TJ Litohlavy z.s.

Výsledky 2012/2013

Vloženo 8.6.2013

Sokol Podlázky : TJ Litohlavy  19 : 11

V Podlázkách jsme již nemuseli hrát pod tlakem a hrozbou sestupu z II. ligy, ale náš soupeř, po poměrně nešťastném průběhu jarní části sezony, měl velkou touhu se ukázat domácímu publiku v nejlepším světle. Výsledkem byl náš bohorovný přístup a útočná hra domácích, kteří si rychle získali vedení a uklidňující náskok. Dlouho jsme se nedokázali prosadit proti skvěle chytajícímu Pavlu Tislerovi. Hra domácího družstva nepostrádala chytrost, rychlost a házenkářskou kvalitu. Na naší straně bylo mnoho neproměněných standartních situací, které jsme v průběhu první půle měli, a proto jsme v poločase prohrávali 12 : 6
V druhém poločase dostala na straně Podlázek šanci i lavička. Poločas se dohrával v poklidném tempu a rozhodcí Václavík si mohl pochvalovat, jaký bezproblémový zápas odřídil. Po šedesáti odehraných minutách na časomíře svítil stav 19 : 11 ve prospěch domácího družstva.
Na podlázeckých je vidět, že dlouhodobě pracovali s mládeží a nyní sklízí ovoce. Jejich kvalita je samozřejmě v útoku, ale i obránci a brankář jsou dnes "vyhraní" a hotový hráči, kterým už nechybí tvrdost a zkušenost což někdy v minulosti postrádali.
Naši střelci: Pavel Šnajdr - 4 , Jan Cingroš - 3 , Jaroslav Brož - 2 , Ondřej Smola - 2
Naše sestava byla shodná s utkáním v Raspenavě.

Vloženo 8.6.2013

Jiskra Raspenava : TJ Litohlavy  17 : 14

Poslední herní víkend v II. lize byl před námi a počasí nám nabízelo jen uplakané předpovědi. I po celé roky prakticky neviditelný Voldušský potok (to je ta tkanička pod mostem v Litohlavech) se dokázal pořádně rozvášnit.

K dvojzápasu jsme odjížděli ještě s teoretickou hrozbou sestupu. Za předpokladu, že náš rival Sokol Osek získá čtyři body a my prohrajeme oba zápasy. Rozlosování soupeřů jsme měli stejné, jen soupeře v opačném pořadí. 
V Raspenavě bylo naprosto stejné počasí jako u nás. Bylo jasné, že to dnes nebude o střelbě z větší vzdálenosti, ale také to nebude o rychlé kombinaci, protože to prostě vzhledem počasí a množství vody na hrací ploše možné nebylo. 
Utkání začalo a v desáté minutě bylo skóre vyrovnané. Dokázali jsme několik míčů získat, ale v následující desetiminutovce jsme nebyli tak úspěšní jako soupeř. Ve dvacáté minutě soupeř vedl o dva góly a do konce poločasu se mu podařilo ještě skóre navýšit, takže poločas skončil za stavu 10 : 7. Nebyla to tedy taková gólová nuda, jak jsme původně předpokládali.
Druhý poločas jsme nezačali dobře a po odehraných 45' jsme prohrávali 15 : 10. Utkání bylo v následujících minutách zbytečně vyhrocené. Domácí hráči zbytečně provokovali naše hráče drobnými zákroky, které pan sudí neviděl a nebo se rozhodl netrestat. V nastalé karetní řeži si někteři naši hráči dostatečně neuvědomili, že trumfy  pro tuto  hru drží v ruce sudí, takže se žlutilo a po chvilce i rudlo před očima:-)) Utkání spělo do konce, který pro nás nebyl šťastný, ale potřebný klid a úlevu nám přinesla až pozdější správa o prohře Oseka v Podlázkách. Prohráli jsme 17 : 14  ale, byli jsme zachráněni.
Roly sehrály štastné/smolné trefy, odražené míče ztracené/získané, když potom připočteme poměrně kvalitní výkon domácího golmana. Nelze se jen vymlouvat na karetní etidu rozhodčího.
Průběžné stavy skóre:
10' -  3 : 3                                                         45' -  15 : 10
20' -  8 : 6                                                         50' -  15 : 11
25' -  9 : 7                                                         55' -  16 : 13
30' - 10 : 7                                                        60' -  17 : 14
Naši střelci: Pavel Šnajdr - 8 , Ondřej Smola - 3 , Jan Cingroš - 3
Naši kartáři: Tomáš Junek - Ž + Č , Václav Pouza - Ž + Č , Pavel Šnajdr - Ž
Nastoupili jsme v sestavě:
Brankáři: Holub Lukáš , Chodora Zbyněk
Obránci: Čihák Václav , Pouza Václav , Junek Tomáš
Útočníci: Šnajdr Pavel , Brož Jaroslav , Jan Cingroš a Ondřej Smola

