TJ Litohlavy z.s.

Pohár ČNS žen

 

  POHÁR ŽEN 2014              
                 
  registrovaná družstva: NK Hloubětín            
    SK Liapor WITTE Karlovy Vary            
    TJ Litohlavy            
    TJ Slavoj Český Brod            
    SK Radotínský sportovní klub            
    NK Zaječov            
    TJ Spartak Čelákovice            
    TJ SOLIDARITA Praha            
    TJ Pankrác            
                 
                 
  VÝSLEDKY Z JEDNOTLIVÝCH TURNAJŮ:         PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ    
                 
  TJ Pankrác 11.5.2014   singl          
pořadí tým sestava body     tabulka po 1. turnaji    
1 SK Liapor WITTE Karlovy Vary Lenka Plachá 6   pořadí tým počet bodů  
2 TJ Spartak Čelákovice Pavlína Pěčková 4   1 SK Liapor WITTE Karlovy Vary 8  
3 TJ SOLIDARITA Praha Monika Janková 3   2 TJ Spartak Čelákovice 5  
4 SK Liapor WITTE Karlovy Vary Lucie Rezková 2   3 TJ SOLIDARITA Praha 3  
5-8 SK Radotínský sportovní klub Alena Vokounová 1   4-6 SK Radotínský sportovní klub 1  
5-8 TJ Pankrác Marie Jůzová 1   4-6 TJ Pankrác 1  
5-8 TJ Spartak Čelákovice Lucie Mojdlová 1   4-6 NK Hloubětín 1  
5-8 NK Hloubětín Lucie Žárová 1   7 TJ Litohlavy 0  
9-12 TJ SOLIDARITA Praha Gabriela Chudáčková 0   8 NK Zaječov 0  
9-12 TJ Litohlavy Lenka Mužíková 0   9 TJ Slavoj Český Brod 0  
9-12 TJ Slavoj Český Brod Jana Kratochvílová 0          
9-12 TJ Slavoj Český Brod Eva Kudrnáčová 0          
13-16 TJ Litohlavy Lenka Černá 0          
13-16 NK Hloubětín Petra Procházková 0          
13-16 TJ Pankrác Lucie Límová 0          
13-16 NK Hloubětín Michaela Procházková 0          
17-18 TJ Pankrác Pavla Sedláčková 0          
17-18 SK Radotínský sportovní klub Jana Veselá 0          
                 
                 
  SK Liapor WITTE Karlovy Vary 17.5.2014   dvojice          
pořadí tým sestava body     tabulka po 2. turnaji    
1 SK Liapor WITTE Karlovy Vary "A" L. Plachá, V. Vacková 6   pořadí tým počet bodů  
2 SK Liapor WITTE Karlovy Vary "B" A. Vavřinová, L. Rezková 4   1 SK Liapor WITTE Karlovy Vary 18  
3 Andělská Hora K. Vejdovská, K. Rendlová, K. Rendlová -   2 TJ Spartak Čelákovice 8  
4 TJ Spartak Čelákovice "A" A. Komlóšiová, L. Mojdlová 2   3 TJ SOLIDARITA Praha 3  
5-8 TJ Slavoj Český Brod "B" Lu. Bártová, La. Bártová 1   4 TJ Slavoj Český Brod 2  
5-8 TJ Spartak Čelákovice "B" D. Hořejší, P. Pěčková 1   5-8 SK Radotínský sportovní klub 1  
5-8 TJ Slavoj Český Brod "A" E. Kudrnáčová, A. Vokáčová 1   5-8 TJ Pankrác 1  
5-8 TJ Litohlavy "B" M. Michalková, B. Michalková, M. Mužíková 1   5-8 NK Hloubětín 1  
9-12 TJ Pankrác "B" V. Řeháčková, P. Sedláčková 0   5-8 TJ Litohlavy 1  
9-12 TJ SOLIDARITA Praha V. Voithová, Z. Kosová 0   9 NK Zaječov 0  
9-12 TJ Litohlavy "A" L. Černá, L. Mužíková 0          
9-12 TJ Pankrác "A" H. Laštovičová, M. Jůzová 0          
13-16 SK Radotínský sportovní klub J. Veselá, G. Kočandklová 0          
13-16 TJ Pankrác "C" T. Doležalová, E. Hotťálková 0          
13-16 NK Zaječov "B" V. Beretková, Š. Tomášová 0          
13-16 NK Zaječov "A" A. Stelšovská, M. Maříková 0          
9-17 TJ Slavoj Český Brod "C" J. Kloudová, H, Hájková 0          
                 
