Tabulka střelců družstva mužů 2016 / 2017

imageVloženo 19.11.2016

Tabulka střelců družstva mužů - podzim 2016

Vloženo 8.8.2015

Turnaj mužů TJ Sokol Stupno 8.8.2015 - 4. místo

V rámci letní přípravy jsme rádi přijali pozvánku TJ Sokol Stupno na pouťový turnaj mužů, který pořádali ve svém areálu. Naše sestava byla více než improvizovaná, jelikož někteří naši hráči tráví rodinnou dovolenou a část družstva měla povinnosti u "Feryteamu", který se účastnil turnaje mužů v Dobřívě. V prvním utkání jsme dlouho vedli nad dorostenci Baníku Most NH, ale v parném letním dni bylo velice náročné vzdorovat běhavému soupeři. V naší sestavě bylo několik "přescent veteránů", kteří vyhlíželi konec druhého poločasu v naději na odpočinek a zisk nějakého bodu, ale bohužel odcházeli jsme ze hřiště poraženi o jeden gól. Po krátké přestávce jsme hned nastoupili proti místnímu TJ Sokol Stupno. V počasí, které teplotou připomínalo finskou saunu jsme v posledním možném termínu draftovali celý ženský útok SKH Stupno. Děvčata během derby proti místním sokolům ukázala, že nebudou jen okrasou našeho družstva. Přinesla do našich řad naprosto jinou kvalitu, rychlý protiútok, obsazování středního pásma a také góly. Naši druholigisté naproti tomu předvedli dokonale to, kde nás tlačí pata. Nejsme hrdi na špatnou koncovku, pokulhávající míčovou techniku a slabou fyzičku. V utkání jsme nezahráli dobře proti elitnímu útoku stupenských. Hlavně "čahoun" Berka střílel s velkým apetitem. Na vítězství jsme nedosáhli. Ve třetím utkání jsme nastoupili proti TJ Všenice, ale soupisky se jaksi začaly hodně prolínat, takže se jednalo opět o výběr Všenicko/Stupenské župy proti TJ Litohlavy/SKH Stupno. Utkání dostalo záhy opravdový pouťový punc a odehrálo se v přátelském duchu.
Celý turnaj měl kvalitní komentář a bohatý kulturní program. Návštěvníci mohli shlédnout umění orientálních tanečnic ze skupiny Srdcové eso, předvečerní vystoupení hudebního tělesa MARY LOU a večer k tanci a poslechu zahrál TONDA TOTZAUER. Celou akci provázel kvalitní catering.

V parném počasí je důležité dodržování pitného režimu a příjem lehké stravy. Náš klubový nutriční specialista doporučuje zeleninku "prohnanou" prasečím chlívkem, okurčičku a jako dekoraci plátek chleba.
Na obrázku v pravo je Tomáš Nekut, který právě přebírá cenu za 4. místo pro naše družstvo.

imageVloženo 21.8.2014

TJ Litohlavy : Sokol Stupno  12 : 23 ( 7:9 )

Do přípravy se zapojilo i družstvo mužů. 20 .8.2014 měli naši borci na pořadu přípravný zápas se Sokolem Stupno. Pod vedením trenéra Honzy Macka jsme se mohli spolehnout na kompletní obrannou řadu. Z forvardů měl "coach" k dispozici jen trojici Brož Jarda, Vaňourek Roman a Menc Franta. Fanda je u nás na hostování z Ejpovic a chtěl bych ho tímto mezi námi přivítat a moc mu přeji, aby jeho comeback do dresu TJ Litohlavy byl šťastný. V zápase se nepředstavili toho času zraněný Šťastný Karel a Šnajdr Pavel. Chyběly rovněž posily ze Sokola Osek Kozák Jan a Pelc Josef. Od začátku bylo jasné, že naše síla by měla být hlavně v defenzivě. Bylo patrné , že oba týmy nejsou rozehrané a z toho pramenilo několik nepřesností. Projevila se nepřipravenost našich obránců na nové změny pravidel a také proto docházelo v průběhu zápasu k breakovým situacím. Po celou dobu utkání předváděl vyrovnaný a kvalitní výkon náš golman Holub Lukáš. V utkání, které bylo v prvním poločase vyrovnané, v druhé půli již kralovali hosté. Do přípravného zápasu nastoupil na několik minut také náš dlouholetý nejlepší střelec Radek Tycar. Radek sledoval první poločas a bylo vidět, že ho svrbí dlaně, tedy hlavně ta levá:-)) Nakonec to nevydržel a po letech oblékl dres TJ Litohlavy. Na Radkovi byla patrná nerozehranost. Nedal šestku a netrefil nějaké "tutovky" a musel střídat. Jeho druhé střídání bylo již lepší a povedlo se mu 3X skórovat. Možná Vás, kteří nyní čtete moje řádky, nejvíce zajímá, jestli se Radek vrátí do sestavy, ale jasné odpovědi se náš střelec na pozápasové tiskovce vyhnul:-)). Utkání řídil Zdeněk Hejl, který se na obrázku dole zdraví s naším dlouholetým fanouškem a kronikářem Pavlem Kroutilem.

Utkání sledovalo také několik našich fanoušků, kteří nebyli naším výkonem nadšení, ale je to jen příprava. První ostré utkání nás čeká 31.8.2014 v Chomutově.

Vloženo 12.6.2013

Snídaně v Bakově nad Jizerou 2.6.2013

Naši borci dobře posnídali a hurá do Podlázek:
Na snímku je vidět celá naše sestava. Chybí jen Zbyněk Chodora, který si již v této době omotává prsty:-))

Jarda Brož posnídal ve slušivé noční čepičce. ( Zlí jazykové tvrdí, že se právě chystal vyloupit místní poštovní úřad:-))  )

Vloženo 6.4.2012

Národní házená - muži

Družstvo našich mužů se sešlo 4.4. k prvnímu tréninku na venkovním hřišti . Dlužno konstatovat , že na poslední chvíli. Vzhledem k tomu , že již 14.4. v 11:00 přivítáme na našem hřišti pod Vršíčkem našeho prvního soupeře a to družstvo TJ Všenice . V sekci "Rozpis a výsledky zápasů" naleznete zozlosování utkání družstev  TJ Litohlavy .