Vloženo 26.5.2013

TJ Litohlavy : TJ Sokol Záluží   18 : 18

Za deštivého nedělního dopoledne 26.5.2013 jsme nastoupili k veledůležitému utkání jarní části sezóny. Naším soupeřem byl podzimní mistr a štika II.ligy družstvo TJ Sokol Záluží. Družstvo Záluží, jehož největší zbraní je Jan Tříska, začalo opravdu svižně a již v 15. munutě vedli o čtyři branky. Naše hráče dlouho svazovala důležitost okamžiku a po celou první půli se utkání podobalo spíše hry na kočku a myš a my jsme rozhodně měli k mňoukání daleko.-)) Poločas skončil a ze standartní situace se nám povedlo snížit díky střele z pravačky Pavla Šnajdra, takže poločasové  skóre se zastavilo na stavu 7 : 12. 
 V druhém poločase byl náš soupeř z počátku stále střelecky aktivní a nám se jen s obtížemi dařilo s ním držet krok. Počasí nás nešetřilo ani v druhém poločase a na obou stranách docházelo k chybám při zpracování míče a nepřesným rozehrávkám, které několikrát skončily v zámezí. Soupeř byl odhodlán dokázat, že jejich postavení v tabulce není náhodné a ještě v 50. minutě vedli rozdílem tří branek. Posledních deset minut bylo dosti dramatických a dlužno dodat, že pro naše barvy i šťastných. V poslední minutě jsme dokázali skóre vyrovnat a Záluží šlo do útoku. Několikrát se ještě povedlo svěřencům Petra "Pezona" Ulče naši branku ohrozit, ale díky perfektnímu výkonu naší obrany a brankáře jsme dokázali získat míč a tím ubránit pro nás důležitou remízu 18 : 18. 
Průběžné stavy skóre:   15' -  3 :  7                                               45' - 13 : 16
                                   25' -  6 : 10                                              50' - 14 : 17
                                   30' -  7 : 12                                              60' - 18 : 18
Naši střelci: Pavel Šnajdr - 12 , Ondřej Smola - 5 , Jan Cingroš - 1
Naše sestava: 
Brankáři: Zbyněk Chodora , Lukáš Holub
Obránci: Václav Čihák , Václav Pouza , Aleš Kroc
Útočníci: Pavel Šnajdr , Ondřej Smola , Jan Cingroš a Jaroslav Brož
Záložní záložník a vedoucí družstva: Karel Nekut 

 

