TJ Litohlavy z.s.

Články

SEZÓNA 2014

 

 

Čelákovice-turnaj trojic

31.8.2014 

image(Čelákovice). Po prázdninové pauze vstupovaly hráčky Čelákovic do posledních dvou turnajů Poháru ČNS žen s dvoubodovým náskokem. Čekalo se, jak se popasují s očekávaným náporem karlovarského Liaporu. Nakonec své vedení neuhájily a musely prvenství v celém seriálu přepustit právě lázeňskému týmu.

Poslední srpnovou neděli se sešlo na sedmém turnaji Poháru ČNS žen v Čelákovicích 12 trojic. Domácí dvě sestavy se chtěly pokusit uhájit vedoucí postavení v seriálu, naopak jediná trojice Karlových Varů vítězstvím zaútočit na prozatímní vedení domácích. Ve finále si to opravdu rozdaly zástupkyně obou týmů ze špičky tabulky. Sestava Liaporu ve složení Plachá, Vavřinová, Vacková vítězstvím nad Komlóšiovou, Mojdlovou a Pěčkovou pro sebe zajistila plný počet bodů. Na třetí místo se po výhře nad Solidaritou probojovala Pankrác, druhá trojice Čelákovic skončila ve čtvrtfinále a získala tak do celkového hodnocení pouze jeden bod. Díky svému triumfu se Západočešky přiblížily v průběžné tabulce k vedoucím Čelákovicím na rozdíl jediného bodu a celá soutěž nabrala na dramatičnosti. Našemu družstvu ve  složení Lucie Mužíková, Barbora Michalková a Marie Michalková se příliš nedařilo a do vyřazovacích bojů nepostoupilo.

2014 pcnsz2d 03Součástí programu byla také motivační soutěž. Účastnice měly za úkol nahrávat bez doteku země placírkou. Zúčastnilo se jí deset hráček s věkovým omezením pětadvaceti let. Zvítězila v ní Andrea Vavřinová (Liapor Karlovy Vary) před domácí Lucií Mojdlovou (obě 19 nahrávek) a Marií Michalkovou z Litohlav (18 nahrávek). O prvenství zástupkyně Karlových Varů rozhodl až rozstřel.

 

Lázeňské dvojky

17.květen 2014 Karlovy Vary

Pro propršeném týdnu jsme odjížděli na turnaj dvojek do Karlových Varú s obavami o počasí. Cedule lázeňské metropole nás a naše Výborné fanoušky přivítala jasnou oblohou. Vlastně jeden mráček tu byl. Po již dříve avizovaných chybějících dresových  trenýrkách ohlásila Léňa i nepřítomnost nohejbalové obuvi. V tu chvíli atmosféra v autě hodně zhoustla......... Ale pojďme k nohejbalu. Celkem se sjelo 18 dvojic, které byly rozlosovány do 4 skupin. Z každé skupiny postupovaly první dva. Naše Ačko tvořila Lucka s Lenkou. Hned na úvod sehrály velmi kvalitní a vyrovnaný zápas s Brodem A. Bohužel však během prvního setu v zápalu boje zapomínaly na taktické pokyny a prohrály 8:10. Druhý byl ještě vyrovnanější a skončil rozdílem bodu v náš neprospěch. Druhý zápas vyzněl jednoznačně ve prospěch Andělské Hory. Ve třetím vyhrály nad Zaječovem 2:0. Celkově to stačilo na třetí místo ve skupině.                                                            Duo Majda Míša bylo nalosováno do pětičlenné skupiny. S Radotínem si poradily 10:5, 10:8, brodské céčko přejely 10:3 a 10:2. První set rozhodujícího zápasu o postup do osmičky proti béčku Pankráce sehrály velmi zodpovědně a povolily soupeřkám pouhé dva body. Ve druhém setu za stavu 9:2 polevily v koncentraci a pravidelně se střídaly v chybách.      Ani oddechový čas příliš nepozvedl jejich ztracené sebevědomí. Až posledním možným míčem v setu dovedly zápas do vítězného konce a zajistily si postup do play-off. Závěrečná prohra 10:3 a 10:5 s pozdějšími vítězkami celého turnaje (Liapor KV) již nic ve skupině ohledně postupu neřešila. Vyřazovací pavouk přiřadil našim holkám tým Čelákovice A( Mojdlová, Komlóšiová). První set držely krok se soupeřkami a dokázaly získat 7 bodů. Ve druhém se projevila herní vyzrálost čelákovské dvojky, která ukončila set v poměru 10:3. Celkově Majda s Míšou obsadily 5-8. místo a kromě bodu do celkové tabulky brala každá štangli loveckého salámu.

