TJ Litohlavy z.s.

Výsledky 2012/2013

Vloženo 11.5.2013

Turnaj přípravek Plzeň-Bolevec 11.5.2013

V sobotu 11.5.se naposledy v tomto soutěžním ročníku představila naše přípravka. Poslední dobou jsou výkony našich nejmenších již nejen srovnatelné se soupeři, ale začínáme naše protihráče "válcovat". Samozřejmě pokud se na obzoru neobjeví svěřenci Šárky Říhové a Ládi Benedy, naši velcí soupeři z Plzně-Újezda !
 Do "Duhového turnaje" do Bolevce se přihlásilo šest družstev. Z tradiční bašty přípravek z Přeštic tři družstva a po jednom družstvu z Bolevce, Tymákova a Litohlav. Rozlosování nám jako prvního soupeře postavilo do cesty družstvo Přeštice C. Do utkání jsme nastoupili nekoncentrovaní. V útoku jsme hodně "sólovali" a v obraně jsme byli nedůslední. Naši střelci chtěli hned skórovat, aniž by si připravili dobrou střeleckou pozici. Nakonec jsme utkání zvládli a vyhráli jsme 6 : 3. Dalším soupeřem nám byla děvčata Přeštice A. Tento soupeř nás dokáže pokaždé dobře prověřit, protože se jedná o skvělé házenkářky s vinikající technikou. Naše utkání bývají vždy vyrovnaná a poslední dobou naše přípravka je úspěšnější hlavně díky bojovnosti a střelecké potenci Petra Zedy a Daniela Klika. Nemůžeme tvrdit , že jsme rychlejší, nebo techničtější, ale dokážeme se vyrovnat s těsnou osobní obranou na Petra Zedu a chyby trestáme vstřelením branky.  I tentokrát se nám povedlo přeštické áčko porazit 7 : 5.
V dalším utkání jsme se střetli s Přešticemi B a díky naprosto perfektní obraně a kvalitnímu výkonu brankáře Martina Charváta jsme zvítězili 6 :1.
   V přestávkách mezi zápasy se děti bavily malováním obrázků na chodník, házením kroužků na cíl a jizdě na skateboardu. Odměnou jim pak byla nějaká sladkost. 
  V utkání proti družstvu z Tymákova si naši hráči s chutí zastříleli. Nejvíce zatížil konto soupeře Petr Zeda, který vstřelil osm branek. Utkání zkončilo výsledkem 11 : 6.
V posledním utkání jsme poměřili síly s družstvem Bolevce. Měli jsme na dosah vítězství v turnaji a nechtěli jsme připustit zaváhání na poslední chvíli. Soupeře jsme přehráli rozdílem 10 : 5 a slavili jsme !
Při vyhlašování výsledků jsme přebírali od starosty městského obvodu Plzeň 1 pana Mgr. Miroslava Brabce pohár za první místo v "Duhovém turnaji" v kategoriji přípravek.  
 Celé dopoledne nás strašilo počasí , ale opravdu se rozpršelo, až když jsme odjížděli domů.
Naše sestava: Petr Zeda , Martin Charvát , Daniel Klik , Jakub Lukeš , Kristýna Auingerová , Anežka Hejlová , Tereza Kantoříková a Klára Beranová.
Naši střelci: Petr Zeda - 30 , Daniel Klik - 8 , Jakub Lukeš - 1 , Kristýna Auingerová - 1

Pohár vítězů turnaje:

Výsledky "Duhového turnaje"

 