Vloženo 26.5.2013

TJ Vřeskovice : TJ Litohlavy  21 : 20

Domácím šlo už jen o preztiž, jelikož jejich sestup do nižší soutěže je již zpečetěn, ale my jsme ještě neměli druholigovou jízdenku pro další ročník zdaleka zajištěnou. Stál před námi nelehký úkol. V útoku bez Ondřeje Smoly a v obraně bez Tomáše "Hrocha" Junka jsme chtěli pro naše barvy urvat body, které by mohly znamenat pravděpodobně jistotu setrvání.
 Do utkání jsme vstoupili nepříliš šťastně a soupeři se povedlo odskočit na rozdíl 2-3 branek, ale ve 25. minutě jsme se "prokousali" na rozdíl jedné branky. Poslední pětiminutovka se nám příliš nepovedla a po odehraných 30' na ukazateli svítilo skóre 12 : 9. Prohrávat o tři branky a mít před sebou ještě 30' hry není neřešitelný problém, ale pokud bychom chtěli vyhrát, tak nemůžeme kazit tolik míčů, jako na začátku druhého poločasu. Právě v rozmezí 30.' - 40.' se hrála házená, ze které musely bolet oči. Obě mužstva ukázala, kolik  nepřesností a technických chyb se nechá vyprodukovat za deset minut! Nám se i na vzdory těm všem zahozeným přihrávkám a špatně vyneseným balonům povedlo dotáhnout skóre na remízu 16 : 16 v 50' minutě. To vypadalo nadějně a právě v tomto okamžiku se měla ukázat naše větší zkušenost, ale nestalo se tak. Nedokázali jsme vítězství strhnout na naši stranu a o jeden gól jsme byli horší. Domácí zvítězili 21 : 20. Honza Macek by byl řekl "Já jsem to říkal. Voko bere", ale po bitvě je každý generál. O body se budeme muset pokusit příští týden proti družstvu TJ Sokol Záluží.
Průběžné stavy utkání:
10' -  5 : 3                                                    40' -  15:13
20' -  9 : 6                                                    50' -  16:16
25' -  9 : 8                                                    55' -  20:18
30¨- 12 : 9                                                    60' -  21:20
Naši střelci: Pavel Šnajdr - 14 , Jan Cingroš - 3 , Brož Jaroslav - 3
Naše sestava:
Brankáři: Lukáš Holub , Zbyněk Chodora
Obrana: Václav Pouza , Václav Čihák a Aleš Kroc
Útok: Pavel Šnajdr , Jan Cingroš a Jaroslav Brož

 

Vloženo 26.5.2013

TJ Přeštice : TJ Litohlavy  27 : 15

V prvním utkání dvoukola jsme měli změřit síly s družstvem TJ Přeštice. Přicestovali jsme ve velice improvizované sestavě. Museli jsme oželet neúčast několika našich opor. K dlouhodobě zraněnému Radku Tycarovi, Mírovi Hrubcovi a Karlu Nekutovi se přidal i "vykartovaný" Václav Pouza. Na místě záložníka musela nastoupit naše dlouhodobá brankářská jednotka Zbyněk Chodora. Utkání se vyvíjelo od začátku jasně ve prospěch domácího družstva. V poločase jsme již prohrávali 15 : 7. TJ Přeštice jsou dnes na špičce druhé ligy a patří za nejžhavějšího aspiranta na postup mezi elitu národní házené, takže družina Rudly Langa nás rozstřílela 27 : 15.
Naši střelci: Pavel Šnajdr - 11 , Ondřej Smola - 4
Naše sestava:
Brankáři: Lukáš Holub , Václav Vild
Obránci: Václav Čihák , Tomáš Junek , Zbyněk Chodora
Útočníci: Pavel Šnajdr , Ondřej Smola , Jan Cingroš a Jaroslav Brož

Vloženo 18.5.2013

TJ Litohlavy : Sokol Osek   20 : 16

Nášeho tradičního rivala ze sousední obce a také souseda v tabulce jsme přivítali v neděli 12.5. na našem hřišti. V minulosti měli vždycky naše střetnutí náboj, nasazení a kvalitní diváckou kulisu. Někdy byly tak vyhecované, že někteří diváci i hráči se nechávali i více než unést průběžným stavem utkání. Také proto byla naše vzájemná střetnutí v pravdě pověstná a měla v házenkářské komunitě zvuk.
 Do utkání jsme nastupovali s cílem využít naše domácí prostředí a získat dva body, tak moc důležitý byl tento zápas pro naše setrvání v II. lize. Naše základní sestava je už nějakou dobu stabilní a ani tentokrát jsme žádné překvapení na začátek nechystali. Máme omezené možnosti, hlavně zhledem k marodce která nás trápí ani moc jiných variant na výběr. Začátek utkání zastihl ve velké pohodě našeho střelce Ondřeje Smolu , který dokázal několikrát skórovat. Střelecky se chytil také Pavel Šnajdr. Jak se říká "chleba se začal lámat" mezi 15. a 20. minutou utkání. v této době se nám povedlo odskočit soupeři na rozdíl šesti branek , takže jsme vedli 10 : 4. Do konce první půle se povedlo soupeři skóre zkorigovat na poločasový výsledek 12 : 8, ale i tak jsme měli dobrou vstupní pozici do dalších třiceti minut. 
 V průběhu druhého poločasu se nám povedlo držet soupeře na distanc a nedopustili jsme drama na konci, což se nám už několikrát v této sezóně "povedlo". Po odehraných šedesáti minutách jsme se radovali z vítězství 20 : 16 a tím tak udělali důležitý krok pro udržení druholigové soutěže v Litohlavech.
Průběžné stavy skóre během zápasu:
15' -   5 : 4                                              40' - 15 : 10
20' - 10 : 4                                              50' - 17 : 13 
25' - 11 : 7                                              55' - 19 : 15
30' - 12 : 8                                              60' - 20 : 16

