TJ Litohlavy z.s.

Články

Vloženo 31.7.2015

Družstvo žen TJ Litohlavy po sezóně 2014/2015 ukončilo činnost:

Národní házená - ženy

Vloženo 17.5.2013

BLOVICE B - LITOHLAVY 20:18

Podrobnosti se vytvářejí

 

Vloženo 17.5.2013

LITOHLAVY - TYMÁKOV B 11:26

Do zápasu s jedním z kandidátů na přední příčky, s mužstvem Tymákova B jsme nastupovali s cílem pokusit se eliminovat jejich útočnou sílu. Tento záměr se nám ne zcela podařil. Zkušenosti některých hráček soupeře s bojů o ligové body se projevili v celé své kráse. A když k tomu přičtem ještě dosti deštivé počasí, které dělalo spíš starosti nám než soupeři, zrodil se výsledek, pro nás velmi nepříznivý. V takovýchto zápasech je ale třeba zbírat zkušenosti pro další boje.

Sestava: b- Šůchová J., o- Wágnerová P., Bradnová A., Koldušková K., Köstelová L., Šplíchalová M., ú- Bejčková K., Mašková A., Huclová Š., Ženíšková J. 

Vloženo 14.5.2013                         

NEZVĚSTICE - LITOHLAVY 15 : 14

K dalšímu zápasu do nezvěstic jsme odjížděli v dost oslabené sestavě,což nám mnoho optimismu před zápasem nedávala. Někdy ale takováto věc mužstvo nabudí k lepším výkonům. A to se také potvrdilo. A když se k tomu přidalo několik nepřesností domácího celku, svitla nám naděje na dobrý výsledek. Většinu zápasu sice domácí vedli, ale ne více, jak o dvě tři branky. V poslední čtvrtině utkání ale odskočily na čtyři branky, a vše se zdálo být jasné. Ale bojovnost našich děvčat spolu s několika chybamy domácích nám dovolila vísledek snížit na jednu branku. A to jsme ještě měli k dobru trest po čase, ovšem z dost nevýhodné pozice. K němu se postavila Adéla ale bohužel vyšla naprázdno. I přes prohru jsme odehráli jeden z lepších zápasů.

   Sestava: b- Šůchová J., o- Vágnerová P., Smetáková M., Koldušková K., ú- Mašková A., Huclová Š., Šnajdrová  L.

Vloženo 1.5.2013

LITOHLAVY - CHUDENICE  14 : 12                                                                                                                                                   

 Jelikož náš další soupeř je také ze spodních pater tabulky, byla povinost jít do zápasu s cílem zisku dvou bodů. Průběh prvního poločasu tomu také nasvědčoval. Vytvořili jsme si vcelku pohodlný náskok 10:5. Ve druhé půli se ale náš útok poněkud zadrhl, a výsledkem toho bylo postupné snižování našeho náskoku. V této části zápasu ale výborně zapracovala obrana a brankářka, které držely soupeře neustále na odstup jedné až dvou branek.A tímto stylem hry se nám povedlo zápas dovést do vítězného konce. Pochvalu zaslouží celé mužstvo za bojovnost především v době, kdy se herně tolik nedařilo.                                                                                              Sestava:b- Šůchová J., o- Bradnová A., Šplíchalová M., Smetáková M., Číhová T., ú- Bejčková K. 8b,    Mašková  A. 2b, Huclová Š. 4b, Šnajdrová L.                        

Vloženo 1.5.2013

ŠTĚNOVICE - LITOHLAVY  8:5 NEDOHRÁNO

Další náš zápas se měl odehrát na náhradním hřišti Štěnovic, na hřišti v Božkově. Komentář k tomuto zápasu není ani třeba, jelikož jsme se nechali unést okolnostmi utkání a zbytečně se nechali vylučovat. Dvojí vyloučení za hráčskou lavičku, jedno za zahození míče a bylo po zápase. Výsledek zápasu určí až STK.                                                                                                    