                 
                 
  NK Hloubětín 1.6.2014   dvojice          
pořadí tým sestava body     tabulka po 3. turnaji    
1 SK Liapor WITTE Karlovy Vary   6   pořadí tým počet bodů  
2 TJ Spartak Čelákovice "C"   4   1 SK Liapor WITTE Karlovy Vary 24  
3 NK Hloubětín "A"   3   2 TJ Spartak Čelákovice 15  
4 TJ Spartak Čelákovice "A"   2   3-5 TJ SOLIDARITA Praha 4  
5-8 TJ Slavoj Český Brod "B"   1   3-5 TJ Slavoj Český Brod 4  
5-8 TJ Spartak Čelákovice "B"   1   3-5 NK Hloubětín 4  
5-8 TJ Slavoj Český Brod "A"   1   6-8 TJ Pankrác 1  
5-8 TJ SOLIDARITA Praha   1   6-8 SK Radotínský sportovní klub 1  
          6-8 TJ Litohlavy 1  
          9 NK Zaječov 0  
                 
  TJ Litohlavy 8.6.2014   trojice          
pořadí tým sestava body     tabulka po 4. turnaji    
1 Andělská hora Vejdovská K., Rendlova V. a K. -   pořadí tým počet bodů  
2 TJ Spartak Čelákovice "A" Mojdlová, Pečková, Komlóšiová 4   1 SK Liapor WITTE Karlovy Vary 24  
3 TJ SOLIDARITA Praha Chudáčková, Čermáková, Janková 3   2 TJ Spartak Čelákovice 19  
4 TJ Pankrác "B" Hošťálková, Límová, Jůzová 2   3 TJ SOLIDARITA Praha 7  
5 TJ Litohlavy "A" Mužíková L., Michalková M., Černá 1   4-5 TJ Slavoj Český Brod 5  
6 NK Hloubětín Perglerová, Žárová, Kučerová, Nikolau 1   4-5 NK Hloubětín 5  
7 TJ Pankrác "A" Řeháčková, Rosenbergová, Sedláčková 1   6 TJ Pankrác 4  
8 TJ Slavoj Český Brod "B" Vokáčová A., Kratochvílová, Hájková 1   7 TJ Litohlavy 2  
9 TJ Slavoj Český Brod "A" Kudrnáčová, Bártová L., Mrázková 0   8 SK Radotínský sportovní klub 1  
10 TJ Spartak Čelákovice "B" Kolářová, Lžičařová, Maršálová, Hořejší 0   9 NK Zaječov 0  
11 NK Zaječov "A" Křížova, Stelšovská, Maříková 0          
12 TJ Litohlavy "B" Mužíková M., Michalková B., Oliberiusová 0          
13 NK Zaječov "B" Benetková, Tomášová, Tomcová 0          
14 SK Radotínský sportovní klub Blanarová, Veselá, Kočanrlová 0          
15 TJ Slavoj Český Brod "C" Buchtová, Kloudová, Jíchová 0          
                 
                 
                 