Naši střelci: Pavel Šnajdr - 8 , Ondřej Smola - 9 , Jan Cingroš - 3
Naše sestava:
Brankáři: Zbyněk Chodora , Lukáš Holub
Obránci: Václav Čihák , Václav Pouza , Tomáš Junek , Miroslav Hrubec
Útočníci: Pavel Šnajdr , Ondřej Smola , Jan Cingroš a Jaroslav Brož
 

Vloženo 9.5.2013

NH Řevnice : TJ Litohlavy   22 : 12

V neděli 5.5.2013 jsme cestovali k našemu soupeři do Středočeského kraje. Družstvo NH Řevnice je dlouhodobým účastníkem II.ligy a v minulosti jsme dokázali na něj zahrát. Do utkání jsme nastupovali v dosti "splátované" sestavě. Několik opor jsme ponechali doma a nakonec nám postačili dvě auta, abychom se k našemu soupeři dopravili. Do branky se postavil Zbyněk Chodora, ale bez možnosti střídání, jelikož Lukáš Holub měl pracovní povinnosti. V obraně jsme postrádali Václava Čiháka a zraněného Míru Hrubce staršího. Jako alternativu do obrany s námi odcestoval Aleš Kroc, takže jsme měli k Vaškovi Pauzovi , Tomáši Junkovi a Mirovi Hrubcovi ml. někoho na vystřídání. Při absenci dlouhodobě zraněného Radka Tycara jsme se museli vypořádat i s neúčastí Ondřeje Smoly, který startoval ve stejný čas za Kyšice, a tak naši útočníci byli nuceni odehrát utkání ve třech, takže bez možnosti střídání. Zápas se od začátku začal vyvíjet v náš neprospěch. Náš soupeř si rychle získal průběžné vedení a my jsme nedokázali na to nikterak reagovat. Několikrát se stalo, že brankář domácích Milan Zelený velice dobře zasáhl proti střele našich útočníků, a také proto se nám povedlo v prvním poločase skórovat jen 5 X což je opravdu málo. Naše obrana několikrát dobře zasáhla, ale odražené míče se nám nepovedlo vybojovat a soupeř nás dokázal pravidelně trestat. Hlavně František Zavadil dokázal zásobovat svoje spoluhráče překvapivými a přesnými přihrávkami. Soupeř skóroval z dobře připravených a precizně sehraných akcí. Několikrát se nám povedlo jejich akce přerušit taktickým faulem, ale na tuto variantu byli útočníci NH Řevnice také připraveni a dokázali naše provinění proti pravidlům trestat proměněním standartní situace. Po poločasu 12:5 jsme podlehli družstvu NH Řevnice 22:12.
Průběžné stavy skóre během zápasu:
10' -   5 : 2                                               35'  -  12 : 6
20' -   9 : 4                                               45'  -  17 : 8
25' - 11 : 4                                               55'  -  20 : 10
30' - 12 : 5                                               60'  -  22 : 12

Naši střelci:  Pavel Šnajdr  - 9,  Jan Cingroš  - 3
Naše sestava:
Brankář: Zbyněk Chodora
Obránci: Václav Pouza , Tomáš Junek , Miroslav Hrubec ml. , Aleš Kroc
Útočníci: Pavel Šnajdr , Jan Cingroš , Jaroslav Brož

