TJ Litohlavy z.s.

Archiv 2015

Vloženo 20.12.2015

PF 2016
Vloženo 15.10.2015

Pozvánka na víkendový sportovní program

Poslední herní víkend prověří naše národní házenkáře dokonale. Všechny zápasy hrajeme na venkovních hřištích, takže se našim fanouškům nabízí hned několik tipů na výlet.
V pátek hrají naši mladší žáci od 17:00 v Božkově. Zde se nabízí pro naše hráče pikantní souboj s Petrem Zedou v útoku božkovských.
V sobotu hrají naši muži od 16:00 v Kyšicích proti místním sokolům. Naše obrana se bude muset vypořádat s Ondřejem Smolou v útoku domácích a v neděli se představí v 10:30 na horké půdě našeho rivala z Ejpovic. Utkání bude zajímavé s puncem derby. O hráčích, kteří oblékli dres na obou stranách barikády jsem psal již loni, ale pro pořádek rekapitulace. (S trochou nadsázky) Očekáváme, že proti sobě nastoupí ejpovický(exlitohlavský) Václav Klail, Ondřej Plachťák Šik a Litohlavský (exejpovický) Fanda Menc a Jan Šípek Trnka. Ejpovice se po špatném vstupu do sezóny nadechují, sbírají body a snaží se oprášit svoji povadlou pověst stříbrného z loňského ročníku. Naši vstoupili do podzimní části v nových teplákových soupravách a s pověstí nejvíce "plichtícího" družstva druhé ligy. První prohru jsme si smolně, ale zaslouženě odbyli až tuto neděli proti skvěle hrajícímu DIOSSu Nýřany B a doufáme, že o nadcházejícím víkendu se v nás znovu probudí kouzlo nových "Kujafů" ( rozuměj: našich nových teplákovek) a půjdeme si za vítězstvím:-)) 

Vloženo 7.10.2015

Pozvánka na víkendoví sportovní program

V sobotu se naše družstva představí na venkovních hřištích. Přípravka mladší jede do Ejpovic. Přípravka starší nastoupí v Přešticích a starší žačky hrají od 12:00 proti TJ Všenice na hřišti TJ Sokol Stupno. V neděli budou moci návštěvníci našeho areálu shlédnout utkání mladších žáků proti TJ Litice, které začíná v 9:15. V tradiční čas 10:45 se utkají naši muži v II. lize národní házené s TJ DIOSS Nýřany B. Družstvo Nýřan je nováčkem v II. lize, ale nenechme se zmást. V průběžné tabulce jim patří čtvrté místo a mají ztrátu jeden bod na naše borce na třetím místě. V jejich sestavě je mnoho hráčů, kteří mají nejen prvoligové zkušenosti, ale i medaile a tituly z nejvyšší soutěže národní házené. Zveme příznivce na kvalitní házenou.

imageVlozeno 3.10.2015

TJ Litohlavy : TJ Vřeskovice 26 : 18

Článek:
Páteční vítězství mladších žáků:

 

Vloženo 28.9.2015

Pozvánka na víkendový program.

V pátek 2.10.2015 hrají od 17:00 naši mladší žáci na domácím hřišti proti DIOSSu Nýřany.
V sobotu 3.10.2015 dopoledne cestuje přípravka mladší na turnaj do Tymákova a na hřišti Pod Vršíčkem naši muži přivítají v 15:00 TJ Vřeskovice.
Nedělní dopoledne zahájí doma v 9:15 mladší žáci duelem s TJ Plzeň-Újezd. Sportovní dopoledne bude pokračovat utkáním II. ligy mužů TJ Litohlavy : TJ Příchovice. Začátek je v 10:45 a od 13:00 hrají starší žačky proti TJ Přeštice B.
 

Vloženo 15.9.2015

Pozvánka na víkendový program.