  TJ Slavoj Český Brod 15.6.2014   trojice          
pořadí tým sestava body     tabulka po 5. turnaji    
1 TJ Spartak Čelákovice "A" Mojdlová, Pečková, Komlóšiová 6   pořadí tým počet bodů  
2 SK Liapor WITTE Karlovy Vary Plachá, Vacková, Rezková 4   1 SK Liapor WITTE Karlovy Vary 28  
3 TJ Slavoj Český Brod "B" Kudrnáčová, Bártová, Mrázková 3   2 TJ Spartak Čelákovice 26  
4 TJ Pankrác "A" Límová, Jůzová, Hoštálková 2   3-4 TJ SOLIDARITA Praha 8  
5-8 TJ SOLIDARITA Praha Písařová, Čadinová, Holomková 1   3-4 TJ Slavoj Český Brod 8  
5-8 TJ Spartak Čelákovice "B" Lžičařová, Maršálová, Mullerová 1   5-6 NK Hloubětín 6  
5-8 TJ Litohlavy Černá Le., Michalková, Mužíková M., Mužíková L. 1   5-6 TJ Pankrác 6  
5-8 NK Hloubětín "A" Čížková, Nikolau, Perglerová, Žárová 1   7 TJ Litohlavy 3  
9-12 NK Hloubětín "B" Procházková, Čiháková, Kučerová 0   8 SK Radotínský sportovní klub 1  
9-12 TJ Pankrác "B" Doležalová, Řeháčková, Rosenbergová, Sedláčková 0   9 NK Zaječov 0  
9-12 TJ Slavoj Český Brod "A" Vokáčová A., Kratochvílová, Čmelíková 0          
9-12 SK Radotínský sportovní klub Vokounová, Veselá, Blanárová, Kočandrlová 0          
13-16 TJ Slavoj Český Brod "D" Kadeřábková, Choudková, Jíchová 0          
13-16 NK Zaječov "A" Benetková, Tomcová, Stelšovská 0          
13-16 NK Zaječov "B" Křížová, Maříková, Tomášová 0          
13-16 TJ Slavoj Český Brod "C" Kloudová, Bašusová, Buchtová 0          
                 
                 
                 
  TJ SOLIDARITA Praha 22.6.2014   dvojice          
pořadí tým Žárová body     tabulka po 6. turnaji    
1 TJ Spartak Čelákovice "B" Lžičařová, Pěčková 6   pořadí tým počet bodů  
2 TJ SOLIDARITA Praha "A" Čermáková, Janková 4   1 TJ Spartak Čelákovice 33  
3 SK Liapor WITTE Karlovy Vary Vavřinová, Vacková 3   2 SK Liapor WITTE Karlovy Vary 31  
4 NK Hloubětín "A" Perglerová, Žárová 2   3 TJ SOLIDARITA Praha 12  
5-8 TJ Slavoj Český Brod "A" Vokáčová A., Bártová 1   4-5 TJ Slavoj Český Brod 9  
5-8 NK Hloubětín "B" Procházková, Čížková, Hořejší 1   4-5 NK Hloubětín 9  
5-8 TJ Spartak Čelákovice "A" Mojdlová, Komlóšiová 1   6 TJ Pankrác 6  
5-8 TJ Litohlavy "B" Michálková B., Mužíková L., Černá 1   7 TJ Litohlavy 4  
9-12 TJ Litohlavy "A" Michálková, Mužíková M. 0   8 SK Radotínský sportovní klub 1  
9-12 TJ Pankrác "A" Jůzová, Límová 0   9 NK Zaječov 0  
9-12 TJ SOLIDARITA Praha "B" Čadinová, Kosová 0          
9-12 SK Radotínský sportovní klub Vokounová, Veselá, Kočandrlová 0          
13-16 TJ Slavoj Český Brod "D" Kloudová, Bašusová 0          
13-16 TJ Slavoj Český Brod "C" Čmelíková, Mrázková 0          
13-16 TJ Pankrác "B" Hoštálková, Rosenbergová 0          
13-16 NK Zaječov "A" Stelšovská, Maříková 0          
17-19 NK Zaječov "B" Tomášová, Tomcová 0          
17-19 TJ Slavoj Český Brod "B" Kratochvílová, Choutková 0          
17-19 TJ Slavoj Český Brod "E" Jíchová, Buchtová 0          
                 