Vloženo 30.4.2013

TJ Litohlavy : Baník Most NH   20 : 17

Další utkání II. ligy národní házené jsme měli na programu hned v neděli 28.4.2013 . Na našem hřišti jsme v 11:00 přivítali Baník Most . Náš soupeř si v minulém ročníku vybojoval účast v II. lize a my jsme mu v podzimním utkání na hřišti v Mostě podlehli. Měli jsme tedy co vracet. Kvalita naše soupeře byla hlavně v útoku. Baník má mladé rychlé útočníky , mezi kterými vyčnívá hlavně Jan Kneř . Výborný je rovněž brankář mosteckých Rudolf Ibl.
 Na začátku utkání jsme se neprosazovali efektivně , až ke konci první půle se náš náskok zvýšil na tři branky.
Průběžné stavy utkání:
  6' -   1 : 2
10' -   3 : 3
15' -   5 : 4
25' -   7 : 5
30' -   8 : 5

Po přestávce se nám povedlo si udržovat náš náskok a nepustili jsme soupeře na dostřel. Baník samozřejmě bojoval do posledníminuty , ale my jsme se poučili a v závěru utkání jsme nedopustili drama.
Průběžné stavy II. poločasu.
35' - 10 : 6
40' - 12 : 9
50' - 14 : 12
57' - 18 : 15
60' - 20 : 17
Po odehraných šedesáti minutách jsme se radovali z vítězství 20 : 17. Získali jsme další dva velice důležité body do tabulky.
Naši střelci:
Pavel Šnajdr    - 11
Ondřej Smola  -   8
Jan Cingroš     -   2
Naše sestava:
Brankáři: Holub Lukáš , Zbyněk Chodora
Obránci: Václav Čihák , Václav Pouza , Tomáš Junek , Miroslav Hrubec ml.
Útočníci: Šnajdr Pavel , Ondřej Smola , Jan Cingroš a Jaroslav Brož
 

Vloženo 30.4.2013

TJ Litohlavy : TJ Šroubárny Žatec   17 : 21

Na sobotu 27.4.2013 bylo nalosováno první jarní dvoukolo . Soupeřem nám byli hráči za Žatce , kteří v současné době jsou na druhém místě tabulky . Bylo nám jasné , že nás čeká velice těžké a důležité utkání .
 V minulosti jsme dokázali našeho soupeře ze severu přehrávat , ale v poslední době se ukazuje obrovská kvalita , hlavně útočné řady borců ze Žatce. 
  V začátku utkání , pro nás netradičně , zůstal na lavičce sedět Pavel Šnajdr . Našemu útoku se i tak dařilo. V průběhu první půle bylo utkání velice vyrovnané. Pro představu průběžné stavy utkání:
15' - 7 : 6
20' - 8 : 8
25' - 10 : 10
28' - 11 : 11
A poločas skončil výsledkem 11 : 11 , takže po přestavce se začínalo znova. Nástup do druhé půle se nám moc nepovedl . Několikrát jsme uspěchali střelbu a proto hned na začátku druhé půle jsme museli dotahovat.
33' - 11 : 13
38' - 13 : 14
40' - 14 : 14
Přesto se to podařilo a ještě ve čtyřicáté minutě naše šance byly vyrovnané. Potom se soupeři povedlo odskočit na rozdíl dvou a později i tří branek a to už bylo na obrat pozdě . Žatečtí hráli veli dobře takticky a disciplinovaně .
45' - 14 : 16
50' - 16 : 19
56' - 17 : 20
Nakonec jsme soupeři podlehli celkovým skóre 17 : 21. 
Naši střelci:
Pavel Šnajdr   - 5 branek
Ondřej Smola - 8 barnek
Jan Cingroš    - 3 branky
Jaroslav Brož  - 1 barnka
Naše sestava:
Brankáři: Holub Lukáš , Zbyněk Chodora
Obránci: Václav Čihák , Václav Pouza , Tomáš Junek , Miroslav Hrubec ml.
Útočníci: Pavel Šnajdr , Ondřej Smola , Jan Cingroš a Jaroslav Brož

 

   

Vloženo 30.4.2013

TJ Sokol Ejpovice : TJ Litohlavy   16 : 16

Proti našemu tradičnímu soupeři jsme začali výborně. První poločas jsme dominovali a poločasový výsledek 4:10 nám dával velkou naději na plný počet bodů. V druhé půli jsme začali ztrácet , soupeř vycítil šanci a mohutně dotahoval . Díky tomu , že jsme závěr nezvládli takticky , museli jsme býti rádi za remízu 16:16.
Střelci našeho družstva byli:
Pavel Šnajdr     - 11 branek
Ondřej Smola   -   5 branek
Nastoupili jsme v sestavě:
Brankáři: Lukáš Holub , Zbyněk Chodora
Obránci: Václav Čihák , Václav Pouza , Tomáš Junek , Václav Šatava , Míra Hrubec ml. 
Útočníci: Pavel Šnajdr , Ondřej Smola , Jan Cingroš , Jaroslav Brož