Vloženo 4.5.2013

Turnaj přípravek Plzeň-Újezd 4.5.2013

Naše přípravka se o víkendu představila na hřišti ligového Plzně-Újezda. Úkolem našich nejmenších bylo dokázat , že vítězství z turnaje v Litohlavech nebylo náhodné. Začali jsme dobře. Hned v prvním utkání se nám podařilo porazit družstvo Přeštice B rozdílem 15:2 . Nejvíce branek našeho týmu v tomto zápase zaznamenal Petr Zeda a to 10. V druhém utkání jsme porazili družstvo Přeštice C s celkovým skóre 11:7. Vtomto zápase vstřelila nejvíce branek Kristýnka Auingerová a to 5. Naši ostatní ostrostřelci Petr , Jakub a Danda zaznamenali každý dvě branky. Třetí utkání bylo pro naše barvy velkou zkouškou , jelikož v poslední době jsou naše zápasy s družstvem Přeštice A velice napínavé. Nepostrádají bouřlivou atmosféru, zvraty v průběhu utkání a vyrovnané skóre. Na turnaji v Přešticích jsme dokázali přeštická děvčata porazit , ale v Litohlavech jsme po poločase 10:6 byli rádi za remízu 15:15. V Újezdě se nám povedlo zvítězit tentokrát přesvědčivě 13:8 . Utkání mělo náboj , atmosféru a bouřlivou diváckou kulisu, takže i rodče ukázaly, že jim sportovní úspěch dětí není lhostejný. Střelecky se nejvíce prosadil, již tradičně Petr se šesti zásahy. Daniel dal pět branek a Kristýnka dvě. V předposledním utkání jsme změřily síly s omlazeným celkem Božkova. Vyhráli jsme 12:0. Nejvíce zatížil konto soupeře Petr a to sedmi góly. V posledním zápase turnaje jsme se utkali s domácím celkem . S kluky z Plzně-Újezda máme z posledních turnajů pasivní bilanci a průběh zápasů se nechá chakterizovat asi tak , že se Zeda "vozí"na Hrůzovi a když útočí Litohlavy, tak si zase Hrůza "osedlá" Petra Zedu. Takto by se nechala chakterizovat těsná osobní obrana, kterou proti sobě vzájemně hráči praktikují. Tito dva střelci svými schopnostmi převyšují svoje spoluhráči i protihráče. Ani tentokrát jsme bohužel nanašli na našeho soupeře recept a prohráli jsme 12:14. O naše branky se postarali Petr Zeda - 7 , Daniel Klik - 4 , Jakub Lukeš - 1 . 
Na turnaji jsme vzhledem k prohře s Újezdem obsadili druhé místo. Útěchou nám mohla být sladká odměna v podobě dortu .
Naše sestava:
Martin Charvát , Adam Černý , Petr Zeda , Jakub Lukeš , Daniel Klik , Kristýna Auingerová , Klára Beranová , Anežka Hejlová a Tereza Kantoříková
Nejužitečnějším hráčem naše družstva , byl zvolen "srdcař" Jakub Lukeš . Jakub je velký bojovník .
Naši střelci:
Petr Zeda                 - 32 branek
Daniel Klik               - 19 branek
Kristýna Auingerová  - 8 branek
Jakub Lukeš             - 5 branek  

Diplom

Výsledky turnaje:

Vloženo 27.4.2013

Turnaj přípravek Litohlavy 27.4.2013

V sobotu 27.4.2013 proběhl na našem hřišti pod Vršíčkem turnaj přípravek . Naši borci , po výborném výkonu na turnaji v Přešticích , chtěli dokázat , že jejich druhé místo nebyla náhoda.
V prvním utkání nás čekal soupeř z Tymákova . V tomto zápase dostal nejvíce prostoru na naší straně Daniel Klik , jemuž se povedlo zatížit konto soupeře dvanácti brankami . V utkání jsme zvítězili 16:5.
Dalším soupeřem nám byli chlapci z Přeštic . Po poločase 7 : 3 jsme v klidu dokázali dohrát utkání do vítězného konce. Nejlepšími střelci v tomto duelu byli Petr Zeda s osmi a Daniel Klik se čtyřmi zásahy.
Ve třetím utkání nám byli soupeřem házenkáři z Božkova . Už v Přešticích hráli v dosti omlazené sestavě, takže do boje mohla zasáhnout i naše lavička , tak se také stalo že jsme v poločase vedli 12:0 . V tomto utkání se velice dobře ukázala Kristýna Auningerová , které se povedlo vstřelit 11 branek . Petr Zeda skóroval sedmkrát a Daniel Klik zaznamenal čtyři zásahy. 
Vyvrcholením turnaje bylo naše poslední utkání s děvčaty z Přeštic. V průběhu prvního poločasu jsme se ujali vedení , které se nám povedlo navyšovat , a to hlavně díky střeleckým výkonům Petra Zedy a Daniela Klika. Po poločasovám výsledku 10:6 jsme v druhém poločase začali ztrácet . Přeštická děvčata hrála výborně . Obsazovala na celém hřišti. Nebyli jsme schopni hrát systém a rychle nám docházely síly. Některé souboje byly již dost vyhecované a těsná osobní obrana dělala problém hráčům obou družstev. Hráli jsme hlavně na rychlé protiútoky což bylo riskantní , ale s menším rizikem ztráty míče v přechodové fázi. Nakonec jsme byli rádi za konečnou remízu 15:15. 
Při rovném počtu bodů o našem vítězství rozhodl rozdíl skóre , který jsme měli o dvě branky lepší. Naše vítězství bylo těsné a dlužno dodat , že tentokrát vyhrál šťastnější !