                 
                 
  TJ Spartak Čelákovice 31.8.2014   trojice          
pořadí tým sestava body     tabulka po 7. turnaji    
1 SK Liapor WITTE Karlovy Vary Plachá, Vavřinová, Vacková 6   pořadí tým počet bodů  
2 TJ Spartak Čelákovice "A" Komlóšiová, Mojdlová, Pěčková P. 4   1 TJ Spartak Čelákovice 38  
3 TJ Pankrác Límová, Rosenbergová, Tesková 3   2 SK Liapor WITTE Karlovy Vary 37  
4 TJ SOLIDARITA Praha Čadinová, Holomková, Kosová 2   3 TJ SOLIDARITA Praha 14  
5-8 TJ Spartak Čelákovice "B" Lžičařová, Maršálová, Kolářová 1   4-5 TJ Slavoj Český Brod 10  
5-8 NK Hloubětín Perglerová, Číšková, Procházková 1   4-5 NK Hloubětín 10  
5-8 TJ Slavoj Český Brod "A" Havránková, Mrázková, Vokáčová A. 1   6 TJ Pankrác 9  
5-8 SK Radotínský sportovní klub Kočandrlová, Vokounová, Blanárová 1   7 TJ Litohlavy 4  
9-12 NK Zaječov Benetrová, Stelšovská, Maříková 0   8 SK Radotínský sportovní klub 2  
9-12 TJ Litohlavy Mužíková, Michálková B. a M. 0   9 NK Zaječov 0  
9-12 TJ Slavoj Český Brod "C" Bašusová, Jíchová, Buchtová 0          
9-12 TJ Slavoj Český Brod "B" Kloudová, Kadeřábková, Kratochvílová 0          
                 
                 
                 
  NK Zaječov 7.9.2014   trojice          
pořadí tým sestava body     tabulka po 8. turnaji    
1 SK Liapor WITTE Karlovy Vary Plachá, Vavřinová, Vacková, Rezková 6   pořadí tým počet bodů  
2 TJ Pankrác "A" Límová, Rosenbergová, Tesková 4   1 SK Liapor WITTE Karlovy Vary 43  
3 TJ Spartak Čelákovice "A" Mojdlová, Pěčková, Komlóšiová 3   2 TJ Spartak Čelákovice 43  
4 TJ Spartak Čelákovice "B" Kolářová, Lžičařová, Maršálová 2   3 TJ SOLIDARITA Praha 15  
5-8 TJ SOLIDARITA Praha Janková, Lukáčová, Kosová 1   4 TJ Pankrác 14  
5-8 TJ Slavoj Český Brod "A" Čmelíková, Koblížková, Vokáčová A. 1   5 TJ Slavoj Český Brod 11  
5-8 TJ Pankrác "B" Doležalová, Řeháčková, Hoštálková 1   6 NK Hloubětín 10  
5-8 TJ Litohlavy Michálková B. a M., Mužíková, Černá 1   7 TJ Litohlavy 5  
9-12 SK Radotínský sportovní klub Veselá, Blanárová, Kočandrlová 0   8 SK Radotínský sportovní klub 2  
9-12 TJ Slavoj Český Brod "B" Kratochvílová, Kadeřábková, Vašusová 0   9 NK Zaječov 0  
9-12 NK Zaječov "B" Štěpničková, Benetková, Tomcová 0          
9-12 NK Zaječov "A" Stelšovská, Tomášková, Maříková 0          

 

 

  POHÁR ŽEN 2013            
               
  registrovaná družstva: NK Hloubětín          
    SK Karlovy Vary Liapor          
    NK Litohlavy          
    TJ Slavoj Český Brod          
    TJ Útěchov Brno          
    NK Zaječov          
    TJ Čelákovice          
    SK Kotlářka          
               
