Vloženo 31.7.2015

Družstvo žen TJ Litohlavy po sezóně 2014/2015 ukončilo činnost:

imageVloženo 28.4.2015

TJ Litohlavy : TJ Sokol Dobřív "B"  24 : 10 (12:1)

Dva body se povedlo získat našim ženám v utkání proti soupeřkám z TJ Sokol Dobřív "B". Družstvu hostí se evidentně nepovedlo první dějiství. Naše obrana hrála opravdu dobře a v druhém poločase se našemu útoku vedlo náskok ještě navyšovat. Utkání řídil pan Petr Tausche.
Střelkyně našeho družstva:
Šárka Huclová - 10 , Kateřina Bejčková - 10 , Adéla Mašková - 3 , Kateřina Drahoňovská - 1

imageVloženo 20.10.2014

TJ Litohlavy : TJ Sokol Dobřív A  15 : 13 (8:7)

V pravdě husarský kousek se povedl našim ženám, které v sedmi hráčkách dokázaly porazit dobřívské Áčko. Hráčky Sokola Dobřív nezažívají zrovna nejlepší sezónu a na body z Litohlav si vzhledem k umístění v tabulce dělaly laskominy.
Takže jména těch sedmi statečných:
Brankářka: Vágnerová Pavla
Obránkyně: Bradnová Anna , Koldušková Klára , Cingrošová Anna
Útočnice: Huclová Šárka - 8 , Bejčková Kateřina - 6 , Bradnová Hana - 1

imageVloženo 28.9.2014

TJ Litohlavy : TJ Sokol Tymákov C   10 : 21 (4:10)

Bez Kateřiny Bejčkové jsme vzdorovali soupeři jen prvních patnáct minut, potom se utkání změnilo v jednoznačnou záležitost hostujícího týmu.
Naše sestava:
Obránkyně: Bradnová Anna , Koldušková Klára , Vágnerová Anna , Cingrošová Anna
Útočnice: Huclová Šárka - 7 , Mašková Adéla - 2 , Bradnová Hana - 1 , Hrubá Monika

imageVloženo 10.9.2014

TJ Litohlavy : SKH Stupno   15 : 25 (7:11)

Hosté nastoupili k utkání bez své nejlepší obránkyně. Možná jsme mohli uvažovat o zisku bodů, ale naše děvčata ani proti oslabenému soupeři, kdy na středu obrana hrála útočnice, prostě neměla den. Nepřesnosti v rozehrávce a neúčinná střelba byly příčinami našeho nezdaru.
Obránkyně: Bradnová Anna , Koldušková Klára , Smetáková Michaela , Köstelová Linda
Útočnice: Bejčková Kateřina - 7 , Mašková Adéla - 4, Huclová Šárka - 4 , Bradnová Hana

imageVloženo 31.8.2014

TJ Litohlavy : TJ Božkov  9 : 20 ( 5:10 )

Za neustálého deště a pod laskavým dohledem sudího Václava Havránka naše ženy nestačily na soupeřky z Božkova. Rozjezd měla obě družstva pomalejší, ale i mokrému míči na vzdory se bylo na co dívat. Na straně domácích zaujal diváky výkon brankářky Jany Šůchové a osm branek Šárky Huclové. Na straně hostí to byla střelkyně deseti branek Lucie Václavíková.
Brankářka: Jana Šůchová
Obránkyně: Michaela Smetáková , Pavla Vágnerová , Martina Šplíchalová , Klára Koldušková
Útočnice: Šárka Huclová - 8 , Adéla Mašková - 1 , Anna Bradnová

Vloženo 9.4.2014

imageVloženo 10.9.2013

TJ Litohlavy : TJ Sokol Nezvěstice  10 : 18 (3:11)

Před slabou diváckou kulisou a bez Kateřiny Bejčkové v útoku jsme v sobotu 7.9.2013 nastoupili proti našemu soupeři ze Sokola Nezvěstice. Divácká podpora by se hodila, ale více našim hráčkám vadila absence naší nejlepší střelkyně. V prvním poločase jsme vstřelili pouze tři branky. Hlavně Šárka měla kopec smůly a proti našim snahám o vstřelení naší branky byla i hostující brankářka, která předváděla opravdu kvalitní výkony. V druhém dějiství jsme se soupeřem již drželi krok, ale díky hrozivému rozdílu ve skóre jsme na bodový zisk mohli zapomenout.
Branky našeho družstva vstřelili: Adéla Mašková - 3 , Šárka Huclová - 6 , Bradnová Hana - 1
Nastoupili jsme v sestavě:
V brance: Pavla Vágnerová
Obrana: Anna Vágnerová , Klára koldušková , Anna Bradnová , Martina Šplíchalová , Tereza Číhová
Útok: Adéla Mašková , Šárka Huclová , Hana Bradnová a Lucie Šnajdrová

imageVloženo 1.9.2013

Sokol Blovice "B" : TJ Litohlavy  23 : 15

Družstvo žen TJ Litohlavy se první zářijový den představilo na hřišti Sokola Blovice proti místní rezervě. Utkání svojí píšťalkou začal ve 13:00 pan Zdeněk Kugler. Záčátek byl plný nepřesností na obou stranách a ještě ve 20. minutě utkání byl stav nerozhodný 3 : 3 !! Obrany kralovaly a v naší brance se i částečně díky nemohoucnosti mísních střelkyň dařilo i Pavle Vágnerové. Potom se našemu útoku přestalo dařit úplně. Ve 25. minutě jsme ještě hráli 6 : 3 což bylo přijatelné, ale do konce půle jsme neskórovali, zatímco soupeřky se trefily ještě 3x. Nedokázali jsme se prosadit ze standartních situací. Naše útočnice se uvolňovaly těžko, a pokud se do šance dostaly neměly dostatek sil a klidu k přesnému zakončení. Poločasové skóre 9 : 3 bylo hrozivé. Po přestávce se naše družstvo rozstřílelo. Osmělila se hlavně Kateřina, ale k naší smůle se dařilo i našim soupeřkám. Házená se hrála pohledná, ale na našich ženách byla již vidět únava, jalikož k utkání jsme přicestovaly s jednou hráčkou na střídání, což je prostě málo. Dokázali jsme se dostat na rozdíl tří gólů. To se hrála 45. minuta utkání, ale to bylo vše. K vyrovnání nás soupeřky nepustily. Ke konci jsme odešli fyzicky. Nedokázali jsme soupeřky obsazovat, a nebo se při rozehrávkách uvolňovat, proto jsme několik balonů jenom odevzdali. Po šedesáti odehraných minutách si naposledy pan rozhodčí zadul do píšťalky a závěrečné skóre 23 : 15 , které bylo na světelné tabuli, pan sudí potvrdil.
Naše branky vsítili: Kateřina Bejčková - 11 , Adéla Mašková - 2 , Šárka Huclová - 2
Obrana: Klára koldušková , Linda Köstelová , Anna Bradnová , Anna vágnerová
Útok: Kateřina Bejčková , Adéla Mašková a Šárka Huclová

Vloženo 6.4.2013

Rozpis zápasů TJ Ltohlavy

V dokumentu pdf naleznete rozlosování všech domácích i venkovních utkání družstev žen , mužů a mladších žáků TJ Litohlavy . U několika utkání mladších žáků neznáme ještě čas začátku utkání a u turnajů přípravek známe jen termín prvního turnaje , ale u soutěží dospělích je rozlosování až na jednu vyjímku kompletní . Tréninky družstva žen jsou každý pátek od 17:00 hod.