menc František - 11 , Kozák Jan - 5 , Vaňourek Roman - 2 , Brož Jaroslav - 1 , Pelc Josef

imageVloženo 31.8.2014

KNH Chomutov : TJ Litohlavy  21 : 22  (12 : 9)

Naše družstvo mužů dokázalo zvítězit ve svém prvním utkání sezóny na půdě KNH Chomutov. Podle vyjádření našeho vedoucího družstva ( toho času v trestu ) celé utkání rozhodla situace, kdy brankář hostí Zbyněk Chodora za vyrovnaného stavu 20:20 chytil pokutový hod.( nóó můžeme to Zbyňďovi věřit ?) Z následného protiútoku se nám povedlo skórovat a pod vedení Trenérské dvojice Zdeněk Kozák, Honza Macek jsme uhráli první důležité body.
Naše sestava: 
Brankáři: Holub Lukáš , Zbyněk Chodora
Obránci: Čihák Václav , Souček Pavel , Junek Tomáš , Koldinský Jakub
Útočníci: Menc František - 9 , Kozák Jan - 6 , Pelc Josef - 4 , Vaňourek Roman - 3 a Brož Jaroslav.

TOPlist