               
  VÝSLEDKY Z JEDNOTLIVÝCH TURNAJŮ:         PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ  
               
  Hloubětín 12.5.2013   dvojice        
pořadí tým sestava body     tabulka po 1. turnaji  
1 SK Karlovy Vary Liapor "A"   6   pořadí tým počet bodů
2 TJ Útěchov Brno "A"   4   1 SK Karlovy Vary Liapor 8
3 NK Litohlavy "B"   3   2-3 TJ Útěchov Brno 5
4 SK Karlovy Vary Liapor "B"   2   2-3 NK Litohlavy 5
5-8 NK Litohlavy "A"   1   4 NK Hloubětín 1
5-8 NK Hloubětín "C"   1   5-8 TJ Slavoj Český Brod 0
5-8 TJ Útěchov Brno "B"   1   5-8 NK Zaječov 0
5-8 NK Litohlavy "C"   1   5-8 TJ Čelákovice 0
9-20 TJ Slavoj Český Brod "B"   0   5-8 SK Kotlářka 0
9-20 NK Hloubětín "B"   0        
9-20 TJ Čelákovice "B"   0        
9-20 SK Kotlářka   0        
9-20 TJ Čelákovice "A"   0        
9-20 NK Zaječov   0        
9-20 TJ Slavoj Český Brod "A"   0        
9-20 TJ Čelákovice "D"   0        
9-20 TJ Čelákovice "C"   0        
9-20 NK Hloubětín "A"   0        
9-20 TJ Čelákovice "E"   0        
               
               
               
  SK Karlovy Vary - Doubí 19.5.2013   dvojice        
pořadí tým sestava body     tabulka po 2. turnaji  
1 SK Karlovy Vary Liapor "A" Plachá, Vacková 6   pořadí tým počet bodů
2 NK Litohlavy "C" Vrátná, Bartošová 4   1 SK Karlovy Vary Liapor 15
3 TJ Útěchov Brno "A" Flašarová, Fendrichová 3   2 NK Litohlavy 11
4 NK Hloubětín "A" Perglerová, Žárová 2   3 TJ Útěchov Brno 9
5-8 TJ Útěchov Brno "B"   1   4 NK Hloubětín 3
5-8 SK Karlovy Vary Liapor "B"   1   5-8 TJ Slavoj Český Brod 0
5-8 NK Litohlavy "B"   1   5-8 NK Zaječov 0
5-8 NK Litohlavy "A"   1   5-8 TJ Čelákovice 0
9-17 TJ Čelákovice "B"   0   5-8 SK Kotlářka 0
9-17 TJ Čelákovice "C"   0        
9-17 TJ Slavoj Český Brod "B"   0        
9-17 TJ Slavoj Český Brod "A"   0        
9-17 NK Hloubětín "B"   0        
9-17 NK Litohlavy "D"   0        
9-17 NK Zaječov   0        
9-17 NK Litohlavy "E"   0        
9-17 TJ Čelákovice "A"   0        
               
               
               
  NK Litohlavy 2.6.2013   trojice        
pořadí tým sestava body     tabulka po 3. turnaji  
1 SK Karlovy Vary Liapor Plachá, Vavřinová, Vacková, Rezková 6   pořadí tým počet bodů
2 NK Litohlavy "B" Vrátná, Vaňourková, Plzáková 4   1 SK Karlovy Vary Liapor 21
3 NK Litohlavy "A" M. Pražská, A. Pražská, Šmírová 3   2 NK Litohlavy 18
4 TJ Útěchov Brno Jílková, Kováčová, Koscelánská 2   3 TJ Útěchov Brno 11
5-8 TJ Slavoj Český Brod   1   4 NK Hloubětín 4
5-8 NK Zaječov   1   5-7 TJ Slavoj Český Brod 1
5-8 NK Hloubětín   1   5-7 NK Zaječov 1
5-8 TJ Čelákovice "B"   1   5-7 TJ Čelákovice 1
9-11 TJ Čelákovice "A"   0   8 SK Kotlářka 0
9-11 TJ Čelákovice "C"   0        
9-11 NK Litohlavy "C"   0        
               