Vloženo 14.4.2013

TJ Litohlavy : TJ Všenice   15 : 12

14.4.2013 jsme na našem hřišti pod Vršíčkem přivítali našeho tradičního soupeře a souseda v tabulce družstvo TJ Všenice . V 11:00 píšťalka rozhodčího Václava Slavíka zahájila zápas a již po několika minutách byla patrná nerozehranost obou družstev . Našim útočníkům se povedlo v úvodních deseti minutách čtyřikrát skórovat , teprve až potom se povedlo vstřelit branku soupeři . Měli jsme mnoho příležitostí zápas rozhodnout již v průběhu prvního poločasu , ale proti byl hlavně hostujíí brankář David Král , který hlavně při standardních situacích přiváděl naše útočníky k šílenství . Hosté se postupně během prvního poločasu dotáhli na rozdíl 2-3 gólů a poločasový výsledek 8:5 dal tušit , že se bude bojovat až do poslední minuty . Naše obranná řada hrála velice dobře . Ve složení Václav Čihák , Václav Pouza , Tomáš Junek a Zbyněk Chodora v brance podali velice dobrý výkon . Měli mnoho získaných míčů . Naši útočníci v průběhu druhé půle hráli dobře takticky , ale potrestat fauly a přešlapy hostujících záložníků vstřelením branky se nám vedlo jen zřídka . Na konci bylo utkání poněkud nervóznejší , ale nakonec jsme uhájili náš náskok a radovali jsme se z vítězství 15:12 . Branky našeho týmu vstřelili:

Pavel Šnajdr - 6  ,  Ondřej Smola - 5  ,  Radek Tycar - 3  ,  Jan Cingroš - 1
Naše sestava :
Brankáři: Zbyněk Chodora , Lukáš Holub
Obránci : Václav Čihák , Václav Pouza , Tomáš Junek , Miroslav Hrubec ml. , Miroslav Hrubec st.
Útočníci: Pavel Šnajdr , Radek Tycar , Ondřej Smola , Jan Cingroš , Jaroslav Brož
"Odměněni" žlutou kartou byli : Tomáš Junek a Pavel Šnajdr

Vloženo 3.4.2013

Rozpis zápasů TJ Litohlavy

http://tj-litohlavy.websnadno.cz/hazena/rozlosovani_soutezi_nh_jaro_2013_xxl.pdf

Rozpisy zápasů můžete vidět v dokumentu pdf. Naleznete zde termíny venkovních i domácích utkání družtev mužů , žen a mladších žáků. U některých utkání mladších žáků chybí hrací časy a termíny turnajů přípravek chybí zcela , protože nejsou ještě stanoveny , ale pro soutěže dospělých je rozlosování kompletní . Tréninky družstva mužů jsou každý čtvrtek od 17:30 hod.

Vloženo 18.2.2013

Čtvrtfinále 39. ročníku Českého poháru - sk.E

9.2.2013 se naši hráči opět představili na Borských polích v Plzni . Tentokrát k naší škodě jsme odcestovali s velice netradiční sestavou . Několik našich tradičních opor tentokrát zůstalo doma , a tak jsme museli na můj vkus dost improvizovat . Hlavně na postu brankáře , kdy oba naši golmani nemohli turnaj odehrát . Podobné problémy jsme museli řešit na všech postech . Nakonec se ukázala klíčovou postava Zdenka Hejla . Toho času ligový rozhodčí je v zaslouženém hráčském důchodu , ale díky jemu a hostujícím hráčům jsme mohli turnaj odehrát .                                                                                    

Naše sestava: 

Brankář - Václav Vild                                                                                                                       

Obránci - Čihák Václav , Miroslav Hrubec ml , Václav Pouza                                                                          

Útočníci - Jaroslav Brož , Ondřej Smola , Jan Cingroš a Zdeněk Hejl                                                                                     

V konkurenci účastníků I. ligy TJ Plzeň-Újezd , TJ Nezvěstice , TJ Opatovice nad Labem a II. ligy TJ Sokol Ejpovice jsme obsadili poslední místo . Výsledky zápasů naleznete v příloze .

