TJ Litohlavy z.s.

Rozpis a výsledky zápasů

Tabulka+výsledky 

Krajský přebor-muži

 

 

KP muži - tabulka / výsledky 2014

 

 

Pořadí Tým Zápasů Výher Proher Skóre Body
             
1. TJ Sokol Horažďovice 14 14 0 80 : 18 28
2. TJ Litohlavy 14 10 4 57 : 41 20
3. AC Zruč-Senec B 14 9 5 53 : 45 18
4. TJ Slavoj Tachov 14 8 6 52 : 46 16
5. TJ Baník Stříbro 14 6 8 44 : 54 12
6. SK Kornatice 14 3 11 35 : 63 6
7. TJ Sokol Žihle 14 3 11 39 : 59 6
8. SKP Planá 14 3 11 32 : 66 6

č. u. kolo datum domácí hosté výsledek
           
1. 1. 3.5. Zruč-Senec B Tachov 3 : 4
2.   3.5. Žihle Planá 6 : 1
3.   3.5. Litohlavy Horažďovice 0 : 7
4.   3.5. Kornatice Stříbro 2 : 5
5.   3.5. Zruč-Senec B Planá 5 : 2
6.   3.5. Žihle Tachov 5 : 2
7.   3.5. Litohlavy Stříbro 4 : 3
8.   3.5. Kornatice Horažďovice 1 : 6
           
9. 2. 10.5. Tachov Litohlavy 4 : 3
10.   10.5. Planá Kornatice 3 : 4
11.   10.5. Horažďovice Zruč-Senec B 6 : 1
12.   10.5. Stříbro Žihle 4 : 3
13.   10.5. Tachov Kornatice 5 : 2
14.   10.5. Planá Litohlavy 2 : 5
15.   10.5. Horažďovice Žihle 5 : 2
16.   10.5. Stříbro Zruč-Senec B 3 : 4
           
17. 3. 17.5. Horažďovice Tachov 7 : 0
18.   17.5. Stříbro Planá 4 : 3
19.   17.5. Zruč-Senec B Litohlavy 5 : 2
20.   17.5. Žihle Kornatice 3 : 4
21.   17.5. Horažďovice Planá 6 : 1
22.   17.5. Stříbro Tachov 0 : 7
23.   17.5. Zruč-Senec B Kornatice 6 : 1
24.   17.5. Žihle Litohlavy 3 : 4
           
25. 4. 31.5. Žihle Zruč-Senec B 2 : 5
26.   31.5. Litohlavy Kornatice 5 : 2
27.   31.5. Horažďovice Stříbro 6 : 1
28.   31.5. Tachov Planá 6 : 1
           
29. 5. 7.6. Tachov Zruč-Senec B 3 : 4
30.   7.6. Planá Žihle 4 : 3
31.   7.6. Horažďovice Litohlavy 5 : 2
32.   7.6. Stříbro Kornatice 5 : 2
33.   7.6. Tachov Žihle 5 : 2
34.   7.6. Planá Zruč-Senec B 1 : 6
35.   7.6. Horažďovice Kornatice 6 : 1
36.   7.6. Stříbro Litohlavy 1 : 6
           
37. 6. 14.6. Litohlavy Tachov 4 : 3
38.   14.6. Kornatice Planá 5 : 2
39.   14.6. Zruč-Senec B Horažďovice 0 : 7
40.   14.6. Žihle Stříbro 2 : 5
41.   14.6. Litohlavy Planá 6 : 1
42.   14.6. Kornatice Tachov 3 : 4
43.   14.6. Zruč-Senec B Stříbro 2 : 5
44.   14.6. Žihle Horažďovice 2 : 5
           
45. 7. 6.9. Tachov Horažďovice 3 : 4
46.   6.9. Planá Stříbro 4 : 3
47.   6.9. Litohlavy Zruč-Senec B 6 : 1
48.   6.9. Kornatice Žihle 3 : 4
49.   6.9. Tachov Stříbro 4 : 3
50.   6.9. Planá Horažďovice 2 : 5
51.   6.9. Litohlavy Žihle 6 : 1
52.   6.9. Kornatice Zruč-Senec B 2 : 5
           
53. 8. 13.9. Zruč-Senec B Žihle 6 : 1
54.   13.9. Kornatice Litohlavy 3 : 4
55.   13.9. Stříbro Horažďovice 2 : 5
56.   13.9. Planá Tachov 5 : 2

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------

                                ROČNÍK 2013  

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Krajský přebor družstev mužů 2013

KOLO DEN DATUM ČAS DOMÁCÍ VS. HOSTÉ VÝSLEDEK
   1. kolo   So    4.5.2013    9.00   TJ Litohlavy  vs.   SK Kornatice 6:1
   2.a 3. kolo   So  11.5.2013    9.00    TJ Litohlavy  vs.   TJ Sokol Horažďovice 5:2
 15.00   TJ Litohlavy  vs.   SK Vodokrty 5:2
   4.a 5. kolo   So  18.5.2013    9.00   SKP Planá  vs.   TJ Litohlavy 0:7
 15.00   TJ Plzeň Litice  vs.   TJ Litohlavy 2:5
   6.a 7. kolo   So  25.5.2013    9.00   TJ Sokol Žihle  vs.   TJ Litohlavy 1:6
 17.00   AC Zruč-Senec B  vs.   TJ Litohlavy 1:6
   8. kolo   So    8.6.2013    9.00   SK Kornatice  vs.   TJ Litohlavy 3:4
   9.a 10. kolo   So  15.6.2013    9.00   TJ Litohlavy  vs.   SKP Planá 6:1
 15.00   TJ Litohlavy  vs.   TJ Plzeň Litice 5:2
 11.a 12. kolo   So    7.9.2013    9.00   TJ Litohlavy  vs.   TJ Sokol Žihle 7:0
 15.00   TJ Litohlavy  vs.   AC Zruč-Senec B 3:4
 13.a 14. kolo   So  14.9.2013    9.00   TJ Sokol Horažďovice  vs.   TJ Litohlavy 5:2
 15.00   SK Vodokrty  vs.   TJ Litohlavy 2:5

 

Konečná tabulka krajského přeboru mužů 2013

Pořadí Tým Zápasů Výher Proher Skóre Body
             
1. AC Zruč-Senec 2004 B 14 13 1 72 : 26 26
2. TJ Litohlavy 14 12 2 72 : 26 24
3. TJ Sokol Horažďovice 14 10 4 59 : 39 20
4. SK Kornatice 14 7 7 46 : 52 14
5. TJ Sokol Žihle 14 5 9 40 : 58 10
6. TJ Plzeň Litice 14 4 10 43 : 55 8
7. SKP Planá 14 3 11 34 : 64 6
8. SK Vodokrty 14 2 12 26 : 72 4



 

TOPlist