TJ Litohlavy z.s.

Výsledky 2013/2014

image

Vloženo 22.5.2014

Turnaj přípravek Kyšice 17.5.2014  1. a 9.místo

V posledním vystoupení přípravky v této sezóně nám udělali ohromnou radost naši hoši, kteří dokázali zvítězit v konkurenci patnácti družstev. 

Diplom 1. místo hoši
Diplom 9. místo dívky

 

 

Výsledky turnaje:

imageTurnaj přípravek Přeštice 3.5.2014  -  2. a 5. místo

 

 

 

 

Diplom 2. místo hoši
Diplom 5. místo dívky
Výsledky turnaje:

imageVloženo 13.4.2014

Turnaj přípravek Litohlavy 12.4.2014 - 2. a 7. místo

 

 

 

 

Výsledky turnaje:

imageVloženo 2.3.2014

Turnaj přípravek Přeštice 23.2.2014 - 2. a 5. místo

Po posledním turnaji přípravek vznikla mezi trenéry diskuse na téma "soutěž přípravek a co dál", jakým směrem by se měla soutěž ubírat. V současné době hraje přípravky deset družstev pravidelně, a jak se také může stát, jelikož je systém turnajů otevřený, může se přihlásit větší počet družstev. To se také stalo na posledním turnaji v Plzni ve školní tělocvičně Na Zábělské. Dvanáct družstev se zde střetlo o pohár ZOSK SNH a celé klání se protáhlo až do 16:30 hodin. Turnaje v tělocvičně jsou specifické tím, že se hraje na jednom hřišti, na rozdíl od turnajů venku, kdy se na jednu hrací plochu vejdou dvě hřiště přípravková, takže potřebujeme dvojnásobně dlouhou dobu pro sehrání turnaje. Další důvod k zamyšlení je fakt, že se do soutěže přípravek hodlají přihlásit další oddíly jako jsou Štěnovice a Ždírec. Pak se také může stát, že přípravky bude hrát patnáct družstev, a proto bude nejspíš nutné soutěž přípravek rozdělit. Návrhů a nápadů je několik a v zásadě družstva můžeme rozdělit podle věku, výkonnosti anebo pohlaví. Každému se jeví optimální něco jiného a právě turnaj v Přešticích ve školní tělocvičně Na Jordáně byl pokusem přípravky rozdělit podle výkonnosti. Naše družstva TJ Litohlavy hoši a dívky nastoupili ve výkonnostně lepší polovině s těmito výsledky:
Do turnaje byla nasazena družstva Přeštice hoši , Přeštice dívky , Božkov , Litohlavy hoši a Litohlavy dívky.
Výsledky TJ Litohlavy hoši:
V prvním utkání jsme nastoupili proti našim přemožitelkám z poháru, proti družstvu Přeštice divky. Přeštičandy hrají moderní házenou založenou na obsazování po celém hřišti. Čekají, kdy se míč dostane do ruky nejnezkušenějšího hráče, a pak rychle obsadí jeho spoluhráče. Dojde k situaci, kdy hráč většinou udělá chybu v nahrávce a je zde velká šance získat míč a jít do protiútoku. V útočné fázi jsou děvčata již vyspělá s celou škálou technických dovedností. Mají výbornou střelbu a pokud hrají na postavenou a připravenou obranu, dokáží sehrát herní systém. Naši hoši se za dva roky také něco naučili a tak se v tomto duelu bylo na co dívat. Povedlo se nám být od začátku produktivní. Dokázali jsme proměňovat svoje šance. Obsazování děvčat po celém hřišti jsme dokázali využít v náš prospěch a kontrovali jsme z rychlého protiútoku. Porazili jsme družstvo Přečtic 8:6 a naše branky zaznamenali Daniel Klik - 6 a Jakub Lukeš - 2.
V druhém utkání jsme již tak úspěšní nebyli, jelikož jsme si opět "vybrali slabší chvilku" v produktivitě střelby. Toho samozřejmě takové družstvo, jako jsou hoši z Přeštic, dokáže využít. Hodně jsme bojovali, ale tentokrát jsme na našeho soupeře nestačili a odcházeli jsme z palubovky poraženi 5:8. Naše střelecké zásahy v utkání zaznamenaly Daniel - 3  a Jakub - 2 branky.
V dalším utkání jsme nastoupili proti družstvu Božkova. Na začátku jsme si nechali "nasázet" několik laciných branek a do poloviny utkání jsme jenom dotahovali. Potom se hra obrátila a "božkovští" začali pomyslně "tahat za kratší konec". Dokázali jsme být produktivní a skvěle se v tomto zápase prosadil Jakub. Hlavně několika gólům z "vrácené šňůry" a nezištným přihrávkám Daniela. Na Daniela, jakož to na našeho střelce si dávala obrana velký pozor, a tak toto utkání rozhodl Jakub pěti brankami. Daniel přidal tři zásahy a my jsme se mohli radovat z vítězství 8:5.
Od začátku bylo jasné, že dojde na tolik očekávané derby mezi Litohlavy hoši a Litohlavy dívky:-)) Na straně jedné Danda Klik s Jakubem Lukešem a straně druhé Kristýna Auingerová. To měly být hlavní postavy tohoto duelu. Kluci se hned ujali vedení a bylo jasné, že to budou mít naše dětčata proti takové síle složité. Kristýnka nedostávala mnoho prostoru pro svoje rychlé protiútoky, ale výborně se prosadila Terezka Kantoříková, která byla se dvěma brankami v tomto utkání naší nejlepší střelkyní!! Terezka z mého pohledu v tomto utkání zjistila "očem je házená" Povedlo se jí získat míč. Rozhlédla po spoluhráčích, a když byli všichni obsazeni, tak šla do rychlého protiútoku sama. Takovouhle Terezku naši kluci neznali, a jistě je to překvapilo. Kristýnka skórovala jednou. Za družstvo kluků se prosadili Daniel - 5 X a Jakub 4 X.

