Soustředění národní házená

29.3.- 1.4.2018

Velikonoční soustředění družstev mládeže

Obrázky:

Podle obrázků na "Rajčeti" to vypadá, že jsme se jenom ládovali knedlíky a myli nádobí, ale házenou jsme hráli také:-))

imageVloženo 29.10.2017
26.- 29.10.2017

Podzimní soustředění družstev mládeže

Jídelníček:              Denní rozvrh:                Seznam potřeb:

Z národní házené jsme hlavně trénovali střelbu, výkroky z brankoviště, pokutové hody a dlouhé přihrávky. Dále jsme se snažili zlepšit kličku na obránce a rozehrávání standardních situací. V soutěžním testu útočníků i v pokutových hodech zvítězil Lukáš Šůcha. Ve vytrvalostních běžeckých disciplínách se dařilo Adamovi Černému.
Flórbalem jsem si zpestřili nejeden večer. Uspořádali jsme si turnaj, v kterém si nejlépe vedla trojice Krtek, Sejky Maty.

Na louce nad "státovkou" jsme sehráli pro mnohé z nás první ragbiový zápas s pravou šiškou. Pravidla jsme malinko upravili. Nebyla nouze o pěkné a tvrdé skládky, jen uvolnit šišku řádně podle pravidel byl někdy problém, jelikož ji přikryla pěkná hromada. Nejtvrdší hráčkou ragby byla jednohlasně zvolena Sabina Fastová, která se nezalekla ani těch nejurostlejších "mlynářů" družstva kluků!
Softbal nás letos dokonale pohltil, a tak jsme si vzali vybavení i na soustředění. Sportovně se musí přiznat, že s chytáním a házením míčku se zatím pereme, ale odpaly to je něco jiného. Krtek a nebo Maty to umějí napálit skvěle a mají za sebou již několik "homerunů".
Páteční odpoledny jsme věnovali mokré přípravě, ale nebylo to jen polehávání ve výřivce (to měl povolené jen trenér dorostenek). V plaveckém závodě měl tentokrát nejlepší formu Václav Fiala.

Projekt "Soustředění družstev mládeže 2017" podpořilo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.

imageVloženo 1.9.2017
17. - 20.8.2017

Prázdninové soustředění družstev mládeže TJ Litohlavy

Jídelníček:             Denní rozvrh:

imageVloženo 4.4.2017
13.-16.4.2017

Oddílové soustředění družstev mládeže TJ Litohlavy

Jídelníček:                   Denní rozvrh:                 Výsledky turnaje - florbal:

imageVloženo 13.11.2016
26.-30.10.2016

Oddílové soustředění mládeže TJ Litohlavy

Výsledky turnajů :   Handbálek:   Basket:   Florbal:     Výsledky pětiboje:
Výsledky víceboje st. žactva:

V době podzimních prázdnin od 26.-30.10.2016 pořáda TJ Litohlavy oddíl národní házené podzimní soustředění družstev mládeže, kterého se zúčastnilo 31 sportovců. Ubytováni jsme byli v tělocvičně v Ejpovicích a ve sportovním areálu místních sokolů se odehrávala převážná část sportovního vyžití, které jsme pro svoje svěřence připravili. Do programu soustředění jsme nezařadili jen národní házenou, ale děti si mohli zasoutěžit a vyzkoušet basketbal, florbal, handbal a házenkářský víceboj. Zpestřením byl páteční výlet na Ostrý kámen, sobotní táborák, večerní hry a návštěva požární zbrojnice v Ejpovicích. Snídaně a svačiny pro nás nachystaly maminky hráčů přípravky, které nás zásobovaly dobrotami všeho druhu. O obědy a večeře jsme měli postaráno ve školní jídelně v Ejpovicích. O sportovní stránku se starala nejen trojice trenérů TJ Litohlavy Radek Tycar, Pavel Šnajdr, Karel Nekut, ale také trenérky Iva Králová z SKH Stupno a Monika Valášková ze Sokola Krčín, kterým moc děkujeme za pomoc a přínos při organizaci naší sportovní akce. Poděkování za spolupráci patří rovněž SDH Ejpovice, TJ Sokol Ejpovice a panu Jaromíru Kalčíkovi starostovi obce Ejpovice.