Sobotní dopoledne 19.9.2015 bude naše hřiště patřit turnaji přípravek mladších. Celkem diváci uvidí šest družstev, která se utkají o pohár za první místo. Začátek je v 8:30 a vyhlášení výsledků se nechá očekávat ve 12:00.
V neděli v 15:00 naše starší žačky hostí TJ Plzeň-Újezd. Přijďte zafandit našim borcům.

imageVloženo 15.9.2015

Nová "Tribuna jihozápad"

Výsledkem posledního pracovního úsilí našich sportovců jsou nové lavičky v prostoru víceúčelového hřiště. Naše nová "Tribuna jihozápad" se může pyšnit kapacitou 36 sedících diváků:-)) Moc děkujeme všem brigádníkům za odvedenou práci.

Brigádnické hodiny:
imageVloženo 13.9.2015

TJ Litohlavy : TJ Všenice   23 :20 (13:11)

Celý článek:

 

 

imageVloženo 12.9.2015

TJ Litohlavy : TJ Sokol Záluží  17 : 17 (9:9)

Začátek utkání jakoby režíroval sám Alfred Hitchcock. V 10' jsme prohrávali 2:5 a velice obtížně jsme hledali recept na vynikajícího Hynka Poláka v brance zálužských. 

Celý článek:     
Sestava našeho družstva:   
Vloženo 12.9.2015

Pozvánka na víkendoví sportovní program

V sobotu 12.9.2015 od 15:00 se v II. lize národní házené na našem hřišti představí družstvo TJ Sokol Záluží. Hráči s medvídkem házenkářem na prsou nám byli vždy více než zdatnými soupeři, takže doufáme, že i tento duel bude patřit k tomu lepšímu co může II.liga letos nabídnout.
V neděli 13.9.2015 bude dopoledne na našem hřišti patřit družstvu mužů. Hostíme našeho tradičního soupeře TJ Všenice. Hosté předvádí kvalitní výkony a jejich tělovýchovná jednota slaví letos 90 let od založení, takže budeme mít tu čest se popasovat se soupeřem s velkou házenkářskou tradicí.
Nedělní odpoledne, poněkud netradičně bude náležet mládeži. Mladší žáci od 16:00 a starší žačky od 17:00 si zahrají proti TJ Sokol Kyšice. 
Návštěvníkům našeho areálu přejeme kvalitní sportovní zážitek. 

Vloženo 3.9.2015

Turnaj přípravek starších 5.9.2015

Sobotní dopoledne bude patřit turnaji přípravek starších. Celkem diváci uvidí dvanáct družstev, která budou chtít nad hlavu zvihnou pohár za první místo.
V tu samou chvíli si milovníci nohejbalu přijdou na své, jelikož na naší antuce se ženy utkají o ligové body od 10:00hod s TJ Sokol Břve a od 15:00 přivítáme TJ AVIA Čakovice.
Nedělní program obstarají starší žačky, které v prvním utkání hostí TJ Přeštice A. Začátek je v 9:15. Přijďte podpořit naše sportovce.

imageVloženo 25.8.2015

Pozvánka na brigádu

29.8.2015 se uskuteční brigáda na hřišti. Začátek je v 8:30. Plánujeme úklid šaten a betonování laviček u hřiště. Každá pracovitá ruka je vítaná.

 

imageVloženo 25.8.2015

TJ Litohlavy : Baník Most NH

V neděli 29.8.2015 v 10:45 začíná národním házenkářům sezóna. V prvním kole II. ligy mužů přivítáme na našem hřišti družstvo Baníku Most NH. Přijďte podpořit naše borce proti tradičnímu a kvalitnímu soupeři.

 
Vloženo 9.8.2015

Osmdesátiny pana Josefa Hokra

Osmdesáté narozeniny oslaví 10.8.2015 dlouholetý hráč, trenér, předseda, místopředseda a člen výkonného výboru TJ Litohlavy pan Josef Hokr. Tělovýchovná jednota se připojuje k zástupu gratulantů a přeje mnoho zdraví, lásky a životního elánu do dalších let. Nesmíme rovněž zapomenout na celoživotní lásku pana Josefa Hokra, a tou je chov holubů, takže "chovu a letu zdar".