http://tj-litohlavy.websnadno.cz/hazena_muzi/vysledky_ctvrt.e_9.2.2013.pdf

Vloženo 18.2.2013

39. ročník Českého poháru - sk. B 

12.1.2013 se hráči nešeho družstva mužů účastnili 39.ročníku Českého poháru mužů . Soutěž je hraná turnajovým způsobem a skupina B se hrála v hale na Borských polích v Plzni .                                                                  

Naše sestava:

Brankář - Lukáš Holub                                                                                                                          

Obránci - Miroslav Hrubec , Václav Pouza a Václav Čihák                                                                

Útočníci - Pavel Šnajdr , Jaroslav Brož , Jan Cingroš a Ondra Smola

Do skupiny B byla nalosována šestice družstev hrající II. ligu . TJ Všenice , TJ Sokol Záluží , TJ Sokol Osek u Rokycan , TJ Sokol Ejpovice , TJ Vřeskovice a TJ Litohlavy . Průběh turnaje nabízel poměrně vyrovnané výsledky a ani jedno družstvo nedokázalo ve všech zápasech zvítězit . První TJ Sokol Ejpovice a o jednu branku v celkovém skóre horší TJ Litohlavy nakonec zíkaly 7 bodů do závěrečné tabulky a zaslouženě postoupily do dalších bojů . Výsledky a umístění ostaních družstev najdete v příloze .

http://tj-litohlavy.websnadno.cz/hazena_muzi/pohar_sk.b_12.1.2013.pdf

 

Sezóna 2012/2013

Kolo   Datum         Výsledek
1.kolo NE 2.9.2012 14:30 TJ Všenice vs. TJ Litohlavy 19:22
2.kolo NE 9.9.2012 11:00 TJ Litohlavy vs. TJ Sokol Ejpovice 13:14
3.kolo SO 15.9.2012 13:30 TJ Šr. Žatec vs. TJ Litohlavy 26:23
4.kolo NE 16.9.2012 10:30 Baník Most NH vs. TJ Litohlavy 23:20
5.kolo NE 23.9.2012 13:30 TJ Litohlavy vs. NH Řevnice 20:22
6.kolo NE 30.9.2012 15:00 Sokol Osek u Rok. vs. TJ Litohlavy 20:14
7.kolo SO 6.10.2012 15:00 TJ Litohlavy vs. TJ Přeštice 15:18
8.kolo NE 7.10.2012 11:00 TJ Litohlavy vs. TJ Vřeskovice 14:11
9.kolo NE 14.10.2012 16:00 TJ Sokol Záluží vs. TJ Litohlavy 30:27
10.kolo SO 20.10.2012 15:00 TJ Litohlavy vs. TJ J. Raspenava 21:19
11.kolo NE 21.10.2012 11:00 TJ Litohlavy vs. TJ Sokol Podlázky 19:16
12.kolo NE 14.4.2013 11.00 TJ Litohlavy vs. TJ Všenice 15:12
13.kolo NE 21.4.2013   TJ Sokol Ejpovice vs. TJ Litohlavy 16:16
14.kolo SO 27.4.2013   TJ Litohlavy vs. TJ Šr. Žatec 17:21
15.kolo NE 28.4.2013   TJ Litohlavy vs. Baník Most NH 20:17
16.kolo NE 5.5.2013   NH Řevnice vs. TJ Litohlavy  
17.kolo NE 12.5.2013   TJ Litohlavy vs. Sokol Osek u Rok.  
18.kolo SO 18.5.2013   TJ Přeštice vs. TJ Litohlavy  
19.kolo NE 19.5.2013   TJ Vřeskovice vs. TJ Litohlavy  
20.kolo NE 26.5.2013   TJ Litohlavy vs. TJ Sokol Záluží  
21.kolo SO 1.6.2013   TJ J. Raspenava vs. TJ Litohlavy  
22.kolo NE 2.6.2013   TJ Sokol Podlázky vs. TJ Litohlavy  

 

Vloženo 22.2.2013

Výsledky zápasů na stránkách SNH

Rozpis zápasů na stránkách SNH

TOPlist