       

Singlová premiéra

11.květen 2014 Pankrác

Turnajem v singlu byla zahájena nová sezóna Poháru ČNS žen v nohejbalu. Družstvo pro tento ročník tvoří:

Lenka Černá, Michaela Mužíková,Lucie Mužíková,Marie Michalková a Barbora Michalková.

Všechny hráčky se na svůj první soutěžní start v této náročné disciplíně pilně připravovaly. Bohužel pro náhlá zranění některých hráček odcestovala  na Pankrác pouze Lenka Černá, Lucie Mužíková a její sestra Míša, která se zhostila role fotoreportérky. Turnaje se zúčastnilo 18 hráček, které byly rozděleny do 2 skupin po 5 a dvou po čtyřech. Obě naše zástupkyně byly nalosovány do početnějších skupin, tudíž si každá zahrála čtyři dvousetové zápasy.                         Lenka Černá - Chudáčková(Soldarita Praha)   1:1      Vokounová(Radotín)    0:2    Sedláčková(Pankrác)   1:1      Žárová(Hloubětín)    0:2        Celkově čtvrté místo ve skupině.                                                                                                     Lucie Mužíková  - Veselá(Radotín)    2:0    Plachá(Karlovy Vary)   0:2   Jůzová(Pankrác)  1:1   P.Procházková  (Hloubětín)  1:1          Celkově třetí místo ve skupině.                                                                                                            Lucce chyběly k postupu mezi 8 nejlepších dva vyhrané míče! Obě hráčky svazoval přílišný respekt ze soupeřek v prvních setech. Ve druhých se začaly více prosazovat a vyhrávat je i nad zkušenějšími borkyněmi.  Do závěrečných vyřazovacích bojů postupovaly pouze první dvě nejlepší ze skupiny. Obě naše hráčky předvedly i přes svůj nízký věk solidní, bojovný výkon.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SEZÓNA 2013

Úkol zněl jasně: Vybojovat 4 body v Zaječově!!!

8. září 2013 Zaječov-turnaj trojic

K poslednímu turnaji do Zaječova odjelo všech 12 děvčat za mohutné podpory našich fans s cílem vybojovat 4 body a tím si zajistit 1. místo v Poháru ČNS žen 2013. Celkem se sešlo 12 trojic, které byli rozděleny do 2 skupin.   

Litohlavy A:   Soňa Vrátná, Veronika Vaňourková, Michaela Šmírová

Litohlavy B:   Hana Bartošová, Anna Pražská, Markéta Pražská     

Litohlavy C:   Veronika Pytlíková, Kristýna Plzáková, Michaela Mužíková

Litohlavy D:   Marie Michalková, Lenka Černá, Lucie Mužíková

Skupina 1: Naše Ačko porazilo v rámci  skupiny naše Céčko, Zaječov B,Čelákovice A, Útěchov B shodně 2.0, s Liaporem Karlovy Vary 1:1, avšak pro horší poměr míčů skončilo 2. ve skupině. Céčko si výhrami 2:0 nad Zaječovem B a Čelákovicemi A zajistilo postup ze čtvrtého místa do čtvrtfinále.

Skupina 2: B družstvo zvítězilo 2:0 nad Litohlavy D, Zaječovem A a Českým Brodem. S Útěchovem A 10.9 a 9:10, proti Čelákovicím B 10:5 a 9:10, což stačilo na 2. místo ve skupině za Útěchovem a před Čelákovicemi.Čtvrtý postupový flek si po remíze se Zaječovem B a po nečekaném vítězství  2:0 nad Českým Brodem vybojovala nejmladší sestava turnaje (věkový půměr 13 let) Litohlavy D. První čtvrtfinále poslalo proti nejlepší sestavě celého ročníku Liaporu Karlovy Vary naše nejmladší nohejbalky. které dokázaly v prvním setu do 6 držet krok, poté soupeř neponechal nikoho na pochybách a dokázal přesvědčivě zvítězit 2:0. Ve druhém čtvrtfinále přehrály Litohlavy B Útěchov B. Naše C družstvo nepřešlo přes Ačko Útěchova. Hořkost porážky též okusil náš A tým s velmi houževnatě hrajícími hráčkami Čelákovic B. V  prvním semifinále porazily Vary Litohlavy B, ve druhém Útěchov A zvítězil  nad Čelákovicemi B. V boji o 3. příčku za stavu 9:9 ve třetím setu zahrála Hanka kraťas proti zatažené čelákovické obraně, který se bohužel od pásky vrátil na naší polovinu. Nutno dodat, že za stejného stavu ho zahrála Soňa s úplně stejným výsledkem ve čtvrtfinále, Markéta ve skupině. Ve finále porazil SK Liapor Karlovy Vary Útěchov Brno A a stal se vítězem klání v Zaječově. Tyto smolné míče dlouho naše holky netrápily, neboť po vyhlášení výsledků dnešního turnaje následovalo vyhodnocení celého ročníku, ve kterém dosáhly mety nejvyšší. Druhý se ztrátou pouhých dvou bodů skončil Liapor Karlovy Vary, třetí místo patí Útěchovu.