 
Vloženo 9.8.2015

Turnaj mužů TJ Sokol Stupno 8.8.2015 - 4. místo

V rámci letní přípravy jsme rádi přijali pozvánku TJ Sokol Stupno na pouťový turnaj mužů, který pořádali ve svém areálu.... 

Celý článek:

Na snímku je vinikající házenkář, dobrá duše a tahoun stupenské házené Ing. Miroslav "JUMBO" Kroc. Toto sobotní odpoledne se Míra postaral o řízení celého turnaje a náš fotograf ho zachytil při vyhlašování výsledků. Na snímku v pozadí je zachycen ligový rozhodčí pan Jinřich Šperl z TJ Všenice, který byl vyhlášen nejlepším arbitrem Západočeské oblasti SNH právě uplynulého soutěžního ročníku.

 

Turnajová sestava družstva mužů TJ Litohlavy:

imageVloženo 25.7.2015

Celostátní soustředění žactva 2015 - Nové Město nad Metují

4. - 12.7.2015

Letošního soustředění žactva v malebném prostředí Nového Města nad Metují se zůčastnilo jedenáct sportovců a dva trenéři z TJ Litohlavy. Nejmladší byli hráči přípravky Daniel Šnajdr, Tomáš Tycar, Maxim Cerneckij, Martin Celunda,  Václav a Antonín Fialové, jediný zástupce našich mladších žáků Lukáš Šůcha a ozdobou sestavy byly starší žačky Andrea Faitová, Tereza Sýkorová, Lucie Opatrná a Valerie Šauerová. Poznali jsme, jaké to je opravdu intenzivně trénovat!! Užili jsme si sluníčko, které bylo k nám opravdu štědré, koupání v bazénu v Dobrušce, návštěvu zámku v Novém Městě nad Metují, výlet do obory v Klopotově, diskotéku !! a někteří dobrovolně:-)) navštěvovali pravidelné "dojídací kurzy" Libora Buličky (kterého tímto zdravím). Měli jsme možnost si zasoutěžit a porovnat svoje dovednosti s házenkáři a házenkářkami ze všech koutů Čech a Moravy. Za zmínku stojí výkon naší Valerie Šauerové, která při desetiboji dokázala "být na bedně" celkem pětkrát. V konkurenci děvčat ve věku 12-15 let to je svělý vykon a Valče patří velká gratulace. Někomu se možná nevedlo tak dobře a nedokázal se ve velké konkurenci prosadit, ale hlavní je, že jsme si našli nové kamarády.
Na fotografii je k vidění Pavel Souček v roli rozhodčího spolu s kapitány výběrů družstev mladších žáků.

Pokračování článku......
Fotogalerie:

Vloženo 20.7.2015

Registrace stanov TJ Litohlavy z.s.

Ke změně stanov a následné registraci u rejstříkového soudu jsme byli donuceni novým občanským zákoníkem. Přípravou stanov se zabýval výkonný výbor a sválila je Valná hromada Tělovýchovné jednoty Litohlavy 27.2. 2015. Posledním krokem byla registrace, která byla právě dokončena. První změna, které si všimnete je hned v názvu naší tělovýchovné jednoty. Písmena z.s. znamenají "zapsaný spolek". Ostatní podrobnosti se dočtete ve stanovách TJ Litohlavy z.s. 

Více:

Lůca s Majdou zvítězily v Brně !!