Naši střelci:
Petr Zeda                  - 28 branek
Daniel Klik                 - 24 branek
Kristýna Auningerová - 13 branek
Jakub Lukeš              -   1 branka

Nastoupili jsme v sestavě:
Petr Zeda , Martin Charvát , Daniel Klik , Jakub Lukeš , Kristýna Auningerová , Anežka Hejlová , Klára Beranová a Tereza Kantoříková .

Výsledky turnaje

Sladká odměna za I. místo v turnaji přípravek . Dort z cukrářské dílny Vágnerová & Mašková :-))

Radost našich hráčů při přebírání cen byla opravdu veliká.

Vloženo 23.4.2013

Rozpis turnajů přípravek

Na poslední chvíli máme kompletní rozpis turnajů přípravek. 27.4. přivítáme rovněž přípravky u nás na hřišti pod Vršíčkem. Začátek turnaje je v 8:30. Máme přislíbenou účast družstev z Božkova, Tymákova a dvou družstev z Přeštic.

27.4. - Hřiště TJ Litohlavy - Začátek v 8.30 . Konec je plánovaná v 11:00
  4.5. - Hřiště TJ Plzeň Újezd
11.5. - Hřiště SK Plzeň Bolevec - Turnaj přípravek je součástí oslav 100let trvání Sokola Bolevec .

Vloženo 19.4.2013

Turnaj Přípravek Plzeň-Újezd

Naše družstvo házenkářské přípravky odcestuje 4.5.2013 na turnaj přípravek do Plzně-Újezda . Všichni věříme že naše smíšené družstvo prokáže stoupající formu a opět se popereme o medailové pozice . 

Vloženo 13.4.2013

Turnaj Přípravek Přeštice 13.4.2013

Naše přípravka reprezentovala naši tělovýchovnou jednotu na turnaji v Přešticích . Po úspěšné halové sezóně a trénincích v hale v Ejpovicích a ve školce v Litohlavech , jsme se chtěli přesvědčit , jestli naše příprava se ubírala správným směrem , a jestli bude znát na dětech zlepšení přímo v soutěžním utkání . Po právě odehraném turnaji můžeme konstatovat , že jsme v současné době schopni hrát vyrovnané zápasy i s nejlepšímy družstvy turnajů přípravek . Družstvo TJ Božkova , které do poslední doby nemělo konkurenci , dorazilo tentokrát hodně omlazené a my jsme je dokázali porazit 20:13 . Družstvo hochů TJ Přeštice jsme přehráli 18:10 a postoupili jsme do finálové skupiny . Tam na nás čekali naši velcí rivalové z Plzně -Újezda jsou pro nás trošku smolnějším soupeřem , protože jsme na ně opět nenašli recept a prohráli jsme o jeden gól 12:13 . V posledním utkání finálové skupiny jsme si "zpravili chuť " na děvčatech TJ Přeštice A . Tato děvčata jsou ve svojí kategorii naprosto bezkonkurenční . Dokáží si poradit i se stejně starými chlapci . Dokázala porazit i našeho přemožitele z Újezda , ale my jsme je porazili 14:12 . Těmito vyrovnanýmy výsledky se tabulka finálové skupiny poněkud zamotala a o vítězi a pořadí na ostatních příčkách rozhodovalo skóre zápasů , a to jsme měli o několik branek horší než děvčata z družstva TJ Přeštice A. Patří nám druhé místo a kluci z Plzně -Újezda obsadili třetí příčku . Rovněž je velice potěšující že se naši hráči prosazují díky výkonům i individuálně . Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Martin Charvát . Za zmínku stojí rovněž výkon  Petra Zedy , který zatížil konto našich soupeřů 51 brankami .Podrobnější přehled výsledků si prohládněte na odkazu dole.

Naše přípravka nastoupila ve složení: Petr Zeda , Jakub Lukeš , Daniel Klik , Martin Charvát , Kristýna Auingerová , Anežka Hejlová a Tereza Kantoříková .

http://tj-litohlavy.websnadno.cz/hazena_pripravka/turnaj_pripravek_13.4.2013.pdf

Jakub Lukeš v pěkné házenkářské pozici pečlivě střežený bránícími hráči přípravky TJ Přeštice a nakonec také i faulovaný.