První vyhraný zápas!

1. září 2013 Čelákovice-turnaj trojic

V poslední prázdninový den se sešlo v Emity aréně na břehu Labe 11 trojic, které byly rozděleny do dvou čtyřčlenných skupin a jedné tříčlenné. Do osmičlenného pavouka nepostupovalo pouze poslední družstvo ve skupině. Litohalvy A nenašlo ve skupině přemožitele, B prohrálo jen s Liaporem a naše nejmladší holky nejprve padly s Útěchovem 0:2 a poté po 3 setové bitvě porazily Čelákovice C a zajistily si postup do čtvrfinále, kde však jejich vydařené účinkování ukončil náš A tým. B tým si nedokázal poradit s houževnatě hrajícím domácím Béčkem a po setech 6:10   10:8  8:10 šel do sprch. Naše první formace si bez problémů poradila v boji o finále s Čelákovicemi A (10:1, 10:5). Již v tradičním trojkovém finále s Liaporkami po 3setové bitvě naše Áčko bylo poraženo.

Litohlavy A:   Soňa Vrátná, Veronika Vaňourková, Michaela Šmírová

Litohlavy B:   Markéta Pražská, Veronika Pytlíková, Kristýna Plzáková, Anna Pražská

Litohlavy C:   Marie Michalková, Lenka Černá, Michaela Mužíková

Na tomto turnaji super zahrála Soňa. Velké  zlepšení bylo možno  vidět na Majdě na síti. Dobře zahrála vzadu Lenka i Míša na nahrávce.

Dva páry Botasek pro naše holky!

16. června 2013 Český Brod- turnaj trojic

K turnaji trojic se do Českého Brodu sjelo 14 sestav, které pořadatel rozdělil do 4 skupin.Týmy, které se ve  skupině umístily na 2. a 3. místě sehrály dodatečný zápas o postup do čtvrtfinále s týmy z jiné skupiny. Přímo postupoval pouze první. Litohlavy B ( Soňa Vrátná, Veronika Pytlíková, Veronika Vaňourková) svou 3 člennou skupinu bez problémů vyhrály a ve čtvrtfinále vyřadily družstvo Kotlářky. Naše A-čko ( Markéta Pražská, Anna Pražská, Michaela Šmírová) svedlo  v základní skupině 3 setové utkání s Liaporem a po prohře o 2 míče muselo absolvovat baráž o čtvrtfinále s A týmem Čelákovic. Vítězství v tomto duelu poslalo naše holky k boji o semifinále proti Útěchovu Brno. První set vyzněl vítězně pro naší dvojici, druhý byl katastrofa a holky byly nakonec rády, že jim nezapěl kanár.Třetí set začínal od stavu 5:5 a za delší konec v něm opět tahaly děvčata z Moravy. Přesto však naše holky dokázaly srovnat ze stavu 7:9 na 9:9 a šlo se do rozhodujícího míče. Ten bohužel zůstal po kraťasu technicky velmi dobře vybavené Katky Flašarové na naší půlce. První semifinále poslalo proti sobě Liapor Karlovy Vary a Litohlavy B. Od samého začátku se nedařila náhra, Soňa musela zahrávat své údery daleko od sítě a ke své technické hře se prakticky nemohla dostat. Proti silnému soupeři to byl boj s větrnými mlýny. Po porážce 0:2 si naše nohejbalky spravily chuť v souboji o bronz s Čelákovicemi.Ve finále nenechaly Liaporky nic náhodě a po vítězství 2:0 nad Útěchovem stanuly opět nejvýše. Před vyřazovací částí proběhla na centrálním kurtu soutěž ve volejích, kterou zasponsorovala třemi páry nohejbalové obuvi firma Botas. Na přihlášené nohejbalistky do 18 let čekaly 3 pokusy před zraky všech přítomných uprostřed brodské arény. S touto hustou atmosférou ( nechtěl bych tam žonglovat) si nejlépe poradila naše Míša Šmírová s 15 doteky před nejmladší hráčkou Luckou Mužíkovou se 14 voleji, třetí skončila domácí Dominika Havránková.