image

V dalším utkání našich dívek jsme vyzvali družstvo Božkova. Nedokázali jsme ubránit božkovské střelce a ani vítečně chytající brankář našich děvčat Václav Fiala nezabránil sedmi gólům v naší síti. Hlavně střelecké pokusy z větší vzdálenosti, kdy obrana ještě nemůže zasáhnout a míč míří do oblasti pod břevnem byly rozhodující pro to, že jsme v tomto utkání nebili úspěšní. Kristýnka se neúnavně pokoušela přechodem do rychlého protiútoku ohrozit branku soupeře, a také byla 4X úspěšná, ale to na vítězství nestačilo. Prohráli jsme 4:7. 
V utkání proti místnímu družstvu Přeštice dívky jsme mohli jenom překvapit. Trenér našich soupeřek se od začátku utkání držel osvědčené taktiky obsazování po celém hřišti a důsledném zdvojování Kristýnky. Ta to neměla v tomto zápase vůbec jednoduché. Jakmile odhodila přihrávku měla malou šanci na to, že získá balon zpět. Rychlé protiútoky většinou zakončovala ze vzdálenosti, která byla více než uctivá a díky vynikajícímu výkonu domácí brankářky, nebyla ani jednou úspěšná. Ostatní naše hráčky se také nedokázali prosadit Byl to debakl a je třeba se z něj poučit. Závěrečné skóre 0:13.
V posledním vystoupení na turnaji se naše děvčata s velkou chutí "zakousla" do přeštických kluků. Z počátku jsme jistě byli favoritovi rovnoceným soupeřem. Kristýnka se rozehrála jako "Stradivárky" hlavně díky tomu, že nebyla tolik obsazovaná a to jí rozhodně více vyhovovalo. Házenou hrála obě družstva pohlednou s množstvím vstřelených gólů. Obecenstvo hnalo oba týmy do útoku a atmosféra byla díky tomu fantastická. Konečný výsledek byl pro naše barvy nepříznivý, ale zahráli si všichni. Na hřiště se dostala celá "lavička". Vašík Fiala, posila holek na postu brankáře, předvedl fantastický výkon. Prohráli jsme 8:13.
V turnaji nastoupili a branky vstřelili:
Za družstvo hochů: Daniel Klik - 17 , Jakub Lukeš - 13 , Adam Černý.
Za družstvo dívek: Kristýna Auingerová - 12 , Tereza Kantoříková - 3 , Anežka Hejlová.
A jako žolíci za obě družstva nastoupili Václav Fiala , Antonín Fiala a Maxim Černeckij