Vloženo 1.5.2013

LITOHLAVY - ÚJEZD 15:19

Další náš zápas se odehrál na našem hřišti 21.4. s celkem Újezda.V podzimní části soutěže jsme s tímto soupeřem utrpěli nepříjemnou prohru, proto naše taktika zněla přidržet míč co nejdéle v útoku a "nepůjčit" tak míč soupeři a držet ho co nejdále na dostřel naší branky. Tento způsob hry se nám dařilo vcelku  dodržet, ale postupem času přece jen soupeř ukázal své kvality a odkočil nám na rozdíl několika branek. V závěru už svími zkušenostmi si výsledek pohlídal. Je třeba ale vyzdvihnout bojovnost našich děvčat, zejména obrany v čele s brankářkou.                                                                                                                                                                Sestava: b- Smetáková M., o- Vágnerová P., Koldušková K., Šplíchalová M., Číhová T., ú-Bejčková K. 12b, Mašková A. 2b, Šnajdrová L.

Vloženo 19.4.2013

DOBŘÍV - LITOHLAVY 22:21

14. dubna jsme zajížděli opět na hřiště soupeře, tentokrát do Dobříva. Domácí po odhlášení svého b-mužstva doplnili svoji soupisku o některé hráčky s tohoto týmu.Naše mužstvo bylo také kompletní, dokonce se nám podařilo přemluvit Michalu na pozici druhé brankářky. Tento tah se ukázal jako vcelku zdařilý.V prvním poločase nám soupeř utekl na rozdíl čtyř branek, a vše se zdálo být jasné. Naše děvčata ale nesložila zbraně a několika povedenými akcemi náskok soupeře snížila. Při jednom z trestných hodů dobřívských děvčat jsme vystřídali brankářku, Michala tento trest chytila a v bráně již zůstala do konce zápasu. A bylo to vydařené střídání, protože po několika útocích jsme šli dokonce do vedení. V předposlední minutě domácí vyrovnali, pak se ještě vystřídaly po jednom útoku na každé straně bez úspěchu.Při necelé minutě do konce utkání  jsme byli v držení míče mi, ale útok se nám podařilo zakončit střelou vedle branky soupeře. Domácím vznikl prostor ještě na jeden útok. Toho dokonale využili a trestem po čase zvrátili výsledek ve svůj prospěch. Z našeho pohledu dost smolná prohra, ale děvčatům patří uznání za bojovnost, zejména ve druhém poločase. Je třeba ještě dodat, že stále je   co zlepšovat nejen na hře, ale i na taktické přípravě.                                                                                                    Sestava: b- Šůchová J., Smetáková M., o- Vágnerová P., Koldušková K., Bradnová A., Šplíchalová M., Číhová T., Köstelová L., ú-Bejčková K.13b, Mašková A.7b,Ženíšková J.1b, Šnajdrová L.                                          

Vloženo 1.5.2013

DOBŘÍV B - LITOHLAVY 0:10 KONTUMAČNĚ
 
13.dubna jsme měli sehrát dohrávaný zápas s béčkem Dobříva. Jelikož se ale toto družstvo odhlásilo ze soutěžě, byl výsledek zápasu předem jasný. Všechny dosavadní výsledky tohoto družstva zůstaly platné a za nesehrané zápasy se připisují soupeřům dva body a skore 10:0. Tak snadno jsme uhráli dva body.                                                                                                   

Vloženo 19.4.2013

PŘÍCHOVICE - LITOHLAVY 33:7

V neděli 7. dubna jsme na úvod jarní části zajížděli na hřiště vedoucích Příchovic.Už skutečnost, že jsme odjížděli bez naší nejlepší útočnice Katky Bejčkové nevěštil nic dobrého.Od samého začátku jsme tahali za pomyslný kratší část provazu, a domácí nám udělili nejen výsledkově, ale i herně lekci z házené. Ze zápasu jsme si odnesli krom drtivé porážky i doufám poučení, jak zvládat lépe zápasy s takovýmto soupeřem.                    Sestava: b- Šůchová J., o- Vágnerová P., Koldušková K., Smetáková M., Šplíchalová M., Číhová T., ú- Mašková A. 4b, Huclová Š., 1b, Ženíšková J. 1b, Šnajdrová L. 1b.                                                 

TOPlist