  Brno-Útěchov 29.červen 2015

  Skvělého úspěchu v Poháru ČNS žen na turnaji dvojic v brněnském Útěchově dosáhla Lucie Mužíková a Marie Michalková. Do nově zrekonstruovaného areálu se sjelo 8 dvojic, které byly rozděleny do dvou skupin. Naše děvčata ukončila skupinu bilancí 1výhra, 1 remíza a 1 prohra. Po polední přestávce se rozpoutaly nemilosrdné vyřazovací zápasy.Čtvrfinálový zápas proti domácím nohejbalistkám zvládly holky bez větších problémů. Vyřazovací pavouk přiřadil pro semifinálový duel silnou dvojici ze Slavoje Český Brod, se kterou litohlavské hráčky nedokázaly v základní skupině bodovat. První set byl velmi vyrovnaný. Za stavu 7:9 v neprospěch Litohlav dokázala Lucka vyhrát souboj o míč na síti s o hlavou větší soupeřkou, který naše mladé hráčky nakopl k vítězství v 1.setu. Ve druhém setu to již bylo Two Woman Show v podání litohlavských barev.Posledním krůčkem ke zlaté bylo družstvo TJ Pankrác Praha. V tomto fyzicky náročném souboji dokázala Majda svými tvrdými údery k zadní lajně udržet  obrovitou smečařku soupeřek daleko od sítě . Po třísetové bitvě se splnil jejich moravský sen. Třešničkou na dortu bylo vyhlášení Lucky nejlepší hráčkou turnaje.

imageVloženo 14.6.2015

Pohár ČNS žen Litohlavy 14.6.2015

Na prvním místě se umístily ženy Liaporu Karlovy Vary, druhé místo obsadily ženy TJ Pankrác B, bronzová příčka náleží trojici TJ Spartak Čelákovice A a na místě čtvrtém TJ Pankrác A. Naše děvčata ve skupině porazila Radotín, remízou se rozešla s družstvy TJ Pankrác B a TJ Čelákovice A. Bylo z toho druhé místo ve skupině. Ve čtvrtfinále byl však nad jejich síly A tým Pankráce. Konečné 5.- 8. místo patřilo domácím hráčkám společně s TJ Solidarita Praha, TJ Spartak Čelákovice B a SK Radotín.

Vloženo 12.6.2015Nábor - letáček ke stažení:
 

Vloženo 12.6.2015

Sportovní program na tento víkendO tomto víkendu čeká na naše nohejbalové diváky opravdový bonbónek v podobě sobotního utkání TJ Litohlavy : TJ Slavoj Český Brod. Sobotní dopoledne bude rovněž patřit přípravce národní házené, která má na programu v Nezvěsticích poslední turnaj sezóny. Muži v II. lize národní házené sehrají poslední dvoukolo. V sobotu hraje na našem hřišti  od 16:00 TJ Příchovice a v neděli hostíme od 11:00 TJ Vřeskovice. Nedělní předzápas v 9:15 patří duelu našich žen proti soupeřkám z TJ Sokol Nezvěstice a poslední utkání sezóny hrají v úterý 16.6.2015 od 17:30 naše starší žákyně v Ejpovicích.

Zlatá pro Lucku

Velkého úspěchu dosáhla v neděli naše nejmladší nohejbalistka Lucie Mužíková. V turnaji singlistek, který pořádala TJ Pankrác v rámci Poháru ČNS žen 2015, dokázala v konkurenci 14 startujících zvítězit. Druhé místo obsadila Eva Kudrnáčová z TJ Slavoj Český Brod, na třetím místě se umístila Eva Rosenbergová z pořádající TJ Pankrác.