 

imageVloženo 26.2.2014

Turnaj přípravek ZOSK SNH 11.1.2014 - 3. a 8. místo

Do pohárového klání v tělocvičně školy Na Zábělské v Plzni nastoupila dvě družstva přípravek TJ Litohlavy. Družstvo chlapců a družstvo dívek. Zůčastnilo se celkem dvanáct družstev, takže se tento turnaj zapsal do historie jako "maratónský" vzhledem k délce trvání určitě příhodné pojmenování. Los našim chlapcům předurčil jako soupeře Přeštice C, Božkov, Plzeň-Újezd, Tymákov a Kyšice B. V prním utkání jsme nastoupili proti Tymákovu. Náš soupeř nastoupil v jiné sestavě než na mikulášském turnaji v prosinci loňského roku. Rychle jsme se dostali do vedení a po odehraných deseti minutách jsme zvítězili 10:4. Osm gólů zaznamenal Daniel a dvakrát se trefil Vašík Fiala. V druhém utkání nás prověřili kluci z přeštického céčka. Hrála se rychlá, bojovná a kvalitní házená. Utkání bylo celých deset minut vyrovnané, ale na konci jsme byli o jeden gól šťastnější. Mohl nás těšit výsledek 9:8. Všechny naše branky zaznamenal Daniel Klik. Třetí soupeř našich chlapců bylo B družstvo nováčka soutěže přípravek z Kyšic. Na palubovku se dostali všichni naši mladíci, aby mohli nabrat zkušenosti. Celé utkání jsme kontrolovali a pohodlně jsme dokráčeli k vítězství 8:1. Branky zaznamenali Daniel - 5 , Jakub - 2 , Vašík - 1. Dalším našim soupeřem nám byli hráči Božkova. Náš tradiční soupeř nám na začátku dělal problémy, ale postupně jsme se rozstříleli a nakonec jsme vyhráli 9:5. Naše branky vstřelili Daniel - 8 , Jakub - 1. V posledním utkání ve skupině jsme nestačili na Plzeň-Újezd. Újezdští jsou nám tradičně více než zdatným soupeřem. Na začátku nám odskočili na rozdíl několika branek a to se během deseti minut těžce dotahuje. Prohráli jsme, ale postoupili jsme do finálové skupiny. Naši střelci Daniel - 6. Do finálové skupiny se probojovali Ejpovice, Přeštice A , Přeštice C a Litohlavy hoši. V prvním finálovém utkání jsme vyzvali Ejpovice a po bitvě, kdy ani jeden z týmů nevedl o více než jeden gól jsme remizovali 6:6. Svěřenci Jirky Levého byli favoritem utkání, ale naši borci "si mákli"  a konečná remíza je pro obě družstva spravedlivá. Do střelecké listiny v utkání s Ejpovicemi se zapsali Daniel - 4 , Jakub - 1 , Vašík - 1. Do posledního utkání v turnaji jsme nastoupili nekoncentrovaní. Zahodili jsme mnoho šancí, které nás stáli lepší výsledek. Tentokrát byla děvčata z Přeštic šťastnější díky lepší produktivitě zvítězila 2:3. Za nás se dvakrát trefil Daniel. Družstvo TJ Litohlavy hoši obsadilo v turnaji ZOSK SNH třetí místo.
Střejci družstva: Daniel Klik - 42 , Jakub Lukeš - 4 a Václav Fiala - 4
A jak se dařilo našemu družstvu dívek?
Ve skupině se naše děvčata střetla s družstvy Přeštice A , Přeštice B , Blovice , Ejpovice a Kyšice A. V prvním utkání jsme vyzvali favorita skupiny družstvo Sokola Ejpovice. V útoku se nám povedlo se několikrát prosadit, ale naše obrana byla prostupnější. Nepovedlo se nám uhlídat nejproduktivnějšího střelce Ejpovic Jiřího Levého. Nepovedlo se nám zvítězit, ale uhráli jsme přijatelný výsledek 5:9. V druhém našem utkání jsme byli úspěšnější. Střetli jsme se s nováčkem soutěže s družstvem Blovic. Rychle jsme se ujali vedení, které jsme díky naší dvorní střelkyni Kristýně Auingerové stabilně navyšovali. Po odehraných deseti minutách jsme mohli oslavovat vítězství 10:1. Všechny naše branky zaznamenala Kristýna Auingerová. Třetím soupeřem našich dívek ve skupině bylo áčko Kyšic. Díky našim zkušenostem a vikajícímu výkonu brankáře Václava Fialy jsme dobře bránili a Kristýnce se povedlo vstřelit sedm gólů. Na konci jsme se mohli radovat z vítězství 7:3. V následujícím utkání jsme narazili na favorita skupiny na Přeštice A. Děvčata z Přeštic jsou již zkušené matadorky. Do utkání vstoupila s taktikou důkladného obsazování po celém hřišti a naši Kristýnu v obranné fázi se snažila ještě zdvojovat. Bylo opravdu obtížné si přihrát a naše útočné akce postrádaly nápad. Kristýna se pokušela skórovat po individuální akci a třikrát se jí to také povedlo. Nakonec se z vítězství radovala děvčata z Přeštic v poměru 3:6. V posledním utkání ve skupině jsme měli smůlu a také "došlo na slzy". S družstvem Přeštice B jsme hráli vyrovnanou partii. Byli jsme o jeden gól horší, ale ukázali jsme velké srdce. Po výsledku 4:5 se naše děvčata probojovala do skupiny o 5.-8. místo. Našimi soupeři v této skupině byla družstva Plzně-Újezda, Přeštic B a Božkova. Byli jsme v této skupině outsidery, ale byli jsme rozhodnuti se poprat o nejlepší výsledek. Nejdříve nás prověřili kluci z Plzně-Újezda. Hráli jsme dobře a povedlo se nám dlouho držet s favoritem krok. Nebili jsme tak těsně obsazováni jako v zápase s přeštickým áčkem, a také proto jsme byli v útoku úspěšnější. V obraně jsme, ale nedokázali klukům z újezda vzdorovat. Prohráli jsme v poměru 5:8. všechny naše branky vstřelila Kristýna. Podobný průběh mělo utkání s Božkovem dokázali jsme držet krok, ale nedokázali jsme být lepší. Podlehli jsme 5:7. Všechny naše vstřelené branky vstřelila jedna hráčka, a to je také možná jednou z příčin proč naše holky nedosáhli na lepší než na 8. místo v turnaji ZOSK SNH v Plzni Na Zábělské. Kristýna Auingerová nakonec vstřelila za celý turnaj 39 gólů.