Zády k fotografce Adéle Maškové je bránící Daniel Klik . Naši branku pozorně střeží Martin Charvát .

Dort byla naše trofej za druhé místo . Po převzetí ceny to netrvalo dlouho a z dortu zbyla jen krabice a kraječkový ubrousek.

Vloženo 6.4.2013

Turnaj Přípravek Přeštice

Naše družstvo přípravky odcestuje 13.4. na první jarní turnaj přípravek do Přeštic . Budeme zde obhajovat čtvrté místo z našeho prvního vystoupení na turnajích přípravek , které naši nejmenší odehráli na podzim právě v Přešticích . Během našeho působení v této kategorii jsme si zvykli na to , že se naše barvy umisťovaly na medailových místech a tak držme dětem palce .

Vloženo 10.2.2013

Turnaj přípravek Plzeň - Doubravka

ZOSK SNH pořádala 5.1.2013 v Plzni na Doubravce turnaj přípravek . Stejně jako Mikulášský turnaj , tak i tento byl uspořádán v tělocvičně školy Plzeň Zábělská . Družstva byla rozdělena do dvou skupin . Na chlapecká a dívčí . Našemu družstvu byli soupeřem chlapci z TJ Přeštice , Sokola Ejpovice , TJ  Plzeň - Újezd a TJ Božkov . Naši nejmenší bombarďáci nakonec obsadili třetí místo a při slavnostním vyhlášení byli dekorováni bronzovou medailí.

http://tj-litohlavy.websnadno.cz/hazena_pripravka/pripravky_doubravka_5.1.2013.pdf

Vloženo 10.2.2013

Mikulášský turnaj přípravek

8.12.2012 pořádala TJ Tymákov turnaj přípravek , kterého se účastnila čtyři družstva chlapců a čtyři družstva dívek . Naši mladí házenkáři se nakonec , po smolném zápase s celkem Plzně - Újezda a porážce s chlapci Božkova museli spokojit se čtvrtým místem .

http://tj-litohlavy.websnadno.cz/hazena_pripravka/pripravky_doubravka_8.12.2012.pdf

Vloženo 13.2.2013

Turnaj přípravek - TJ Litohlavy

13.10.2012 jsme uspořádali turnaj přípravek . Družstva byla rozdělena na chlapecká a dívčí . Naši nejmenší házenkáři obsadili druhé místo za suverénním Božkovem , který zatím v kat. chlapců kraluje , stejně tak jako naprosto bezkonkurenční Přeštice A mezi dívkami . Počasí nám bylo nakloněno , a tak hráči , diváci a náštěvníci našeho areálu zažili u nás příjemné dopoledne . Zvláštní poděkování patří panu Viktoru Stránskému za zapůjčení zvukové aparatury .

http://tj-litohlavy.websnadno.cz/hazena_pripravka/pripravky_litohlavy_13.10.2012.pdf

Vloženo 13.2.2013

Turnaj přípravek - TJ Božkov

22.9.2012

Podruhé v sezóně se naše přípravka představila v soutěži , tentokrát na hřišti TJ Božkov . Náštěvníci mohli sledovat nejen dobrou házenou v podání nejmenších šuterů , ale i slavnostní otevření víceúčelového hřiště . Fanoušci litohlavské hézené , kterých se zde sešlo hodně , mohli zatleskat našim chlapcům a děvčatům , kteří obsadili konečné druhé místo za chlapci z pořádající TJ Božkov .                                                                        

http://tj-litohlavy.websnadno.cz/hazena_pripravka/pripravky_bozkov_22.9.2012.pdf

Vloženo 13.2.2012

Turnaj přípravek - TJ Přeštice

8.9.2012 se poprvé v historii národní házené v Litohlavech hráči naší přípravky zapojili do soutěže . Nejdříve jsme měli obavu naše děti do soutěže přihlásit . Učinili jsme tak až měsíc po termínu :-)) a na začátku nebylo patrné , jestli mají větší trému děti , nebo trenéři Karel Nekut a Václav Hudík . Hned po prvních zápasech jsme věděli , že tento "pokus" či novinka bude přinášet mnoho radosti pro všechny zúčastněné . Naše premiéra nakonec dopadla nad očekávání dobře a naše přípravka obsadila čtvrté místo v konkurenci osmi družstev .

http://tj-litohlavy.websnadno.cz/hazena_pripravka/pripravky_prestice__8.9.2012.pdf

TOPlist