Zlatá Míša

9.června Pankrác-singl

Turnaje v singlu na Pankráci se zúčastnilo 15 hráček, které byly rozděleny do 4 skupin.Do vyřazovacího pavouka postoupily Soňa Vrátná, Markéta Pražská a Michaela Šmírová. Smolařkou dne se stala Anna Pražská. V prvním zápase nenašla obranu proti dobře podávající Ivetě Koscelánské a po zásluze prohrála. V dalším zápase této skupiny si Iveta s Andreou Vavřinovou rozdělily body a proto Anča potřebovala k postupu ze skupiny Andy porazit. První set se jí vydařil a po výsledku 10:6 nastoupila do druhého. V něm se jí sen o postupu začal vzdalovat a když prohrávala 9:6, nikdo by na ní nevsadil. Dokázala však zabojovat a srovnat na devítky. Šla podávat na vítězství. Po povedeném podání se ke zděšení všech jejích příznivců ozvala píšťalka. Následovalo ticho a po té verdikt rozhodčí: Podání z opačné strany, 10:9 Vavřinová. Přísné rozhodnutí, nutno však dodat spravedlivé ( v prvním setu se to,,povedlo" Andree). Turnaj po herní stránce pro  posmutnělou Anču skončil. Zanedlouho vypadla i ségra Markéta s čelákovickou Lucií Mojdlovou.Naopak Soňa hladce procházela turnajem až do semifinále, kde se potkala se stále se zlepšující Míšou, která vyšla z tohoto urputného souboje vítězně. Toto utkání vzalo Soně hodně sil a bylo otázkou, zda jich zůstalo dost pro utkání o bronz s výborně hrající Lucií Mojdlovou.Již první set tyto obavy vyvrátil.Již ne tolik povedený druhý set se dostal do nepříjemného stavu 6:9. Následoval oddychový čas. Po něm se Sońa nadechla k výbornému výkonu a urvala bronz. V boji o zlato nastoupila Míša proti Lucii Rezkové z Liaporu Karlovy Vary. Ač byla soupeřka stylově lepší, Míša měla jistější příjmy a přesnější údery. První set zvládla bez větších problémů. Druhý set neuvěřitelně odolávala útokům soupeřky. Velkou roli v závěru sehrála psychika obou aktérek. Po této stránce měla Míša hodně navrch a zaslouženě vyhrála.                              

Během povodňové neděle přiteklo 7 bodů.

2. června 2013 Litohlavy-turnaj trojic

Ač jsme se na uspořádání premierového turnaje všichni moc těšili, Svatý Petr byl proti. Od středy vytrvalý déšť proměnil do neděle antuková hřiště v nehratelný terén. Ještě byla šance hrát na víceúčelovém hřišti, ale předpověď nebyla dobrá, proto jsme odjely do tělocvičny v Hrádku. Po krátkém zdržení, způsobeném absencí jedné trojky a tím pádem bylo nutné zvolit jiný počet skupin, byl turnaj zahájen. Celkem startovalo 11 trojic, které byly rozděleny do 2 skupin po čtyřech a jedné po 3. Ze 4členné postupovaly první 3, ze 3členné první 2 do vyřazovacího pavouka.