               
               
  TJ Pankrác 9.6.2013   singl        
pořadí tým sestava body     tabulka po 4. turnaji  
1 NK Litohlavy Michaela Šmírová 6   pořadí tým počet bodů
2 SK Karlovy Vary Liapor Lucie Rezková 4   1 NK Litohlavy 28
3 NK Litohlavy Soňa Vrátná 3   2 SK Karlovy Vary Liapor 26
4 TJ Čelákovice Lucie Mojdlová 2   3 TJ Útěchov Brno 12
5 TJ Útěchov Brno Iveta Koscelánská 1   4 NK Hloubětín 5
6 SK Karlovy Vary Liapor Andrea Vavřinová 1   5 TJ Čelákovice 3
7 NK Litohlavy Markéta Pražská 1   6-7 TJ Slavoj Český Brod 1
8 NK Hloubětín Petra Procházková 1   6-7 NK Zaječov 1
9-15 NK Litohlavy Anna Pražská 0   8 SK Kotlářka 0
9-15 TJ Čelákovice Pavlína Pěčková 0        
9-15 TJ Slavoj Český Brod Dominika Havránková 0        
9-15 NK Litohlavy Veronika Vaňourková 0        
9-15 NK Zaječov Veronika Benetková 0        
9-15 NK Zaječov Monika Maříková 0        
9-15 NK Zaječov Adéla Stelšovská 0        
               
               
               
  TJ Slavoj Český Brod 16.6.2013   trojice        
pořadí tým sestava body     tabulka po 5. turnaji  
1 SK Karlovy Vary Liapor Plachá, Vavřinová, Rezková 6   pořadí tým počet bodů
2 TJ Útěchov Brno Flašarová, Kokešová, Koscelánská 4   1-2 NK Litohlavy 32
3 NK Litohlavy "B" Pytlíková, Vanourková, Vrátná 3   1-2 SK Karlovy Vary Liapor 32
4 TJ Čelákovice "B" Pěčková, Sládková, Komlošiová 2   3 TJ Útěchov Brno 16
5-8 NK Hloubětín "A" Perglerová, Žárová, Nicolaou 1   4-5 NK Hloubětín 6
5-8 SK Kotlářka Praha Turek, Henčlová, Čížková, Kučerová 1   4-5 TJ Čelákovice 6
5-8 NK Litohlavy "A" Pražská, Pražska A., Šmírová 1   6-8 TJ Slavoj Český Brod 1
5-8 TJ Čelákovice "C" Mojdlová, Kadeřábková, Vokounová, Blanárová 1   6-8 NK Zaječov 1
9-12 NK Zaječov Benetková, Maříiková, Stelšovská 0   6-8 SK Kotlářka 1
9-12 TJ Slavoj Český Brod "A" Vokáčová, Bártová Lucka, Mrázková, Jíchová 0        
9-12 TJ Čelákovice "A" Lžičařová, Hořejší, Veselá 0        
9-12 TJ Slavoj Český Brod "B" Bártová La., Havránková, Kratochvílová, Svobodová 0        
13-14 NK Hloubětín "B" Dundrová, Čiháková, Procházková 0        
13-14 NK Litohlavy "C" Černá, Mužíková, Michálková 0        
               
               
               