 

Vloženo 12.1.2014

Turnaj přípravek ZOSK SNH 11.1.2014 - 3. a 8. místo

Krmení dravé zvěře:-))

Výsledky turnaje:

Vloženo 14.12.2013

Mikulášský turnaj přípravek SK Plzeň Bolevec

V Plzni na "Zábělské" jsme se zúčastnili tradičního turnaje přípravek. Na základě zkušeností z turnaje v Litohlavech jsme do soutěže přihlásili opět dvě družstva. Díky nemoci a omluvenkám se nám sešlo jen osm hráčů. Na střídání jsme tedy hráče neměli, ale měli jsme jistotu, že si dostatečně zahrajeme:-))
Sestava družstva chlapců: Litohlavy A - Daniel Klik , Jakub Lukeš , Václav Fiala a Antonín Fiala.
Sestava družstva dívek : Litohlavy B - Kristýna Auingerová , Tereza Kantoříková , Anežka Hejlová a Klára Beranová.
Do turnaje bylo přihlášeno deset družstev. Vedle tradičních našich soupeřů z Přeštic A , B , C , Tymákova a Božkova jsme se střetli se začínajícími dvěma družstvy Sokola Blovice a družstvem Ejpovic. Ve dvou skupinách jsme sehráli čtyři utkání. Výsledky a umístění nám potom určilo soupeře ze skupiny druhé o celkové umístění. Vzhledem k počtu zůčastněných a délce 12-ti minut na každé utkání se vyhlášení výsledků protáhlo až do 14:30 hod.