Sestavy TJ Litohlavy:      Litohlavy A      Markéta Pražská, Anna Pražská, Michaela Šmírová

                                        Litohlavy B      Soňa Vrátná, Kristýna Plzáková, Veronika Vaňourková

                                        Litohlavy C      Marie Michalková, Michaela Mužíková, Lucie Mužíková

Naše Ačko opět nenašlo ve skupině přemožitele a postupovalo z 1. místa, Bčko 2 vítězství a jedna porážka-2. postupové místo ze skupiny, naše nejmladší trojka po slabším začátku nabírala dech a v posledním zápase ve skupině ho málem vzala naší první trojce, kdy prohrála o 3 a 4 míče. Do vyřazovací části bohužel neproklouzla. První trojka po vítězství nad Zaječovem narazila v semifinále na velmi silný tým Karlových Varů. První set dokázaly holky držet se soupeřkami krok a dostaly je pod tlak. Do stavu 8:8 to byl boj o každý bod. Devátý bod nám doslova darovala do té doby bezchybná Lenka Plachá svým podáním mimo. Desátý bod vybojovaly naše holky pro sebe a šlo se do druhého setu za stravu 1:0 pro Litohlavy. Ten dokázaly zlepšenou hrou získat pro sebe soupeřky. Ve třetím setu hraném od stavu 5:5 se projevila větší herní vyzrálost karlovarského celku, který nám svým vítězstvím ponechal ,,jen"  zápas o bronz. Naše druhá trojka neomylně postupovala spodní částí pavouka až do finále, kde se utkala s Liaporem. Kristý s Verčou v poli odváděly maximum, Soňa na síti zásobovala soupeřovu obranu chytrými útoky, avšak rozjetý ,, Karlovarský expres" se nepodařilo zastavit. Hodnocení na závěr. Herní projev naší nejmladší sestavy se zlepšuje a věřím, že není daleko doba, kdy vybojují vítězný set, Ačko bralo bronz, Bčko stříbro. super výsledek. Velké poděkování  si zaslouží Tomáš Dvořáček za zhotovení pěkných originálních medailí, VZP za dodání hodnotných cen, Miroslav Beránek za medové sponsorování, Obecní úřad Litohlavy , Exota Litohlavy, Pneuservis Brynda, fa. ZABALIMTO.CZ  a  Pavel Sobotka za finanční podporu  oodílu. Obrovskou pochvalu uděluji všem členům a členkám oddílu a jejich doprovodu, kteří se příkladně zhostili svých rolí při organizování turnaje a tím přispěli k jeho zdárnému průběhu.                     

 

 

 

Pár centimetrů chybělo ke zlaté!

19.května 2013 Karlovy Vary-turnaj dvojic

Druhý turnaj dvojic se odehrál v krásném areálu SK Liapor Witte Karlovy Vary.Do lázeňského města se sjelo celkem 17 dvojic. Od počátku byla znát na všech družstvech větší rozehranost oproti minulé neděli. Naše družstvo nasadilo 5 dvojek.

Litohlavy A    Markěta Pražská, Veronika Pytlíková

Litohlavy B    Anna Pražská, Michaela Šmírová

Litohlavy C    Hana Bartošová, Soňa Vrátná

Litohlavy D    Kristýna Plzáková, Michaela Mužíková

Litohlavy E    Marie Michalková, Lucie Mužíková, Lenka Černá

Po zápasech ve 4 skupinách postoupily do vyřazovacích bojů Litohlavy A,B,C. Mladší polovina D a celé E pokračovalo na vedlejším kurtu nejen v tréninku nohejbalu, ale také v lovu místních boý"s. První dvě čtvrtfinále svedla proti sobě A i B sestavy Liaporu a Útěchova. Před branami semifinále zůstaly obě B družstva. Ve třetím čtvrtfinále se holky z Hloubětína hrou z první prosadily proti Anče s Míšou a po setech 10:9, 10:8 jim oplatily vyřazení z domácího turnaje.V poslední čtvrtce si zahrálo naše Ačko s Cčkem. Po setech 10.5, 7:10 a 6:10 pokračovala Soňa s Hankou. První semifinále pro sebe vybojovalo domácí A družstvo ( Lenka Plachá, Veronika Vacková) nad Ačkem Útěchova(Katarina Flašarová, Romana Fendrychová) po setech 10:8 a 10:9. Ve druhém semifinále si naše nejlépe hrající dvojice nenechala ujít postup a po setech 10:6 a 10:8 zabrzdily stále lepšící se dvojku Hloubětína.V zápase o třetí místo uspěl Útěchov. A šlo se do finále. Na tribunu se posadily navrátivší lovkyně a spolu s rodiči vytvořily téměř domácí prostředí pro Hanku se Soňou. První set  pro naše hráčky nezačal dobře a prohrávaly 0:4 a 1:5, poté se hecly, začaly dotahovat a zlepšenou hrou nakonec set vyhrály. Druhý set byl podobný prvnímu, ale tentokráte se radovaly KV.Třetí set přinesl nelítostný boj. Začátek opět vyšel domácí dvojce a poněvadž se rozhodující set hraje od stavu 5:5 , na ukazateli visela sedmička a devítka v náš neprospěch. Holky ale dřely a srovnaly na 9:9. Poslední výměna byla z obou stran velmi opatrná , nikdo nechtěl udělat chybu. Poslední slovo měla Lenka Plachá, která po výborné nahrávce Veroniky trefila přeně zadní čáru a udělala tečku tohoto infarktového klání. Neúnavné povzbuzování skvělého litohlavského kotle přešlo plynule v standing ovation a za chorálu ,, tak jsme druhý no a có, no a có, no a có ó ó" rozesmály hodně unavenou a trochu smutnou Soňu s Hankou, které si zaslouží za předvedenou hru a příkladnou bojovnost velkou pochvalu!