imageVloženo 31.5.2015

Pohádkový les

pořádaný Obcí Litohlavy, SDH Litohlavy, Honební společností Litohlavy - Klabava, TJ Litohlavy a Hospůdkou na Vršíčku hostil na 150 dětských návštěvníků. Děti si mohly zasoutěžit a pobavit se s mnoha pohádkovými postavičkami. Není totiž běžné při procházce okolo Vršíčku potkat vodníka, Makovou panenku, Křemílka s Vochomůrkou a nebo čarodějnici se zaručeně pravou bradavicí na nose. Na své si přišli rovněž milovníci houbaření, sice ještě nerostou ale o to větší bylo překvapení, když potkali Dědečka Hříbečka. Nad takovýmhle kapitálním kouskem by zaplesali všichni mykologové v čele s panem Smotlachou. Na hřišti na děti čekali Králíci z klobouku, kteří pořádali pro nejmenší návštěvníky kursy hopsání a usmívají se na nás na snímku vlevo. Na spodním snímku popíjí Beruška s Ferdou groček. 
Za rok na shledanou v "Pohádkovém lese"

Vloženo 20.5.2015

Sportovní program na tento víkendTento víkend naše sportovce čeká opravdu bohatý sportovní program. Mladší žáci hrají svoje sobotní utkání v Nezvěsticích a naše ženy hostí od 13:15 hod. rezervu TJ Sokol Tymákov. V neděli od 9:00 sehrají svoje druhé utkání tohoto víkendu mladší žáci proti TJ Sokol Kyšice. V 10:45 hrají velice důležité utkání naši muži proti Baníku Most a ženy odpoledne v Blovicích proti místnímu béčku.
Přijďte podpořit naše barvy:-))

Vloženo 12.5.2015

Sportovní program na tento víkend.

Na hřišti národní házené se o tomto víkendu můžete těšit jen na páteční utkání mladších žáků proti družstvu DIOSSu Nýřany. Ostatní družstva hrají venku. Na nohejbalových kurtech bude rušno v sobotu 16.5.2015, jelikož naše družstvo mužů hostí od 9:00 Stříbro a od 15:00 Tachov. Přijďte podpořit naše barvy.

imageVloženo 12.5.2015

Výsledky mezizemských utkání 
Čechy : Morava

O právě proběhnuvším víkendu se uskutečnila v Chomutově mezizemská utkání Čechy : Morava. Diváci mohli sledovat utkání juniorek, juniorů, žen a mužů. Nedělní program byl součástí oslav výročí 110 let od založení Národní házené.


Výsledky utkání:
Juniorky  Čechy : Morava   26 : 10
Junioři     Čechy : Morava   17 : 17
Ženy         
Čechy : Morava   21 : 20
Muži         
Čechy : Morava   20 : 14 

Podrobnosti: 

 

imageVloženo 6.5.2015

TJ Litohlavy : TJ Sokol Kyšice 16 : 17

V sobotním utkání II. ligy národní házené jsme na našem hřišti přivítali TJ Sokol Kyšice. V základní sestavě našeho družstva nastoupil Josef Toman, který patřil dlouhodobě k základním stavebním kamenům naší obrany a pamatuje naše největší úspěchy. S Pepou v dresu s kapitánským "C-éčkem" jsme postupovali do 2. i 1. ligy. Hráčskou kariéru sice už ukončil, ale kluky "ve štychu" by nikdy nenechal, takže když bylo potřeba byl připraven. Proti Kyšicím Pepa odvedl opět vynikající výkon. Škoda jen jeho zranění z posledních minut utkání.

Zajímavost, kterou může na snímku objevit pozorný čtenář naleznete viset na věšáku nad levým ramenem Josefa Tomana. Ano vy zasvěcení již jistě tušíte:-)) Jedná se o "starožitný" zeštíhlující pás, který si léta připínala další legenda naší obrany Míra Hrubec. Zlí jazykové tvrdí, že jej vůbec nepotřeboval?? :-)) Oproti tomu druzí zase tvrdí, že nebylo poznat, že jej nosí, ale to je také již historie. V současné době má čest jej zapínat strážce naší svatyně Zbyněk Chodora.
Výsledky utkání tružstva mužů naleznete v rubrice "Národní házená - muži" v sekci "Rozpis a výskedky"
Za TJ Litohlavy Karel Nekut

 

Vloženo 6.5.2015

Pozvánka na pohádkový les

imageVloženo 2.5.2015

"Michelinská stravovací komise"              TJ Litohlavy

 

Na inspekční cestě po turnajích přípravek nemohla naše stravovací komise ve složení Poch, Bárta, Klik vynechat turnaj přípravek v Tymákově. Po degustaci vepřové nakládané krkovice, pečené klobásky s kozím rohem a několika žejdlících pěnivého moku se jednohlasně usnesli na udělení tří hvězdiček.