Naše Áčko, tedy chlapci, odehráli skupinu s těmito týsledky:
Rozehráli jsme se v utkání s Blovicemi A. Vyhráli jsme 15:7 a celé utkání odchytal Václav Fiala. Daniel zatížil konto soupeře 9X a Jakub 6X.
V druhém utkání jsme porazili Přeštice B 8:5. Přeštická děvčata se zlepšují a naši chlapci museli ukázat svůj veškerý házenkářský um. Daniel se trefil 5X a Jakub 3X. V brance zaznamel několik velice slušných zákroků Vašík Fiala.
Ve třetím utkání ve skupině jsme promarnili několik dobrých šancí proti Tymákovu. Vylámali jsme si zuby na brankářce Nikole Fýrbacherové a bohužel Vašík v naší brance nestačil na čtyři střelecké pokusy tymákovkých děvčat. Prohráli jsme 3:4 a naše sny o finále dostávaly první trhliny.
V posledním utkání ve skupině jsme vyzvali Ejpovice. Hlavním motorem ejpovických je Jirka Levý a ten také dokázal nám nejvíce "motat hlavu". Utkání bylo celých dvanáct minut vyrovnané a branky do naší sítě většinou padly z prostoru, kde bránil Toníček Fiala, jelikož soupeř pochopil, že má nejméně zkušenosti. Bojovali jsme, ale nakonec po přestřelce jsme se museli sklonit před přípravkou TJ  Sokol Ejpovice. Podlehli jsme 8:10. Za nás se  trefil Daniel 5X a Jakub 8X.
V utkání o páté místo jsme porazili Božkov 9:2, kdy v naší brance na začátku nastoupila Kristýna, ale utkání dochytal Vašík. který se v brance zlepšoval každým zápasem. Před turnajem jsme měli se Zdenkem Hejlem těžkou hlavu a chtěli jsme dát inzerát "Přípravka TJ Litohlavy hledá brankáře", ale nyní již víme, že minimálně pro družstvo chlapců ho již máme! 
Skóre našich chlapců - 43 : 28
Střelci: Daniel Klik - 28 , Jakub Lukeš - 15

Neše Béčko, družstvo dívek bojovalo se soupeři s těmito výsledky:
Na začátek jsme nestačili na Přeštice C. Přeštičtí chlapci jsou v podzimní části suverénní a naše děvčata zfoukli 4:14. Kristýnka zaznamenala všechny naše branky. Utkání odchytala Anežka, ale není to rozený brankář, takže jsme si již v dalších utkáních půjčovali do branky Vašíka, Dana nebo Jakuba.
Chuť jsme si zpravili na družstvu Blovice B. Výsledek 8:0!! Sedm branek vstřelila Kristýnka, jednou se trefila Terezka a naše holky měli první dva body v tabulce.
Před utkáním s Přešticemi A jsem měl obavy, ale přeštické áčko už nemá takovou sílu, jako před rokem, takže se urodilo překvapení turnaje. Remíza 8:8 byla ještě pro našeho soupeře milosrdná, jelikož jsme nedokázali konec utkání zvládnout takticky. Kristýnka vstřelila všechny naše branky.
V posledním utkání ve skupině jsme nestačili na Božkov v poměru 3:5. Kristýnka se trefila 2X a terezka 1X. Kladem tohoto utkání byl ten fakt, že se začínala  zlepšovat souhra Kristýnky a Terezky v útoku. Děvčata začala hrát šňůru a několikrát dokázala soupeře pěkně přečíslit. 
V utkání o sedmé místo jsme nastoupili proti družstvu Přeštice B. Utkání bylo díky kvalitě brankářů na obou stranách velice vyrovnané. Po dvanácti odehraných minutách musely o vítězi rozhodnout pokutové hody. Za naše barvy se trefila Kristýnka, ale Daniel v naší brance přeštičandy 100%-ně vychytal. Sedmé místo bylo naše!!!
Skóre našich děvčat - 26 : 29
Střelci: Kristýna Auingerová - 23 , Tereza Kantoříková - 3