  TJ Útěchov Brno 23.6.2013   dvojice        
pořadí tým sestava body     tabulka po 6. turnaji  
1 TJ Útěchov Brno "A" Flašarová, Fendrichová 6   pořadí tým počet bodů
2 NK Litohlavy "A" Vrátná, Bartošová 4   1 NK Litohlavy 38
3 SK Karlovy Vary Liapor Vavřinová, Vacková, Plachá 3   2 SK Karlovy Vary Liapor 35
4 NK Hloubětín "A"   2   3 TJ Útěchov Brno 23
5-8 NK Litohlavy "B"   1   4 NK Hloubětín 9
5-8 NK Litohlavy "D"   1   5 TJ Čelákovice 6
5-8 TJ Útěchov Brno "B"   1   6-8 TJ Slavoj Český Brod 1
5-8 NK Hloubětín "B"   1   6-8 NK Zaječov 1
9-12 TJ Čelákovice "B"   0   6-8 SK Kotlářka 1
9-12 TJ Útěchov Brno "C"   0        
9-12 TJ Čelákovice "A"   0        
9-12 TJ Čelákovice "C"   0        
13-15 TJ Útěchov Brno "D"   0        
13-15 NK Litohlavy "C"   0        
13-15 NK Litohlavy "E"   0        
               
               
               
  Čelákovice 1.9.2013            
pořadí tým sestava body     tabulka po 7. turnaji  
1 SK Karlovy Vary Liapor Plachá, Vacková, Rezková 6   pořadí tým počet bodů
2 NK Litohlavy "A" Vrátná, Vaňourková, Šmírová 4   1 NK Litohlavy 44
3 TJ Čelákovice "B" Komlóšiová, Mojdlová, Lžičařová 3   2 SK Karlovy Vary Liapor 41
4 TJ Čelákovice "A" Hořejší, Kadeřábková, Pěčková 2   3 TJ Útěchov Brno 24
5-8 TJ Slavoj Český Brod Vokáčová, Bártová Luc., Havránková 1   4 TJ Čelákovice 11
5-8 NK Litohlavy "B" Pražská M., Pražská A., Pytlíková, Plzáková 1   5 NK Hloubětín 9
5-8 TJ Útěchov Brno Koscelánská, Kokešová, Kováčová 1   6 TJ Slavoj Český Brod 2
5-8 NK Litohlavy "C" Mužíková, Michalková, Černá 1   7-8 NK Zaječov 1
9-11 TJ Čelákovice "C" Vokounová, Blanárová, Veselá 0   7-8 SK Kotlářka 1
9-11 NK Hloubětín Perglerová, Žárová, Nicolaou, Dundrová 0        
9-11 NK Zaječov Stelšovská, Maříková, Štěpničková 0        
               
               
               
  NK Zaječov 8.9.2013   trojice        
pořadí tým sestava body     tabulka po 8. turnaji  
1 SK Karlovy Vary Liapor Vacková, Plachá, Vavřinová 6   pořadí tým počet bodů
2 TJ Útěchov Brno "A" Flašarová, Fendrichová, Koscelánská 4   1 NK Litohlavy 49
3 TJ Čelákovice "B" Komlóšiová, Kolářová, Mojdlová 3   2 SK Karlovy Vary Liapor 47
4 NK Litohlavy "B" Pražská M., Pražská A., Bartošová 2   3 TJ Útěchov Brno 29
5-8 NK Litohlavy "D" Černá, Michalková, L. Mužíková 1   4 TJ Čelákovice 14
5-8 TJ Útěchov Brno "B" Víšková, Matoušová, Kováčová, Kokešová 1   5 NK Hloubětín 9
5-8 NK Litohlavy "A" Vrátná, Vaňourková, Šmírová 1   6 TJ Slavoj Český Brod 2
5-8 NK Litohlavy "C" Pytlíková, Plzáková, M. Mužíková 1   7-8 NK Zaječov 1
9-12 NK Zaječov "A" Stelšovská, Maříková, Humlová 0   7-8 SK Kotlářka 1
9-12 NK Zaječov "B" Štěpničková, Benetková, Tomcová 0        
9-12 TJ Slavoj Český Brod Bártová, Jíchová, Kratochvílová, Mrázková 0        
9-12 TJ Čelákovice "A" Kadeříbková, Hořejší, Pěčková 0        
               

 

TOPlist