TJ Litohlavy z.s.

Hráči 2013/2014

Vloženo 13.4.2014

Turnaj Přípravek Litohlavy 12.4.2014 - 2. a 7. místo

Naše sestava:
První řada TJ Litohlavy dívky: Kantoříková Tereza, Sedláčková Julie, Auingerová Kristýna, Beranová Klára a Hejlová Anežka.
Druhá řada TJ Litohlavy hoši: Černý Adam, Fiala Antonín, Čipera Filip, Fiala Václav, Klik Daniel, Charvát Šimon, Martin, Lukeš Jakub.
Třetí řada trenéři: Tycar Radek, Nekut Karel, Hejl Zdeněk.

Vloženo 2.3.2014

Turnaj přípravek Přeštice 23.2.2014 - 2. a 5. místo

Naše sestava:
První řada TJ Litohlavy dívky: Hejlová Anežka , Kantoříková Tereza a Auingerová Kristýna
Druhá řada TJ Litohlavy hoši: Černeckij Maxim , Fiala Antonín , Černý Adam , Klik Daniel , Lukeš Jakub a Fiala Václav.

Vloženo 12.1.2014

Turnaj přípravek ZOSK SNH 11.1.2014 - 3. a 8. místo

Naše sestava:
První řada: TJ Litohlavy dívky - Hejlová Anežka , Kantoříková Tereza , Beranová Klára , Kristýna Auingerová
Druhá řada: TJ Litohlavy hoši - Černý Adam , Fiala Václav , Fiala Antonín , Klik Daniel , Lukeš Jakub a Černeckij Maxim.

Vloženo 14.12.2013

Turnaj přípravek SK Plzeň Bolevec 7.12.2013 - 5. a 7. místo


Naše sestava:
Na palubovce leží Daniel Klik
druhá řada: Klára Beranová , Tereza Kantoříková , Antonín Fiala , Jakub Lukeš
třetí řada: Karel Nekut , Anežka Hejlová , Kristýna Auingerová , Václav Fiala a Zdeněk Hejl

Vloženo 28.9.2013

Turnaj přípravek Litohlavy 28.9.2013 - 3. a 7. místo



Nastoupili jsme v sestavě:
První řada: Družtvo dívek - Julie Sedláčková , Tereza Kantoříková , Anežka Hejlová , Kristýna Auingerová
Druhá řada: Družstvo chlapců - Maxík Černecký , Jakub Lukeš , Filip Čipera , Adam Černý , Daniel Klik , Václav Fiala

Vloženo 14.9.2013

Turnaj přípravek Božkov 14.9.2013 - 2. místo

Nastoupili jsme v sestavě:
Přední řada: Kristýna Auingerová , Tereza Kantoříková , Klára Beranová , Anežka Hejlová , Kateřina Pěnkavová
Zadní řada: Zdeněk Hejl , Adam Černý , Jakub Lukeš , Daniel Klik , Filip Čipera a Karel Nekut
Při vyhlášení výsledků jsme měli proč se usmívat, i když někteří si možná mysleli na příčky nejvyšší, ale druhé místo je vynikající.

Vloženo 31.8.2013

Turnaj přípravek Přeštice 31.8.2013

Nastoupili jsme v sestavě:
První řada: Klára Beranová , Tereza Kantoříková
Druhá řada: Anežka Hejlová , Jakub Lukeš , Daniel Klik , Kristýna Auingerová a Adam Černý.

TOPlist