 

Jak se vedlo našim sportovcům na tomto turnaji se dočtete v rubrice "Národní házená - přípravka" v sekci "Rozpis a výskedky"

 

Vloženo 28.4.2015

Sportovní program na tento víkendTento víkend se mohou naši fanoušci hlavně těšit na dvě utkání II. ligy národní házené mužů, kdy v sobotu od 15:00 přivítáme TJ Sokol Kyšice a v neděli od 10:45 TJ Sokol Ejpovice. V I. lize nohejbalu žen hostíme Vršovice. 

imageVloženo 28.4.2015

Výsledky víkendových utkání

napovídají, že to naši sportovci neměli zrovna jednoduché.
Muži v II. lize odehráli velice slušné utkání v Žatci, ale prohráli 23:20.
Mladší žáci nestačili na Přeštice s výsledkem 9:4 a druhé utkání našich mladíků skončilo prohrou na domácím hřišti s družstvem Božkova 8:13.
Starší žačky prohráli nad přeštickým "Á-čkem" 25:2.
Lépe si už vedla přípravka na turnaji v Přešticích. Starší obsadila šesté místo a mladší byla bronzová:-))
Ženy měli důvod k úsměvu hlavně v sobotu, jak napovídá poločasové skóre na obrázku. Jaký výsledek ukazoval časomíra na konci se můžete dočíst v rubrice "Národní házená-ženy" v sekci "Rozpis a výsledky" . V neděli se již ženám v Chudenicích bodovat nepovedlo (26:16), ale jak se usmívali po sobotním duelu se můžete "juknout" na obrázek v rubrice  "Národní házená-ženy" v sekci "Hráčky". 

Vloženo 22.4.2015

Sportovní program na tento víkend

Z bohatého víkendového sportovního programu můžeme divákovi doporučit: Nenechte si ujít nedělní duel našich mladších žáků, protože nás prověří TJ Božkov v jejíž sestavě nastupuje odchovanec naší házené Petr Zeda. Dokáže naše obrana eliminovat takového střelce?

Tento víkend se na domácím hřiště představí a naše diváky zveme na utkání:
V sobotu 25.4.2015 od 13:15 ženy TJ Litohlavy : TJ Sokol Dobřív B.
V neděli 26.4.2015 od 9:15 ml.žáci TJ Litohlavy : TJ Božkov.
a na hřištích soupeře:
V sobotu 25.4.2015 od 8:30 přípravka mladší a starší na turnaji v Přešticích.
V sobotu 25.4.2015 od 16:30 ml.žáci TJ Přeštice : TJ Litohlavy
V neděli 26.4.2015 od 13:00 st.žačky TJ Přeštice : TJ Litohlavy
V neděli 26.4.2015 od 15:00 ženy TJ Sokol Chudenice : TJ Litohlavy
V neděli 26.4.2015 od 15.00 muži Šroubárna Žatec : TJ Litohlavy

imageVloženo 19.4.2015

 

 

Velká gratulace

 

Náš kamarád, spoluhráč a kapitán družstva mužů Fanda Menc oslavil v těchto dnech čtyřicátiny. Po nedělním zápase jsme s Františkem poseděli a zavzpomínali na mnohá utkání, které jsme sehráli jako spoluhráči, ale i jako soupeři. Na "přetřes" přišlo i to správné házenkářské špičkování, rovněž i historky na několik "málo" "porušení životosprávy", které se nám velice zřídka povedlo zažít. Samozřejmě k nevoli trenérů, ale i to je "kořením" národní házené.

