Hráči 2014/2015

Vloženo 27.6.2015

20.6.2015

Utkání Dívky : Hoši

Někteří naši borci pojali nástup k utkání proti družstvu dívek poněkud ve stylu "RETRO". Jejich vysoko vytažené trenky možná někomu mohly evokovat oblečení sportovců z poloviny minulého století. V každém případě si užívají ten fakt, že jejich nohy, alespoň opticky, dosahují délky dolních končetin topmodelky Adriany Sklenaříkové:-)). Je samozřejmé, že borci z přípravky netuší "která bije" a naproti tomu Adam Liška zůstává s úsměvem nad věcí:-))

Vloženo 24.5.2015

TJ Litohlavy : TJ Sokol Kyšice   28 : 4 (12:1)

První řada: Daniel Klik , Kristýna Auingerová , Adam Černý , Tereza Kantoříková
Druhá řada: Matouš Moravec , Jaroslav Brožík , Jakub Lukeš , Martin Charvát a Lukáš Šůcha

Vloženo 23.5.2015

TJ Sokol Nezvěstice : TJ Litohlavy  9 : 6 (5:2)

Ležící: Matouš Moravec
Druhá řada: Adam Černý , Daniel Klik , Kristýna Auingerová , Tereza Kantoříková , Jakub Lukeš
Třetí řada: Martin Charvát , Jaroslav Brožík , Lukáš Šůcha a Valerie Šauerová

Vloženo 16.5.2015

TJ Litohlavy : DIOSS Nýřany  36 : 0 (18:0)

První řada: Jaroslav Brožík, Adam Černý, Jakub Lukeš, Valerie Šauerová, Matouš Moravec
Druhá řada: Daniel Klik, Kristýna Auingerová, Tereza Kantoříková, Martin charvát a Lukáš Šůcha.

A pro přátele jsme:-))
Terka, Kika, Bican, Martin, Čudlín, Jarín, Danda, Krtek a Maty:-))

vloženo 16.4.2015

Mladší žáci TJ Litohlavy : TJ Litice  20 : 3 (11:1)

První řada: Matouš Moravec
Druhá řada: Kristýna Auingerová , Daniel Klik , Jakub Lukeš , Tereza Kantoříková , Adam Černý
Třetí řada: Karel Nekut , Jaroslav Brožík , Valerie Šauerová , Lukáš Šůcha a Martin Charvát.

Vloženo 28.2.2015

ZHPM mladší žáci  2. místo

První řada: Patrik Hromádka , Václav Fiala , Tereza Kantoříková
Druhá řada: Karel Nekut , Jakub Lukeš , Daniel Klik , Matouš Moravec , Lukáš Šůcha , Valerie Šauerová a Kristýna Auingerová.

Vloženo 3.9.2014

Trénink ml.žáků 3.9.2014

Na hrací ploše odpočívají: Daniel Klik, Adam Černý
Druhá řada: Tereza Kantoříková , Tereza Brejchová , Valerie Šauerová , Lukáš Šůcha , Kristýna Auingerová a Jakub Lukeš.