 

Výborný vstup do Poháru ČNS žen 2013.

12.května 2013 Hloubětín-turnaj dvojic

 

K zahajovacímu turnaji o Pohár Českého nohejbalového svazu žen se do Prahy sjelo celkem 20 dvojic, které byly rozlosovány do 4 skupin po 5 dvojicích.

Sestavy TJ Litohlavy:        Litohlavy A      Markéta Pražská, Veronika Pytlíková

                                          Litohlavy B      Anna Pražská, Michaela Šmírová

                                          Litohlavy C     Hana Bartošová, Soňa Vrátná

                                          Litohlavy D     Lenka Černá, Michaela Mužíková, Lucie Mužíková

Litohlavy D se do pavouka neprobojovaly. Cílem této nejmladší sestavy je získávání zkušeností do dalších turnajů.Hned v prvním setu padla na holky předem očekávaná tréma, která však s odehranými sety začala rychle ustupovat.S každým dalším zápasem se jejich hra zlepšovala a začaly přibývat i získané míče. S Čelákovicemi D prohrály set jen o míč, Hloubětínskému C dokonce sebraly celý set ! Na první start dobrý výsledek. A i C své skupiny, které se skládaly z 5 družstev, vyhrály. B postoupilo z druhého postupového místa. Nejtěžšího soupeře-Liapor A včele s úřadující mistryní světa Lenkou Plachou pavouk přisoudil Hance se Soňou.Toto utkání s pozdějším vítězem celého turnaje po bojovném výkonu prohrály. Ve druhém čtvtfinále nedokázaly Markéta s Verčou najít zbraň proti ligovým hráčkám Útěchova a do dalších bojů nepostoupily. Ve třetím čtvtfinále porazilo B Varů B Útěchova. Poslední klání svedlo dohromady domácí Hloubětín a Litohlavy C. První set se nevyvíjel pro Anku s Míšou dobře, prohrávaly 6:3 a vypadalo to, že turnaj pro Litohlavy končí. Holky ale zabojovaly a set ukončily ve svůj prospěch.Ve druhém setu neponechaly nic náhodě a postoupily do semifinále.První semifinále svedlo proti sobě obě sestavy Liaporu. Do finále postoupilo jejich A družstvo. Ve druhém semifinále Anka s Míšou nepřešly přes tým Útěchova . O třetí místo si zahrály s B Karlových Varů. Začátek úplně stejný jako ve čtvrtfinále ( 3:7) a už se ve vzduchu vznášela brambora. Po oddychovém čase nastoupily na kurt s obrovským odhodláním udolat své velké rivalky. Najednou jich byl plný kurt. Neustále se povzbuzovaly, výborná byla komunikace při hře, pole vynikající, Míšiny nahrávky byly super a Anka na síti předváděla svoji nejlepší hru. Během chvilky byl stav prvního setu 7:7. Poté se rozpoutal nelítostný souboj o každý míč.Obě hráčky dodržovaly naordinovanou taktiku a po urputném boji dotáhly set do stavu 10:9 pro Litohlavy. Druhý set již hrály od začátku zodpovědněji a po zásluze získaly 3. místo a tolik důležité 3 body do celkového hodnocení. Další bod přidala Hanka se Soňou a Marča s Mini. Po prvním turnaji se dělíme s děvčaty z Brna Útěchova o druhé místo . První je podle očekávání tým Liaporu Witte Karlovy Vary s 8 body. Předvedený výkon všech sestav byl na velmi dobré úrovni. Z Prahy jsme odjížděli velmi spokojeni.

TOPlist