Vyhlášeni byli nejlepší hráči turnaje:
Mezi brankáři:
3.místo - Broňovský Maťej       - TJ Božkov
2.místo - Jelínková Michaela    - TJ Přeštice B
1.místo - Fürbacherová Nikola - TJ Sokol Tymákov
Hráči v poli:
3.místo - Stehlík Radim            - TJ Přeštice C
2.místo - Auingerová Kristýna  - TJ Litohlavy B
1.místo - Levý Jiří                     - TJ Sokol Ejpovice
Jako překvapení turnaje:
3.místo - Voves Jaromír            - TJ Božkov
2.místo - Živná Michaela           - TJ Přeštice A
1.místo - Vondryska Filip          - TJ Sokol Ejpovice

Fotografie z turnaje: http://tjlitohlavyhazena.rajce.idnes.cz/7.12.2013_Turnaj_Doubravka_PRIPRAVKY/

Výsledky turnaje:

Vloženo 29.9.2013

Turnaj přípravek Litohlavy 28.9.2013

Deset družstev se sešlo na turnaji přípravek na hřišti TJ Litohlavy. Družstva byla rozdělena do dvou skupin podle aktuální výkonnosti, podle výsledků turnaje v Božkově. Poprvě v historii jsme postavili do turnaje dvě družstva. Samostatné družstvo dívek a družstvo chlapců. Hlavním důvodem bylo to, aby děvčata dostala více hracího prostoru na hřišti. Hned na začátek turnaje naše děvčata nastoupila proti družstvu Přeštice A. Pro naše hráčky to byl na rozehrání těžší soupeř a prohráli jsme 8:2. Další zápasy našich děvčat měli podobný průběh. Opírali jsme se o výkon Kristýnky Auingerové, která byla hravní ofenzivní sílou našich děvčat. Další zápasy jsme odehráli s těmito výsledky. Podlehli jsme družstvu Tymákova 2:4. Stejně tak jsme nestačili na kluky z Přeštic v poměru 7:12, ale chuť jsme si spravili na družstvu Kyšice B, s kterým jsme vyhráli 9:2. V tomto utkání zaznamenala také branku Terezka Kantoříková a tím se přidala k naší dvorní střelkyni Kristýnce. Ve skupině naše děvčata skončila na čtvrtém místě se ziskem dvou bodů a skóre 20:26. Čtvrtý nejlepší útok a devátá obrana turnaje to je vizitka našich děvčat.
Naši chlapci nastoupili do turnaje o poznání lépe. V prvním zápase jsme porazili 12:2 družstvo Kyšice A. V dalším utkání sme byli úspěšní proti béčku Přeštic 8:3 a stejně dobře jsme zahráli proti družstvu Božkova, kdy jsme zaznamenali vítězství 6:3. v posledním utkání ve skupině jsme vyzvali kluky z Plzně-Újezda, kteří pod vedením Ládi Benedy předvádí na všech turnajích vynikající výkony a v posledních třech utkáních jsme na ně nestačili, takže jsme měli co oplácet. V zápase jsme dokázali jít do vedení, ale soupeři se pokaždé podařilo vyrovnat. Vedli jsme i dva góly, ale na konci jsme o výhru stejně přišli a utkání zkončilo dělbou bodou 6:6. Ve skupině jsme díky o jeden gól horšímu skóre obsadili druhé místo. Dokázali jsme vstřelit 32 branek, což je vizitka druhého nejproduktivnějšího útoku v turnaji. Obrana se 14-ti obdrženými brankami je 4. v konkurenci všech deseti družstev. 
Děvčata nastoupila v utkání o sedmé místo proti prvnímu družstvu Kyšic. Zvítězili jsme 4:3 a naše děvčata prožívala radost z druhého vítězství v turnaji. 
O bronzovou medaili si zahráli naši hoši. Náším soupeřem bylo áčko Přeštic. Celé utkání bylo v naší režii a nakonec jsme porazili holky z Přeštic rozdílem 11:5. 
Na konec sedmé místo holek a třetí místo kluků. Děvčata hrála v samostatném družstvu poprvé. Ve dvou utkáních dokázala zvítězit. Kluci ztratili v turnaji jeden bod. Takže z pohledu TJ Litohlavy úspěšný turnaj.
Naši střelci: Daniel Klik - 35 , Kristýna Auingerová - 25 , Jakub Lukeš - 6 , Tereza Kantoříková - 1
Naše sestava:
Družtvo dívek: Kristýna Auingerová , Tereza Kantoříková , Anežka Hejlová , Julie Sedláčková
Družstvo chlapců: Daniel Klik , Jakub Lukeš , Adam Černý , Václav Fiala , Filip Čipera a Maxim Černeckyj.