Tělovýchovná jednota Litohlavy přeje Františkovi mnoho zdraví, lásky, štěstí a do dalších let hodně úspěchů na poli hráčském a trenérském.  

Vloženo 16.4.2015

Sportovní program na tento víkend

Vážení sportovní přátelé v sobotu čeká naše nohejbalistky dvojzápas v I. lize proti Útěchovu a v neděli se můžeme těšit na první utkání našich mužů v II. lize národní házené. Přijďte podpořit litohlavské barvy.

Vloženo 9.4.2015

Jarní úklidový den obce Litohlavy

Obecní úřad pořádá v sobotu 11.4.2015 jarní úklidový den. Sraz brigádníků je v 9:00 na zastávce u mostu. Rukavice, pytle a svoz sebraného odpadu je zajištěn. Občerstvení účastníků brigády je zajištěno v hospůdce na Vršíčku. Žádáme tímto členy TJ Litohlavy, kteří nejsou sportovně vytíženi, aby přišli pomoct s úklidem naší obce.

Za TJ Litohlavy

Karel Nekut

Vloženo 9.4.2015

Turnaj přípravek 

11.4.2015 se utká na našem hřišti šestnáct družstev o sadu pohárů a medailí v turnaji nejmenších házenkářů. TJ Litohlavy zve diváky a milovníky dobrého sportu k návštěvě našeho sportoviště. Přijďte podpořit "naše barvy".

Vloženo 9.4.2015

Sedmdesátiny Václava Vurma

Sedmdesáté narozeniny oslavil dlouholetý pokladník TJ Litohlavy pan Václav Vurm. Tělovýchovná jednota se připojuje k zástupu gratulantů a přeje mnoho zdraví, lásky a životního elánu do dalších let.

Vloženo 30.3.2015

Příprava našeho sportoviště na začátek jarní sezóny

V sobotu 28.3.2015 proběhla tradiční jarní brigáda. Měli jsme na programu hlavně připravit naše sportoviště na nadcházející sezónu, kdy čeká naše sportovce mnoho mistrovských utkání, ať už v první a druhé lize nohejbalu, tak i v druhé lize a oblastním přeboru národní házené. Celkem 38 hráčů a rodičů se přičinilo o to, že máme uklizené šatny, opravené a natřené branky, prvotřídně srovnaný nohejbalový kurt a zábradlí okolo hřiště v novém hráškově zeleném hávu. Miloši Kohoutovi děkujeme za pomoc při opravě branky na národní házenou.
Zároveň zveme naše fanoušky na první sportovní akci jarní sezóny konanou na našem hřišti. V sobotu 11.4.2015 pořádá TJ Litohlavy turnaj přípravek a družstvo starších žaček sehraje svoje první mistrovské utkání na hřišti TJ Sokol Štěnovice. V neděli 12.4.2015 naši mladší žáci hostí od 9:15  TJ Litice a ženy se od 14:00 představí v Božkově.

Za TJ Litohlavy
Karel Nekut

Vloženo 30.3.2015

Výsledky družstev mládeže

V sekci "mladší žáci - rozpis a výsledky" a "přípravka - rozpis a výsledky" si můžete přečíst, jak se dařilo našim žákovským družstvům na zimním halovém poháru mládeže.

Vloženo 24.3.2015

Vloženo 21.1.2015

Valná hromada Tělovýchovné jednoty LitohlavyPozvánka ke stažení:
Plnná moc ke stažení:

imageVloženo 14.1.2015

Nové dresy starší přípravky TJ Litohlavy

Díky finančnímu daru od fy. FELI - Koča s.r.o. se představí naše starší přípravka v nových dresech v barvě limetky. Premiérově je naši borci oblečou 1.2.2015 na zimním poháru mládeže v Plzni. Doufám, že našim borcům se povede je "pokřtít" na stupních vítězů. 

TOPlist