Výsledky turnaje:

image                                       Vloženo 14.9.2013

  Turnaj přípravek Božkov 14.9.2013

Za nádherného počasí se sešly přípravky na turnaji tentokrát na umělé trávě v Božkově. Nakonec se přihlásilo devět družstev a ta byla rozdělena do dvou skupin. Ve skupině "A" se spolu střetli hráči domácího Božkova, Plzně-Újezda, Kyšic A, Tymákova a Přeštic družstva hochů. Ve skupině "B" se představily Přeštice A, Přeštice B, Kyšice B a Litohlavy. Umístění ve skupinách potom určilo vzájemné soupeře o celkové umístění v turnaji. První duel jsme sehráli s družstvem Kyšice B. Družstvo našeho soupeře je tvořeno převážně děvčaty, která s národní házenou právě začala a pro naše hráče to byl příjemný soupeř na rozehrání. V utkání si zahráli všichni a po deseti minutách rozhodčí oznámil výsledek 6:1 a našimi střelci byli Daniel Klik - 2 , Kristýna Auingerová - 2 , Jakub Lukeš - 2. Druhý zápas jsme sehráli proti stále se zlepšujícímu se družstvu Přeštice B. V této desetiminutovce se nejvíce prosadil Daniel, ale zahráli jsme si opět všichni. Vyhráli jsme přesvědčivým rozdílem 10:4 a do listiny střelců na naší straně se zapsali Daniel - 6 , Jakub - 4. Ve třetím utkání mělo naše vystoupení ve skupině gradovat. Děvčata z přeštického áčka nás dokázala loni pěkně prohánět, i když na jaře jsme s nimi neprohráli ani jedno utkání, ale to jsme byli v jiné sestavě s Petrem Zedou a Martinem Charvátem. Nyní je situace jiná a náše poslední střetnutí zkončilo debaklem 12:6. Nastoupili jsme v nejsilnější možné sestavě a na začátku jsme měli štěstí. Ujali jsme se vedení 3:1, ale soupeř se nevzdával lehce. Na naší straně byl čas a ten se neúprosně krátil. Povedlo se nám navýšit skóre na 4:2. Velice dobře se v brance ukázal Adam Černý . Všichni hráči bojovali, a i když jsme před koncem ještě jednou inkasovali, nakonec jsme se radovali z vítězství 4:3 a naše branky zaznamenali Danda - 3 , Kristýnka - 1. Ve skupině jsme zkončili na prvním místě a o celkové první místo v turnaji jsme měli hrát proti klukům z Přeštic. Čtyřzápasová pauza se na našem výkonu projevila negativně. Nenastoupili jsme dostatečně koncentrovaní na výkon a rychle jsme prohrávali. Neproměnili jsme několik šancí. Rozdíl ve skóre jsme dotahovali těžko a za vyrovnaného stavu jsme několikrát nepřesně rozehráli, nebo do této chvíle jistý golman Adam Černý inkasoval lacinější gól. Vybrali jsme si slabší chvilku. Škoda jen, že to bylo proti poměrně kvalitnímu soupeři a ve finále. Prohráli jsme 5:8 a na turnaji obsadili celkové druhé místo za vítěznými hochy z Přeštic. Naše branky ve finále vstřelili Danda - 2 , Jakub - 2 , Kristýnka - 1. Na třetím místě bylo družstvo Přeštice A, které přehrálo kluky z Újezda.
Nastoupili jsme v sestavě:
Brankář: Adam Černý
Útočníci/obránci: Daniel Klik , Jakub Lukeš , Kristýna Auingerová , Klára Beranová , Filip Čipera , Tereza Kantoříková a Kateřina Pěnkavová
Naši střelci: Klik Daniel - 13 , Jakub Lukeš - 8 , Kristýna Auingerová - 4 

Diplom:

Výsledky turnaje:

 

Vloženo 31.8.2013

Turnaj přípravek Přeštice


Naše přípravka se 31.8.2013 poprvé v sezóně představila v soutěži. Oddíl TJ Přeštice pořádal v rámci oslav 85 let od založení TJ turnaj přípravek. Představilo se na něm šest družstev. Místní tělovýchovná jednota postavila tři družstva a to dvě družstva dívek a jedno chlapců. Jedno družstvo přijelo z Božkova a svoji premiéru mělo družstvo přípravky z Kyšic. Hrálo se ve dvou skupinách a nám los za soupeře určil družsvo hochů TJ Přeštice a TJ Božkov. Do prvního zápasu jsme nastoupili v sestavě s Anežkou v brance a Dandou, Terkou a Klárkou v poli. Na některých našich hráčích byla znát nerozehranost a postupně se do hry zapojila i celá lavička. Smíšené družstvo TJ Božkov bylo pro nás více než rovnoceným soupeřem. V utkání jsme zvítězili rozdílem jediného gólu v poměru 6 : 5 . Po krátké přestávce jsme vyzvali místní hochy. Jejich hra se od minule zkvalitnila. Na konci zápasu jsme vedli o dvě branky, ale když se nám nepovedlo proměnit dvě poslední šance soupeř nás dokázal s protiútoků potrestat. Vyrovnat se jim podařilo pět vteřin před koncem. Utkání zkončilo 6 : 6. Do finálové skupiny jsme postoupili se ziskem tří bodů stejně tak jako družstvo hochů z Přeštic. První zápas ve finálové skupině byl pro nás velkou lekcí z produktivity. Děvčata z áčka Přeštic jsou velice dobře připravena a perfektním proměňovám šancí se rychle dostala do vedení, zatímco naši borci razítkovali tyče, přeštičandy :-)) nás trestaly přesnou střelbou. Dostali jsme lekci a v současné době na áčko TJ Přeštice nemáme !! Prohráli jsme v poměru 12 : 6. Poslední utkání mělo určit naše celkové umístění ve finálové skupině. Tentokrát jsme již nenechali nic náhodě a ke konci jsme si pohlídali těsné vítězství 9 : 8. , ale !!! přeštické béčko se moc zlepšilo. již to nejsou ty začátečnice, jejiž hra před rokem navozovala úsměv. Byly nám více než zdatnými soupeřkami a v průběhu sezóny s nimi musíme počítat.
Naši střelci: Daniel Klik - 18 , Kristýna Auingerová - 8 , Jakub Lukeš - 1
Nejlepším hráčem našeho družstva byl vyhlášen Daniel Klik.
Naše sestava viz. foto:
Pvní řada: Klára Beranová , Treza Kantoříková
Druhá řada: Anežka Hejlová , Jakub Lukeš , Daniel Klik , Kristýna Auingerová a Adam Černý
V pozadí: Karel Nekut 

Výsledky turnaje:

TOPlist